Page 3 of 6
Posted: 17:50 09. Oct 2007
by igor
Rejty wrote:...
Pro zjednodušení mapa
ZDE.

Posted: 18:04 09. Oct 2007
by Rejty
Jo a nebo tak.

Vopozdilec
Posted: 18:07 09. Oct 2007
by Lord_Berserk
zdar banani...snad se tam bude piiit aspon do 2 do rana...ja dorazim tak v pul 11 musim na trenink

tak doufam ze tam este budete klidne i pod stolama

Posted: 19:08 09. Oct 2007
by photter
já sem tak na 50%, nevim, jak mi to klapne
Posted: 21:11 09. Oct 2007
by Aznar
ja bych mel dorazit, ale 18.00 je teda na me dost brzo, driv nez na osmou to asi nestiham, tak snad se hned nerozprchnete
Posted: 21:18 09. Oct 2007
by Rejty
Budem tam, dokud nas nevyhodi a pak prelezem jinam.

Posted: 21:23 09. Oct 2007
by photter
Rejty wrote:Budem tam, dokud nas nevyhodi a pak prelezem jinam.

ty bezedný zvíře, myslíš, že každej má splávek jako ty ?
Posted: 21:28 09. Oct 2007
by Rejty
Uvidime, kdyztak si zdrimnete pod stolem.

Posted: 21:55 09. Oct 2007
by Meaglin
photter wrote:...
Rejty právě žádnej splávek nemá

To je jen roura do žaludku

)
Posted: 21:57 09. Oct 2007
by Rejty
Jak ty to muzes vedet.

Posted: 22:04 09. Oct 2007
by Meaglin
Sem hodil 20 na všímání

Posted: 22:05 09. Oct 2007
by Rejty
To mas kliku.

Posted: 12:39 10. Oct 2007
by Kiri
Pokusim se taky prijit, ale vidim to tak na docela dlouho...
Odvoz
Posted: 18:27 10. Oct 2007
by Žorž
Že ještě ruším nedočkavě-navnaděnou náladu: Nenašel by se, prosím, nějakých ochotný pražák a motorista v jedné osobě? S volnou sedačkou a ideálně i s řidickým průkazem? Avšak bez hladiny alkoholu v krvi?
Plánuji jet autobusem (zítra kupuji lístky), ale kdyby někdo měl ve stejnou dobu (co nejdřív, hnedle na šestou, páč potřebuji vyrazit zpátky už na desátou) stejnou cestu, určitě bych naložením nepohrdl.

Posted: 18:36 10. Oct 2007
by Kiri
na desatou??? taak brzo? To se Rejtak akort zahreje a ja nejspis dorazim. Zadam o prehodnoceni casu odjezdu