Page 3 of 17

Re: Černokněžník

Posted: 10:44 17. Dec 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:T
Doporučuju zkusit předtím použít změnu na magické zranění at vím jestli není chyba jen v tomhle.
Rád bych pomohl, ale naprosto netuším, co si pod tímto mám představit. Můžu ti jen popsat, co jsem prováděl. Když mi přesně napíšeš, co mám udělat jinak, zkusím to.

Vzal jsem si do ruky zbraň a klikl na ohavnou ránu. Seslalo se kouzlo, na zbran se přidal výše uvedený popisek. Zaútočil jsem na potvoru, zranil potvoru, ve výpise se objevil jen popisek s fyzickým zraněním od zbraně (čemuž to i odpovídalo, výše zranění ani po redukcích zranění potvory by nedosahovalo minima od zbraně a tajemného výbuchu) a na zbrani zůstal popisek stále

Re: Černokněžník

Posted: 11:10 17. Dec 2013
by Shaman88
To zranění se z tajemného výbuchu se aplikuje zvlášt, né v tom řádku kde je AB a dmg.

Re: Černokněžník

Posted: 11:16 17. Dec 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:To zranění se z tajemného výbuchu se aplikuje zvlášt, né v tom řádku kde je AB a dmg.
Ok, neaplikovalo.

Budeš pro nějakou budoucí opravu získat testem nějaké informace? Stačí jen napsat, jaký budeš chtít, abych použil postup a jaký výsledek z pokusu poté budeš chtít zaslat. Pomůžu, co budu umět

Re: Černokněžník

Posted: 11:22 17. Dec 2013
by Shaman88
Asi ne, já tuším kde je chyba, ale bude to trošku náročnější.

Re: Černokněžník

Posted: 11:33 17. Dec 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Asi ne, já tuším kde je chyba, ale bude to trošku náročnější.
Ok, v poho. Beru, že je to hlášená chyba a až se na ní dostane, zkusí se upravit :wink:

Re: Černokněžník

Posted: 11:47 17. Dec 2013
by Shaman88
Jinak ohavná rána bude mít akci, to že neměla bylo bug. Mohl jsi jen proklikávat v boji, to by pak nemělo žádný smysl omezení že je na určitý počet útoků.

Re: Černokněžník

Posted: 11:59 17. Dec 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Jinak ohavná rána bude mít akci, to že neměla bylo bug. Mohl jsi jen proklikávat v boji, to by pak nemělo žádný smysl omezení že je na určitý počet útoků.
Podle mě mělo. Pokud si dobře vzpomínám, stejně nešla použít častěji než 1x za kolo. Podstatné ale je, že se to dalo i v boji použít. S tímto nastavením se ale použije 1x před bojem a pak smůla prostě nic tj. zapadne do praktické nepoužitelnosti. Ztráta celého kola v boji s tím, že je ještě vyvolán příležitostný útok ani v nejmenším nezkompenzuje samotný útok zbraní.

Takže to, jak je tento feat nastavený, stává se unikátní záležitostí na snížení dmg toho, jenž tento feat použije :lol:

Re: Černokněžník

Posted: 12:01 17. Dec 2013
by Shaman88
Ale kompenzuje, všimni si jaké mají bossové pohlcení. Ten magic dmg se pozná a bude hodně výhodnej.

Re: Černokněžník

Posted: 12:09 17. Dec 2013
by Mourisson1
Jo, to potvrzuju, magic dmg warlocka je v dungách na bossech neocenitelnej :D

Re: Černokněžník

Posted: 14:37 17. Dec 2013
by Barbar321
Zakouzlí a použije ho jednou za celou dobu na bossovi :shock:

Re: Černokněžník

Posted: 14:44 17. Dec 2013
by Shaman88
Barbar321 wrote:Zakouzlí a použije ho jednou za celou dobu na bossovi :shock:
Já nechápu o co ti jde, mám ti napsat ještě jednou že se bude opravovat, ale né upravovat.

Re: Černokněžník

Posted: 14:48 17. Dec 2013
by KaTo
Barbare, na povrchu sleduju v naší partě jednoho Čenokněžníka a je to nejlepší DPS, pokud "nám" zlodějům nejdou na moba snejky :oops: .
Takže to povolání svoje místo v partě má.
Až se logne, se ho optám, zda ti nenapíše, jak máš Černokněžníka hrát, abys neměl pocit méněcennosti :D .

Re: Černokněžník

Posted: 15:30 17. Dec 2013
by mandos
Napíšu k tý ohavný ráně. "Ohavná rána" tak jak je nastavená tady je použitelná pro silový černoknížky který jedou třeba na obouručák (tedy se netrefí ranged touch attackem který je na dex) a hold jednou za dvě kola dají neblokovatelný dmg. Navíc ohavná rána má smysl brát pro meleelocky obecně (pro dex se uplatní až na vyšším levelu) který pak vezmou ten "Dozvuk bolesti" a budou aplikovat svůj eldritch blast několikrát za kolo sice nebudou mít výhodu RTA který nebere v potaz polovinu AC ale zas když se trefí zrovna víckrát je to hnus.

PS: Omlouvám se za OT ale přišlo mi zbytečný to splitovat

Re: Černokněžník

Posted: 19:59 18. Dec 2013
by Shaman88
Barbar321 wrote:ohavná rána nefunguje a nebo dělá něco jiného, než je v popisu (nezjistil jsem ale co)

Sešlu to na zbraň, na té se objeví popisek, ale při útoku se nic nestane a poté je na zbrani popisek stále
ještě drobnost, četl jsi toto:
Invokace:
- Černokněžník musí mít charisma minimálně 10 + kruh invokace, aby ji mohl seslat. TO (DC) invokací je závislé na černokněžníkově charisma, bonusová kouzla jsou rovněž závislá na charisma černokněžníka.
- Černokněžník může invokace používat neomezeněkrát denně.
- Protože jsou somatické složky vyžadované pro černokněžníkova zaklínadla relativně jednoduchá, černokněžník je může sesílat v lehkých zbrojích bez omezení na sesílání mystických kouzel. Pokud získá černokněžník povolání, které ovládá mystická kouzla, získává standardní postih k těmto kouzlům za kouzlení v lehké zbroji.
Jinak řečeno, pokud máš něco s větším postihem než lehkou zbroj tak si to na sebe nezakouzlíš.

Re: Černokněžník

Posted: 11:10 19. Dec 2013
by kokosak
Temnota - postavička má stále "inviz" i po opuštění sféry temnoty, i po vyprchání temnoty. Efekt na jiném PC zatím neozkoušen.