OPRAVENO: Zaseknutí v lokaci Vítejte na Thalii

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Zaseknutí v lokaci Vítejte na Thalii

Post by Caehan »

Myrpa wrote:Neposlal, protože tahle podmínka je dobře a funguje. Máš smůlu. :) Navíc jak poznamenává pavad, portovalo by to tu postavu někam alespoň v rámci lokace. Podle mě je chyba jinde, ale dokud se to nestane znova a někdo tam nepočká, dokud to kucík neporovná s DB, tak to řešit nebudu.
Nevědel jsem, že se pěti minutám, které lze využít jinak říká odborně smůla. :P

(Tolik k mému pronikání do skriptování... tak já to zkusím zase za rok :D)
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Zaseknutí v lokaci Vítejte na Thalii

Post by Shaman88 »

Myrpa wrote:No ale kde? Vždyť tam je nějaká podmínka:
if((GetTag(GetAreaFromLocation(lLoc)) != "th_start_gp") && (GetTag(GetAreaFromLocation(lLoc)) != "th_vitejte"))

Nemůžu najít, kde by to ukládalo ve startovní lokaci, pokud nemá jiný tag.
Ale hráč může ve startovní lokaci použít duši.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Zaseknutí v lokaci Vítejte na Thalii

Post by pavad »

Shaman88 wrote:Ale hráč může ve startovní lokaci použít duši.
Tzn. ze by pouziti duse ve startovaci lokaci ulozilo startovaci lokaci jako posledni navstivenou?

Pak by me to ale portlo od portalu nekam do pryc ne?

Jdu otestovat - pripojit se s test postavou, pouzit dusi ve startovaci loakci... nekolikrat... a zkusit kliknout na portal.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Zaseknutí v lokaci Vítejte na Thalii

Post by Myrpa »

Při použití itemu duše i při /pc duse/dusa/soul i v hb se volá fce savePlayer a v ní je právě ta podmínka na tagy lokací. Nevidím, že by se to někde ukládalo jinou fcí. Nechám si Rejtym potvrdit tag a dál nevim.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Zaseknutí v lokaci Vítejte na Thalii

Post by pavad »

pavad wrote:
Shaman88 wrote:Ale hráč může ve startovní lokaci použít duši.
Tzn. ze by pouziti duse ve startovaci lokaci ulozilo startovaci lokaci jako posledni navstivenou?

Pak by me to ale portlo od portalu nekam do pryc ne?

Jdu otestovat - pripojit se s test postavou, pouzit dusi ve startovaci loakci... nekolikrat... a zkusit kliknout na portal.
Ted jsem to otestoval. Asi 8x s testovaci postavou v uvitaci lokaci jsem pouzil dusi. Pak klikl na portal - a preneslo me to do Karathy. Tzn. zde chyba neni.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Locked