Page 22 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:43 03. Aug 2010
by KaTo
-RoF- wrote:...vystartuje a pronásleduje ji a rafá ostrýma zoubkama do kamenky a plave za ní až ven z jeskyně a tam si dál plave v trávě a kouše do Alice...
...a kde je problém? Viz:
1) http://www.youtube.com/watch?v=Km9o3hdnM8Y
2) to samé včetně tiskové zprávy: http://www.novinky.cz/koktejl/207696-zr ... -deti.html

:lol: :lol: :lol: :lol: ...když je hlad, nějaká blbá pevnina správného žraloka nezastaví! :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:14 04. Aug 2010
by Tretas
Dostala mě včerejší porada ala Divadlo Járy Cimmrmana. K podstatě věci jsme se dostali po 1,5 dohadování o naprostých nesmyslech. Ale nejvíc mě tam dostávaly některé postavičky jak hezky "chytračily". Například ta roztomilá elfka s těma kamínkama na zemi. :lol: :lol:

Vám co jste tam nebyli to asi moc neříká, ale chci aby hráči kteří tam byli věděli že jsem se na účet jejich postaviček móóc bavil. :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:00 19. Aug 2010
by -RoF-
Krásný překlep :roll: :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:18 24. Aug 2010
by Muthor6
Asi klasicky opakovaná situace :mrgreen:
*postavy A,B,C a D jsou v kanálech pod Karáthou, narazí na 3 bedny*
A- Odvážná paladinka
B- Chlap s obouručákem
C- Kouzelník 1
D- Kouzelník 2

A:" A hele bedny"
B:" Bacha jsou tam pasti, neumí je někdo odstranit"
*A a B přiběhnou do těsné blízkosti beden*
C*mluví z invisu*:" No hele na mě nekoukej, já je odstranit neumím, paladinko rozmlať to, ale nejdřív*paladinka bouchne do bedny a otravený plyn otráví paladinku a chlapa* hmm tak už nic
A:*vybere truhlu*:" Tyjo, neuvěřitelný poklad, 2 zlaté"
C:" Tak dělej, rozmlať další"
B:[Telluje C]"//Tyvoe neblázni, zabije nás to oba"
C:[Telluje B]"//omg, neboj, tohle není žádný epic dung" *koukne kolik má paladinka hp - 36*"aby ji to dalo za 50dmg"
*B mezitím uteče ke dveřím daleko od beden a A rozmlátí další bednu, je tam ostnatá past, která ji způsobí povrchové oděrky*
C:"Tak šup, teď tu poslední"
A:*bouchne do truhly, vyšlehne z ní blesk a na místě ji pošle na kafe s Astarotem*
*následující minutu se nikdo ani nepohne až na několik hodně vysmátých tellů co od všech členů výpravy*

C:"A sakra, tak ta už se nepohne"
B:"Dělej vstávej špekounko"
C:"Hmm, tak ji honem okradem, ať si odnesem aspoň nějaký poklad"*zazubí se*
D*čaroděj, který celou dobu nic neřekl a stojí pořád v invisu příjde k mrtvole*: *pokrčí rameny*
:lol: :lol: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 06:12 26. Aug 2010
by -RoF-
Alice celá štastná, že má nový lvl a tedy umí nové kouzla, nahopská do Ivory.....no tam ji jeden skřet provokuje a pak jeden chvostík, že by ji hodil do jezírka. A tak si řekla že okoupe ona je, promění se ve vodního elementa, chtěla aby ta sprcha stála za to... :roll: ...no jenže to trochu přehnala, dala utopení, sejmula skřeta, napadla NPC. Gardista napadl Alici a pak už víte jak to skončilo :roll: .....štastným setkáním v podsvětí a pak u chrámu. :twisted: :D :D

A to sem si četl na wikině, že to funguje jen na enemy, no nic asi sem si to špatně přeložil a nebo tak :D.

Škoda jen že tam stálo to NPC, to by se Alice proměnila, podívala se na utopeného skřeta, pak na ostatní a prohlasila univerzální výmluvu... "To samo" :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:14 26. Aug 2010
by Molly23
Rofe, zřejmě si zapomněl jak se mi Johnny posmívá, že jsem byl jeho první zabitý hráč na DH :). Jak mě utopil ten jeho vyvolaný mentál, když jsem zrovna proháněl téměř mrtvého drowa.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:50 26. Aug 2010
by -RoF-
Molly23 wrote:Rofe, zřejmě si zapomněl jak se mi Johnny posmívá, že jsem byl jeho první zabitý hráč na DH :). Jak mě utopil ten jeho vyvolaný mentál, když jsem zrovna proháněl téměř mrtvého drowa.
Jo ale tohle byla proměna na elementa....no už vidím v poznámce, že to působí i na neutrální bytosti kolem :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:15 26. Aug 2010
by Molly23
Proměna neproměna :) schopnost stejná :P

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:29 26. Aug 2010
by Muthor6
:mrgreen: Dnešní teleport všech hráčů do Thalie - sféra něčeho a pak následné vyvolání draka nějakým čarodějem mě fakt dostalo :mrgreen: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:56 26. Aug 2010
by Bahnak
KaTo a jeho popis atomové ponorky sedí asi nejlépe, ještě jednou velká omluva všem, následně jsem hráče zase povracel..., alespoň nikdo nemůže říct, že se DM nestarají o seznamování všech hráčů... :roll: :shock: :roll:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:35 26. Aug 2010
by KaTo
Bahnak wrote:...že se DM nestarají o seznamování všech hráčů...
Mě napadá, že jsi jim mohl udělat Q - a teď se odsud dostane jen ten nejsilnější... :twisted: :lol: :lol: :lol: ...všichni ostatní přes čerta :twisted: !
//to aby si nemysleli, že DM jsou jen od toho aby napravovali "vlastní" chyby :lol: :lol: :lol: :lol:
P.S.
Mě napadá, že bychom si na DM foru pomalu mohli založit topic se soutěží "Kdo výš a dál..." :lol: :lol: :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:16 10. Sep 2010
by -RoF-
Aria kove meč s nadějí, že se jí podaří fajn unikát....po chvilce se z dílny ozve řev a hned hodí meč na zem....při bližším zkoumaní se zjistí, že vyrobila meč "zhouba draků"....holt meč putoval do koše, aby byl zničen a už nikdy nemohl být použit v boji. :D

Haluz je ta, že pár dní před sem přemýšlel, co když ukovu meč na draky :D

Jen nechápu proč měl 1k8 oheň proti draků, ale asi ne všichni draci sou imunní na oheň. :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:20 10. Sep 2010
by venomeq
-RoF- wrote:Aria kove meč s nadějí, že se jí podaří fajn unikát....po chvilce se z dílny ozve řev a hned hodí meč na zem....při bližším zkoumaní se zjistí, že vyrobila meč "zhouba draků"....holt meč putoval do koše, aby byl zničen a už nikdy nemohl být použit v boji. :D

Haluz je ta, že pár dní před sem přemýšlel, co když ukovu meč na draky :D

Jen nechápu proč měl 1k8 oheň proti draků, ale asi ne všichni draci sou imunní na oheň. :wink:
Pokud to je mec draci zhouba a ma zraneni ohnem proti drakum tak to zraneni ignoruje imunitu...Muzes mit imku na ohen ale stejne tim mecem zraneni ohnem dostanes..mam vozkouseno:)
Hold je to draci zhouba no:)(mimo to nebyl to jedinej kousek:D taky jeden ma Artik u sebe obourucni od Ghorinka:)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:03 21. Sep 2010
by slencak
Přidržení W+E při chůzi u rasy Hakavarn. Dát mu košík a červenou hučku ,vypadal by jako karkulka :lol:

PS:Teda jestli to neni bug, jelikož pak běží. Někdo mi psal ,že má mít sníženou rychlost pohybu.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:08 21. Sep 2010
by KaTo
slencak wrote:...Někdo mi psal ,že má mít sníženou rychlost pohybu.
Havkaran nemá sníženou rychlost:
http://thalie.pilsfree.cz/rasy-53.htm#hakavarn