Page 22 of 31
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 21:10 17. May 2012
by Prasokralik
Kucik nás vytrolil.
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 21:13 17. May 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:Kucik nás vytrolil.
Pcha! Nikdy! Sme snad šméčka?! Hravě přeskočíme do nového spamu!

- 1335418531471.gif (498.34 KiB) Viewed 4466 times
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 21:13 17. May 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:Kucik nás vytrolil.
Takhle smutno mi z toho je:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 21:15 17. May 2012
by Nalkanar
Tak budeme tady

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 21:19 17. May 2012
by Amber
Takhle mi sem přifařit tolik bezvěrců negramatických...!
Ale co už, no. Vyhodit vás nemůžu, jedině snad unudit, ale na to nemám (zatím) náladu.
Takže:
růžové polštáře na bitvu máte tamhle na koberci, jídlo nevedu a zápalky jsou u dveří.
Edit: Změna plánu. Padejte.
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 21:23 17. May 2012
by Absinthorix
Tak zas jedem pryč
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 21:29 17. May 2012
by KaTo
Amber wrote:Takhle mi sem přifařit tolik bezvěrců negramatických...!
Ale co už, no. Vyhodit vás nemůžu, jedině snad unudit, ale na to nemám (zatím) náladu.
Takže:
růžové polštáře na bitvu máte tamhle na koberci, jídlo nevedu a zápalky jsou u dveří.
Edit: Změna plánu. Padejte.
*sleduje Amber se zájmem* ...to nedáš!

- 1335471332101.gif (1.82 MiB) Viewed 4401 times
*mávne Absinthorixovi* Tak jdem, tahle už se tu utluče (utopí

) sama!
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 09:50 15. Jun 2012
by pavad
Amber, prosím, přečti si níže uvedený odkaz, primárně vyjádření jednatele společnosti pane Jiří Himla (zcela na konci článku). Vem si zápisníček a můžeš si dělat poznámky - ne ve smyslu nalézat chyby ve větách! Spíše najít jednu větu bez chyb... Doporučuji však před čtěním zobnout valia na uklidněnou. Pokud valium nemáš, řekni, přepošlu nějaký spam z mailu (už i v USA ví, jakého mám šefa!).
http://byznys.lidovky.cz/bylo-to-jako-d ... penize_rka
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:05 15. Jun 2012
by J.F.Payne
Tak to je fakt peklo. Tvůj šéf musí být pořádnej blb.
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:06 15. Jun 2012
by Amber
pavad wrote:Amber, prosím, přečti si níže uvedený odkaz, primárně vyjádření jednatele společnosti pane Jiří Himla (zcela na konci článku). Vem si zápisníček a můžeš si dělat poznámky - ne ve smyslu nalézat chyby ve větách! Spíše najít jednu větu bez chyb... Doporučuji však před čtěním zobnout valia na uklidněnou. Pokud valium nemáš, řekni, přepošlu nějaký spam z mailu (už i v USA ví, jakého mám šefa!).
http://byznys.lidovky.cz/bylo-to-jako-d ... penize_rka
Pozdě, na valium nebyl čas. Doporučuji šéfa odstranit, každý rozumný soud tě jistě osvobodí.
Samozřejmě názor na naší společnost nechám na Vás, protože stejně Vy si do Vašeho pořadu dáte to, co Vám se hodí, ale byl bych velice nerad, aby jste zbytečně poškozovali jméno naší společnosti.
Tss, ten chlápek s poškozováním dobrého jména nepotřebuje vůbec žádnou vnější pomoc, zvládá to bravurně sám!

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 12:17 15. Jun 2012
by pavad
Amber wrote:Pozdě, na valium nebyl čas. Doporučuji šéfa odstranit, každý
rozumný soud tě jistě osvobodí.
Amber, nemusiš neustále přinášet příklady češtinářských jevů. Nyní je to Tvůj oxymoron, jež jsem si dovolil zvýraznit...
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 12:45 15. Jun 2012
by Theogil I
Já jsem těžký negramot, ale kam se hrabu na pana jednatele.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 03:11 01. Jul 2012
by Prasokralik
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 15:59 12. Jul 2012
by Amber
Hold vs. holt - Jaký je mezi nimi rozdíl?
"Hold" je podstatné jméno muž. rodu neživotné (vzor
hrad). Jedná se o projev pocty nebo úcty, popř. o výkupné či vynucený poplatek ve válce. Např.
Vzdali vladaři hold.
"Holt" je jakýsi povzdech a používá se ve smyslu "inu, zkrátka a dobře" nebo "prostě". Je to nespisovný výraz, jehož další variantou je "halt". Např.
Holt, co se dá dělat.
Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 16:39 12. Jul 2012
by -darkvision-
Amber wrote:
Hold vs. holt - Jaký je mezi nimi rozdíl?
V jednom je "t" a v druhým je "d". Takovej v tom vidím rozdíl
