Page 23 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:22 21. Sep 2010
by nomis_b
no skutecno st je jina KaTo vim to z vlastni skutecnosti.
Jde o to, ze hakavrna, hiran a kobold, maji kvuli tomu ze maj jinej vzhled par specifikaci:
hiran + hakavran sem tam obca z niceho nic zacnou trast hlavou.
vsechny zminene rasy se pri behu pohybuji o cca 5% pomalji nez ostatni. Lze si to predstavit tak, ze trebakdyz utikate pred jezevcem, taky jste jen o kousek rychlejsi, tyhle rasy jsou prave o tento kousek stejne jako NPC. tedy kdyz utikate, neutecete.
Obecne je to miniaturni nevyhoda, ktera se projevi jedine u creeperu ve skupince, protoze kdyz probihate 5tou lokaci zjistite, ze ten s jinou rasou je fakt nejak pozadu... coz treba v pripade plechovek, ktere maji byt ve predu neni idealni.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:28 21. Sep 2010
by Garett
muzu potvrdit, Vugdishnak - hiran - jako plechovka by mel chodit prvni, ale at se snazi jak chce, tak na nej stejne musej ostatni pred prechodem cekat...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:36 21. Sep 2010
by LDamian
Hakavarn neni o 5% pomalejsi, ale o vic. Kdyz mu dam barbara, tak ten ma +10% k pohybu. A barbar hakavarn je i s timto bonusem stale o malinko pomalejsi, nez normalni postava. Je to uz rozdil na te urovni, ze aby byl pozorovatelny, je treba vzit dve postavy na rovinu a nechat je bezet spolecne pres lokaci, ale presto tam stale je.
Takze ten postih na rychlost je tak 11-15% IMHO.
A je to docela znatelne a to nejen pri pohybu ve skupine (tam jde stejne i o rychlost pocitace, pak o to kdo ma kone, kdo paladinskeho kone, kdo je barbar, mnich...).
Dulezitejsi je pro mne rozdil v boji. Kdyz chce hakavarn necemu utect, tak se celkem casto stava, ze npc bezi za nim a dava jeden prilezitostny za druhym v situaci, kde normalni postava by utect dokazala. Takze z hromady situaci hakavarn proste neutece. Verim, ze dost poznat to bude i v CvC, zejmena pokud protivnik bude strelec nebo kouzlici postava snazici se odbihat a kouzlit/strilet (ten postih tam samozrejme je i kdyz mate oba rychlost).
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:56 21. Sep 2010
by kucik
Hakavarn má ten pohyb cca 87.5% PC rychlosti
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:09 21. Sep 2010
by LDamian
kucik wrote:Hakavarn má ten pohyb cca 87.5% PC rychlosti
Pokud se neplanuje nejaka uprava, tak by se mozna hodilo do popisu bonusu a postihu u tech subras tohle zminit.
A stejne tak zminit, jake maji vlastne ECL. Protoze pokud se nepletu (a to je mozne), tak hakavarn ma ECL 2 (aspon mi to tak pripadalo) a ne ECL 1. Protoze bez zminky o pomalejsim pohybu a pripadne i o vyssim ECL, ty subrasy vypadaji vyrazne vyhodnejsi nez jsou. Mimochodem u hakavarna jsem si vsiml, ze dost casto se objevuji novacci-hakavarni, ale jen malokdy ho nekdo hraje dlouhodobeji.
Tahle "prekvapeni" minimalne u te rychlosti pravdepodobne vedouci k vyssi umrtnosti by mozna mohla byt jednim z duvodu. No a pak take to, ze obri silu clovek vlastne zas az tak nevyuzije po zmene u devastu...
A jinak pardon za OOC.
Mimochodem: pokud nekdo uvazujete o hre hakavarna, tak:
U zenskych postav v podstate nefunguje vetsina animaci.
U tlustych postav muzu je to podobne - aspon pokud si pamatuji.
Jediny z hakavarnu, s kym muzete hrat takove veci jako zkrizeni rukou na prsou a podobne jsou hubeni muzi.
Neni to az tak dulezite, ale tak zbytecne to zamrzi ze...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:29 21. Sep 2010
by zachy
jen tak tipnu... nejsou ty XP spis ovlivneny uprednostnovanym povolanim(barbar)?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:43 21. Sep 2010
by Garett
LDamian wrote:
Mimochodem: pokud nekdo uvazujete o hre hakavarna, tak:
U zenskych postav v podstate nefunguje vetsina animaci.
U tlustych postav muzu je to podobne - aspon pokud si pamatuji.
Jediny z hakavarnu, s kym muzete hrat takove veci jako zkrizeni rukou na prsou a podobne jsou hubeni muzi.
Neni to az tak dulezite, ale tak zbytecne to zamrzi ze...
ja mam tlustyho hirana (podle me by mel vypadat uplne stejne jako hakavarn) a animace mi fungujou vsechny:) jedinej problem je se zobrazovanim zbroji, ktery pri nasazeni nevypadaj tak jak by mely...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:53 21. Sep 2010
by kucik
@zachy: Nejsou.
Hakavarn i Hiran maji ECL 1.
Rychlost chuze jsem zkusil opravit. Uvidime po restartu.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:01 22. Sep 2010
by wsweetjane
Uprostřed kultivované diskuze vybrané společnosti o vylepšování komunikace zaznělo z úst Sally imyn:"Nemá někdo z vás poštovního ptáka...?"
Tato poznámka pochopitelně vyřčená bez sexistického kontextu vyvolala u pánů velkou vlnu zábavy a u mě slušný trapas...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 06:30 22. Sep 2010
by -RoF-
Mě dostala včerejší spolupráce na srandě, když si Aria hrála na paní učitelku magie a Elverin, Alice, Stan, Eduard a Devoc byli její žáci. Dobře sem se u toho zasmál

.
"A beztak všichni za pět, sednout! Budete po škole!"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:02 24. Sep 2010
by Tashara
Me pobavilo dneska: Epic zacne lovit postravu na kterou je vydana odmena 500zlatek. Po te co, je svedkem rozhovoru se strazi, ze postava se dostavi dobrovolne, napadne zminenou postavu v druzine 4 hracu o kterych vi jsou low, zabije je okrade a tuny bylinek a penize a pak rekne:// vy nemate chut hrat RP?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:24 24. Sep 2010
by efu_redo
Tashara wrote:Me pobavilo dneska: Epic zacne lovit postravu na kterou je vydana odmena 500zlatek. Po te co, je svedkem rozhovoru se strazi, ze postava se dostavi dobrovolne, napadne zminenou postavu v druzine 4 hracu o kterych vi jsou low, zabije je okrade a tuny bylinek a penize a pak rekne:// vy nemate chut hrat RP?
Zajímavý popis situace z tvého pohledu. Kdyby aspon byl přesný a také né lživý. Ostatně, celou situaci sledovalo DM. A udělal jsem si screeny, abych měl něco na svou obranu. Čekal jsem to.
Uděláte prasečinu jako kráva ve hře, neunesete následky své hry a pak začnete kopat. Já vám do lomítek napsal, že na vaše urážky atp. nemám náladu, poslal vás ooc do prdele a odešel. Abych vám nekazil vaší hru. Vskutku jsem na něco takového neměl ani trochu náladu a chut. Děkuji za znechucení celé hry a příběhu. Čekal jsem, trochu pokory, za to co a jak jste udělali. Tímhle příspěvkem jsi jen prokázal/a .......
škoda slov, kdyby DM chtěli screeny z té situace, nebudu se bránit a pošlu je, ať vědí, jací hráči a prasata se občas na Thalii vyskytnou.
Už tak jsem byl otrávený ze hry a ztratil jsem chut a elán hrát, tohle byla zřejmě poslední kapka.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:34 24. Sep 2010
by Treason
efu_redo wrote:...Už tak jsem byl otrávený ze hry a ztratil jsem chut a elán hrát...
Škoda, že sis tohle neuvědomil, než sis se nám do toho vetřel...nikdo nemusel být znechucen. Pokud jde o následky, věř že je rád příjmu, i kdyby mi byla prokázána vina, za ehm obtěžování občana, tak bych řekl, že snad i pokuta by to mohla spravit...o ně opravdu nejde.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:51 24. Sep 2010
by Tashara
Opravdu me pobavilo, ze to ze zneuzivas ooc informace, ze postavy jsou low a zautocis na ne bez jakehokoliv slova, jako treba pujdes ted semnou a bla bla bla, pak je okrades, a zacnes spamovat log rollcheckama a urazis se tim ze ti nekdo rekne ze zneuzivas ooc informace, ze sme nizke lvly a odejdes ve chvili kdy se do toho vlozi DM. Tomuhle se clovek muze jen smat.
Prasarnou myslis to, ze neikdo nikomu nic neudela a jen RP hraje? nikdo neumrel nikdo nebyl okraden... Pak ano, za tohle si zaslouzime nechat se okrast od epica, ktery zneuziva OOC informace o urovni postav. Ber to tak, ty jsi skazil naladu ctyrem hracum,jen pro tvoji zabavu a my tobe tim,ze se vylomitkujem at se vymacknes misto rollchecku a ze zneuzivas toho, ze vis, ze proti tobe stoji nizke lvly.
A pokud koncis, uprime, zadna skoda hrace, ktery okrada low lvly. Podle me normalni buzerace, jako na vojne, nemuzou mi nic udelat tak se pobavim. Odmeny byly vypsane i na hrace tvych kvalit, kolik si jich dodal? pokud teda jsi takovy lovec odmen,ze ti zadna nesmi uniknout.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:59 24. Sep 2010
by efu_redo
Jo, takže když má postava vidí, jak bojujete a dostáváte na prdel od příšer, které má postava zabije jednou ranou, je to ooc zneužívání. Jistě... končím s touhle nesmyslnou debatou. Klidně házejte a kydejte hnůj na mou osobu dál.
Já mám screeny a čisté svědomí. Jestli neunesete následky své hry, Vaše věc. Polibte si třeba vaše přednosti. Jen s touhle debatou ztrácím čas.
Edit: a pro tvé info, zabil jsem, nebo jsem dostal víc postav na vyšším lvlu jak jsem já sám.... navážel jsem se do všech stejně a u koho jsem věděl IC, že je silnější a tvrdší, toho jsem zpracoval lstí.