Page 23 of 31

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 17:44 12. Jul 2012
by Braenn
-darkvision- wrote:
Amber wrote::idea: Hold vs. holt - Jaký je mezi nimi rozdíl?
V jednom je "t" a v druhým je "d". Takovej v tom vidím rozdíl 8)
Asi málo holtuješ češtině :P

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 17:52 12. Jul 2012
by Krysak
Ja bych řekl, že hold s velkým H je spíše nějaký název, nebo jméno, ale kdo ví. :)

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 18:01 12. Jul 2012
by KaTo
Krysak wrote:Ja bych řekl, že hold s velkým H je spíše nějaký název, nebo jméno, ale kdo ví. :)
Taky by to mohlo být anglicky "držet" :lol: .
Btw - velké písmeno na začátku věty může v tomto případě působit zmatečně, ale výýýýjimečně bych gramatikanozující Amber nepodsouval, že nás negramoty mate úmyslně :twisted: :lol: :lol: :lol: .

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 18:59 12. Jul 2012
by J.F.Payne
I vy beholteři!

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 19:02 12. Jul 2012
by Amber
KaTo wrote:
Krysak wrote:Ja bych řekl, že hold s velkým H je spíše nějaký název, nebo jméno, ale kdo ví. :)
Taky by to mohlo být anglicky "držet" :lol: .
Btw - velké písmeno na začátku věty může v tomto případě působit zmatečně, ale výýýýjimečně bych gramatikanozující Amber nepodsouval, že nás negramoty mate úmyslně :twisted: :lol: :lol: :lol: .
To jsem ale zákeřná! :twisted:
Samozřejmě se můžete vzdělat i v anglickém významu slova "hold", např. zde.
Krysáku, jestli znáš nějakého pana Holda, tak jistě ano. :wink:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 19:04 12. Jul 2012
by Absinthorix
Holtuj tanci pohybu!

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 19:08 12. Jul 2012
by Prasokralik
Ach jo, vy to hold nepochopíte...

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:08 13. Jul 2012
by Lord_Berserk
Komu se este vobcas delaj neplatici najmu AKNÉ mel by vedet, ze to je prej zenskej rod.
Podle jakyho to je teda vzoru ??? Ta AKNE bez AKNE jako Ruze bez Ruze ...

To mi je teda pekna picovina :mrgreen: a proto je raci vymackavam :twisted:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 11:09 13. Jul 2012
by Amber
Lord_Berserk wrote:Komu se este vobcas delaj neplatici najmu AKNÉ mel by vedet, ze to je prej zenskej rod.
Podle jakyho to je teda vzoru ??? Ta AKNE bez AKNE jako Ruze bez Ruze ...

To mi je teda pekna picovina :mrgreen: a proto je raci vymackavam :twisted:
Zákeřná věc :twisted:
"AKNÉ: Podstatné jméno žen. rodu, nesklonné. Přestože se v úzu s tímto slovem často zachází jako s podst. jm. stř. rodu (to akné), jazykové i odborné příručky uvádějí pouze podobu ženskou: ta akné."

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 11:49 13. Jul 2012
by Bruciacullo
Ježíš ona ještě nevypadla pryč? :-O :wall:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 12:02 13. Jul 2012
by Amber
Bruciacullo wrote:Ježíš ona ještě nevypadla pryč? :-O :wall:
Amber wrote:Zákeřná věc :twisted:
Možná vám tu občas na fóru zastraším, bojte se :P

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 12:04 13. Jul 2012
by Barbar321
Bruciacullo wrote:Ježíš ona ještě nevypadla pryč? :-O :wall:
Logicky bych očekával odjezd na dovolenou v pátek odpoledne nebo večer.

Holt to máš napsat až večer event. zítra ráno a budeš mít dva týdny klid :lol:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 12:06 13. Jul 2012
by klobouk
Tak Akné zní jako nějaká helénská bohyně, nebo múza, která hodně naštvala Dia, takže ji za trest poďobal.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 12:30 13. Jul 2012
by pavad
klobouk wrote:Tak Akné zní jako nějaká helénská bohyně, nebo múza, která hodně naštvala Dia, takže ji za trest poďobal.
Žádnýho Diase nesnám! Ale když je řeč o bohách tam mohla naštvad Zeusa! :)

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 12:50 13. Jul 2012
by KaTo
Jaká TA akné? Znám akorát TY beďary! Jsou to takoví ti kříženci mezi beduínama a maďarama, kteří kdekoli se objeví je třeba okamžitě zničit! :twisted: :P :lol: :lol: (což se bohužel v tomto státě, potažmo na tomto kontinentě neděje a naopak je tu hýčkáme a pěstujeme, ale až z nich budeme ve svrabu, potažmo v mnohem horší kožní chorobě...bude pozdě, to vám povídám! :lol: :lol: :lol: 8) )