Page 24 of 31

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:08 09. Jun 2008
by Žorž
danielfojt wrote:a nebylo by trebas mozne vybrat z rad hracu dejme tomu takoveho zastupce,treba v ivory to je takova vesnice treba by to bylo k necemu dobre myslim neco jako serif,resil by problemy co se tykaji bezpecnosti,aspon by se hraci sami zapojily do budovani Tahlie a systemu v ni,a myslim ze by to nebylo spatne aspoon by to lidi nutilo jednat a ne jen porad nekde creepovat.....
Zase to samé. Možnost tu je. Pokud se třeba někdo stane členem domobrany, může to vytáhnout až na velitele bezpečnostních složek v Ivory (i když to bude chtít HODNĚ slušné RP, to se nemůže svěřit jen hočikomu...hmm...už z vás chytám Slovenštinu, pánové :) )

Edit: To je poprvé, co jsem někoho předběhl! :mrgreen: :D Fanfáry! Kde je televize?!

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:08 09. Jun 2008
by Daanri
Mozne je vsetko, aj serif v Ivory ale MUSI BYT SNAHA OD HRACOV a necakat ze to dostanem zadarmo. A urcite to nebude sa mnozstvo zabitych priser, ich stiahnutych kozi a mnozstva ziskaneho zlata, ale za zasluhy. A naozaj nezalezi na lvl postavy. Je mozne sa stat aj slechticom, ale musi byt snaha a necakat ze to bude zo dna na den len preto, ze to chcem, ale treba si to zasluzit, ale moznost tu je vzdy.

EDIT: Zorz ma predbehol. :wink:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:21 09. Jun 2008
by Kiri
ja chtel bejt starosta stary Ivory.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:22 09. Jun 2008
by Krata
Ty? :lol: :lol: :lol:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:25 09. Jun 2008
by kucik
A už máš vyplněnou kandidátku do příštích voleb? Volební plakáty taky nevisej...vidim to bledě.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:27 09. Jun 2008
by Daanri
Jo Kiri chtel, ale pritom to aj skoncilo. Len chciet nestaci, treba preto aj nieco urobit.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:33 09. Jun 2008
by DenGrasse
kucik wrote:A už máš vyplněnou kandidátku do příštích voleb? Volební plakáty taky nevisej...vidim to bledě.
... na to plakáty nestačí, musíš přesvědčit krále nebo podmáznout markraběte (a to je mastný..) a otázka je, co se z toho dá vytěžit, jestli lidi platá daně atak :mrgreen:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:34 09. Jun 2008
by Kiri
Kiri se i ptal, shanel volice a vymejslel uplatky, ale tezko zabehnu za starostou a reknu mu, ted koncis, ze? :D ... by musel starosta pojit.

EDTI: to bylo jenom lehke odbehnuti, ze ne vzdy to jde uplne snadno a vecinu zivota travit hrou je pekna pitchovina...

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:37 09. Jun 2008
by photter
nechat se zvolit ? jak nepraktické ! prostě se prohlaš starostou a komu se to nelíbí, tomu rozbij hubu a seš starosta hned :mrgreen:
volby...demokracie...fujtajxl

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:39 09. Jun 2008
by Kiri
photter wrote:nechat se zvolit ? jak nepraktické ! prostě se prohlaš starostou a komu se to nelíbí, tomu rozbij hubu a seš starosta hned :mrgreen:
volby...demokracie...fujtajxl
pockej, to sem byl hodnej a mouchu nezabil...ted nabehnu kvam dolu srovnam vas do late nafackuju matrone a pudete pochodovat ja Art piskne, spis septne!!! NEBO.....

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:39 09. Jun 2008
by Pivo
Rejty wrote: Zasluhou nemyslim poradani creeperske vypravy pro ostatni a nebo rozdavaji prachu kolemjdoucim dobrodruhum.
On to někdo dělá?Co říct konkrétní jména?

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:41 09. Jun 2008
by Daanri
Jo dela, ale nech sa kazdy zamysli sam nad sebou.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:48 09. Jun 2008
by Kiri
Daanri wrote:Jo dela, ale nech sa kazdy zamysli sam nad sebou.
mozna by bodlo rict kdo konkretne, ja uz se zamejslel tolikrat, ze mi nic novyho nenapada...

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:55 09. Jun 2008
by Darien
Daanri wrote:Hraci nemaju o Q zajem vobec, ci uz v hre alebo na fore po dohovore, cest vynimkam. Co sa tyka toho ucednika, je tam zakladne info. Neni to inzerat v novinach o pracu, kto ma zajem si zisti viac, kto nie tak bohuzial. Kedze DM nemoze byt v hre nonstop preto je tam napisane "ak ma nezastihnete v hre reagovat do PM", ale ako vravim ziadne odozva, lebo by to asi zdrziavalo od expenia. Ono lahsie ako nieco riesit je vypisovat na fore a stazovat sa, preco to neni takto alebo takto. Si pamatam, ze ked som este hraval, tiez DM nemali vela casu, ale stacilo dat dokopy aspon 3-4 hracov a islo sa na vypravu. Ale dolezity bol zaujem a snaha, ale pokial nie je snaha od hracov nemoze byt snaha od DM.

Jsem vlezl na forum kvůli sekci Poděkování, co mi chodí ještě do pošty a nedalo mi se nepodívat....

Aha, takže hráči nemaj o questy zájem... takže já jsem byl asi neviditelnej. Nejdřív jsem otravoval po icq kde kterého DM s tím, aby se něco dělo u druidů, dával jsem najevo ve hře i po icq zájem o osobní quest, psal jsem na foru pořád, že mi chybí questy - a nemám zájem. Já teda nevím, jak to funguje tady, ale to se má poslat písemná žádost ke konkrétnímu questu? Když jsem dělal questaře já a určitě, když ho dělal i Damián, tak jsme věděli, kteří hráči se rádi účastněj questů a jim jsme postavili "do cesty" nějakou kontaktní osobu a čekali jsme, jestli zareagujou.

Připadá mi doslova ponižující říkat si o quest přes PJ kanál nebo nějak jinak, mám mít na hlavě čepici "free for quest"? Xkrát jsem oslovoval do družiny arcidruida, jako druidka jsem se nemohla motat do každé záležitosti, která se odehrává bůhví kde, ale příležitostí bylo hafo. Poslední quest, co jsem zažil byl, když jsem si doslova vydyndal uvedení do kruhu druidů a to je už sakra daleko.

Tak at mi někdo řekne, kde je jako chyba. Na jedné straně hráči, co chtěj questy, na druhý straně zjevně questama oplývající DM a přitom se jaksi nic neuskuteční, protože se nemůžeme dohodnout, kdo jako za kým přijde? :cry:

Rejty tady pořád píše - kecama na foru se nic nevydobude - a co má jako vydobývat ještě nedospělá ušmudlaná elfka? Je ráda, že našla azyl v druidském kruhu, pořád tam prudila do arcidrudida, že se blíží drowi a je třeba postavit hlídky..... kde koho potkala v lese, toho zburcovala. Přišel za mnou někdy někdo v převleku za druida s úkolem od arcidruida? Nic.

to se fakt má napsat do PJ: zdravím, jsem v Ivory u vody a jsem ready for quest?

Nic, už je to pasé.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 16:57 09. Jun 2008
by Žorž
Kiri wrote:...
Nad SEBOU. Tak vidíš, Kiri, pokud tě nic nenapadá, další důkaz, že seš dobrej hráč. :) (bez ironie) Zkrátka několik creeperů nahoře je, to je fakt.

Myslím si, že je nevhodné kohokoliv jmenovat...důležité je, aby všichni věděli, jak podle našich očekávaní vypadá pěkná interakce se světem - a podle toho se buď přizpůsobí, nebo ne. Zase talčit nikoho nechci, i když z přístupu některých osob potom vyplyne nepřílišná DM horlivost pro zrovna opečovávání jejich osoby.