Page 24 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:40 24. Sep 2010
by EXITUS999
Já myslim, že to jde vyřešit i v PM

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:51 24. Sep 2010
by Pajule
EXITUS999 wrote:Já myslim, že to jde vyřešit i v PM

přesně tak!
jinak mě dostalo dnešní setkání zrovna s tutěma pošukama družina složení nějakej gnom ,pak cosi,půlork,trpaslík a Elis byla fakt dobrá a já se šíleně nasmála

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:24 04. Oct 2010
by -RoF-
Tří přání od džina
"Přál bych si luk" -
*objevil se obyčejný luk*
"Chtěl bych umět drowsky" -
*džin pronesl* drowské slovo fertox - znamená krysu
"Džine, budeš tady a nenecháš nikoho vyjma nás tří znovu použít ten krystal." -
*džin poveděl* budu tady
Pak Aria a já doma taky vyprskl smíchy a napsal .....asi si neměl říkat to "a"

Jo když potkáte džina nebo tak, dejte mu úplně přesný návod toho co chcete.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:37 07. Oct 2010
by Tashara
Onehda jsem potkal jednoho sira, a po jehu utoku na drozda, nebo jineho ptaka jsem se valel smichy:
*sejme ptaka mecem* minul, minul, zasah

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:21 07. Oct 2010
by monstera
-RoF- wrote:Tří přání od džina
"Přál bych si luk" -
*objevil se obyčejný luk*
"Chtěl bych umět drowsky" -
*džin pronesl* drowské slovo fertox - znamená krysu
"Džine, budeš tady a nenecháš nikoho vyjma nás tří znovu použít ten krystal." -
*džin poveděl* budu tady
Pak Aria a já doma taky vyprskl smíchy a napsal .....asi si neměl říkat to "a"

Jo když potkáte džina nebo tak, dejte mu úplně přesný návod toho co chcete.

Vzpoměňte naštvanýho džina z povídek o zaklinačovi, jak si ho měl vyhonit....
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:51 25. Oct 2010
by Tretas
*přepíše název topicu na "Co vás ve hře potkalo a nasr**o" *
Po tom co mě DM vyhodilo z podsvětí abych si svázal duši, mě opět zabilo, abych zaklusal zpět do podsvětí. No a poprvé za ty asi 4 roky co tu hraju se nademnou bohové slitovali a já nezemřel.

Řeknu vám naštve to kvalitně!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:15 25. Oct 2010
by Firefox_
Už se nám asi 3x stalo, že se bohové slitovali nad lidma u nás v mučírně, kde už nemohli nikam utéct

hráči asi byli taky naštvaní
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:15 26. Oct 2010
by -RoF-
Nejezte ty housenky červené,
stane se vám neštěstí tuze zlé.
Hole, sláma, hadry, dýně,
strašáci se kývou líně.
//cheche díky to byla dobrá sranda a hlavně dobré na vymýšlení blbosti.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:52 28. Oct 2010
by -RoF-
Epická výprava, kde půl modulu vyrazilo na lov do jeskyně asi 200 metrů od ivory

. Nikdy bych nečekal, že se připojí tolik lidí k takové výpravě.

a to jen aby doprovodili jednoho hobita na těžbu kamene
Škoda jen ež se rozutekli sme mohli uspořídat nějakou srandu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:09 09. Dec 2010
by Prasokralik
Každá výprava s půlorkem Draginem mě prostě dostane. Dragin pokažé plácne něco, co mě pobaví.
Na ukázku:
Rien, Dragin a elfka vyčistí první patro ruin od nemrtvých. Riena se dotkla spektra a výrazně omezila jeho dovednosti, mezi jinými i zámečnické, nemohl se tedy dostat přes zámek a past na dveřích.
Rien: Počkejte tady, hned se vrátím, jen musím ke knězi aby se na mě podíval.
Dragin: Já se bojim!
Elf a elfka chtějí mít soukromí, proto elfka odvede elfa k osamocené studánce. Začne si vylévat srdíčko ale ejhle! Dragin se nedal odbýt, hrdličky našel, přiřítil se k dvojici s nadšeným jásotem "Super studna!" a začal se ze studny napájet.
Elf, elfka a Dragin jsou na cestě mezi městem a vesničkou. Elfka toho nese mnoho a tak si na zem položí dřevo a tellem se mě ptá jak se dá věc zahrabat. Já stojím už na druhém konci mapy, čekám až mne ti dva dojdou a zkouším to elfce vysvětlit. Dragin zasahuje jako první. Rozběhne se ode mne (Jeden konec mapy) k dřevu kterého si všiml na zemi (druhý konec mapy) dřevo okamžit čajzne, doběhne zas kemě a povídá "Někdo si tu nechal pěkné dřevo."
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:33 11. Dec 2010
by Maya
Xarxon je asi gurmán a po nocích se nudí, tak chce nějakou zábavu XD

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:21 11. Dec 2010
by DenGrasse
Kdovi ake jsou jeho pohnutky.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:39 11. Dec 2010
by Desmond
Docela by me zajimalo, zda-li by odevzdal odmenu i za PC puldraka. Ze by Ariu konecne nekdo ulovil?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:41 11. Dec 2010
by DenGrasse
Nejsem si jist, jestli z Arii vypadne trofej...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:53 11. Dec 2010
by Prasokralik
Na Ariu nemůže být vypsaná odměna, odměna se vypisuje jen na těžké ulovky, ulovit Ariu těžké není.