Page 25 of 31
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 16:59 09. Jun 2008
by Pivo
Mě jmenovat můžete.Dobrá pokusím se to změnit

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 17:05 09. Jun 2008
by Darien
Erkwinn wrote:Co se týče kvestů, tak já bych chodil na jeden za druhým...jenže mi zatím nebyl žádný "nabídnut". Možná je i chyba v tom, že se nedá psát do družiny a tím pádem DM neví, co se děje v příslušné partě lidí pokud nestojí bezprostředně u nich. Nezbývá mi než čekat, protože kvest sám ze sebou moc dobře nejde.
Přesně tak - asi to tu je njak jinak, ale já jsem byl zvyklý, že psát do družiny RP komunikaci znamená nepřímou pobídku DM - je tady skupinka, která evidentně nejde jen tak něco expit a čeká, že by se mohlo něco stát.
Jenže tady je to jen prudění.
Sigurd - no jasně, a kde na to má někdo brát prachy, najímat si žoldáky? Pokud nejsi creeper první úrovně, můžš tu být rád, že si vyděláš na hostinec. Na jednu stranu tady totiž DM mluví s despektem o těch, co expí a loví kůže, ale na druhou stranu tu není žádná reálná alternativa pro postavu, co by chtěla hrát třeba měšťana, aby si vydělala nějaký peníze. Ten systém se sám popírá. Jediný solidní peníze jsou jen za stahování kůží nebo z nějakých huge pokladů.
Tak o čem si to tu jako povídáte?
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 17:12 09. Jun 2008
by Neithan1
Darien wrote:..Sigurd..
Uz som sa zlakol ze to bude nejaka kritika
Zarobit sa da aj ked niesi creeper 1. urovne.
Nase zoldnierske sluzby (nepliest so sexualnymi sluzbami) stoja 500 zlatych, staci urobit jazvecov, stiahnut ich a mas nato. (priklad) Zohnat 500 zlatych nieje urcite problem.
A ked nasetris 1000 zlatych, co ti urcite nezaberie epicku cast tvojho hracieho casu, najmes si 2 zoldnierov na "priezkum rizikovej oblasti" a z lootu mas dvojnasobok + bylinky ktore po ceste stretnes a uz mas nielen suroviny ale aj prachy na ich spracovanie.
Napisal som to zjednodusene ale myslim dost jasne.
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 17:16 09. Jun 2008
by Darien
Neithan - no, to je dobrý tip pro běžné postavy, ale nějak mému osobnímu pojetí druida nejde dost dohromady najímat si žoldnéře z města, aby ho doprovázeli po lese:) To je jak z komixu:)
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 17:18 09. Jun 2008
by Neithan1
Tak teda neviem ale pojatie tvojho druida je tak osobite, ze hrat snim je asi nad sily 90 % hracov.
Edit : je to Keneth, nie nejthan KE-NE-TH.
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 17:31 09. Jun 2008
by Darien
Nikdo, kdo hrál po mém boku na Thalii si nestěžoval:)
Ale nějak si neumím představit, že si druid ve SVÉM lese, kde by měl být nejsilnější a nejmocnější, najme nějakou externí žoldáckou grupu, aby mu hlídala zadek. Zvlášt když hájek je plný druidů. Jenže bohužel - jsou to NPC.
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 17:36 09. Jun 2008
by Neithan1
Problem bude mozno vtom ze vidis druidov ako najzvrchovanejsich vladcov lesa, nieco ako duch lesa v princezne Mononoke, ale ty niesi princezna Mononoke, nieje to tvoj les. Uvedom si ze ak si chces ziskat respekt a moc nad "svojim" lesom tak si ho najprv musis vydobit. A nevydobijes si ho na fore.
Nevime preco sa furt bavime len o hvozde, ked prdel ti zoldaci mozu kryt aj na inych castiach thalie. Alebo aj hory, pust, zelene vrsky alebo vrchoviny su "tvoje" ?
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 17:46 09. Jun 2008
by Darien
Neithan1 wrote:Problem bude mozno vtom ze vidis druidov ako najzvrchovanejsich vladcov lesa, nieco ako duch lesa v princezne Mononoke, ale ty niesi princezna Mononoke, nieje to tvoj les. Uvedom si ze ak si chces ziskat respekt a moc nad "svojim" lesom tak si ho najprv musis vydobit. A nevydobijes si ho na fore.
Nevime preco sa furt bavime len o hvozde, ked prdel ti zoldaci mozu kryt aj na inych castiach thalie. Alebo aj hory, pust, zelene vrsky alebo vrchoviny su "tvoje" ?
Čeština je záludný jazyk. Když napíši, že je druid ve svém lese, je to totéž, jako když ti jako Pražan řeknu, že jsme ve svém městě. Neznamená to, že to město vlastním.
Les je pro druida základní vazba k jeho víře, je jeho součástí jako každý strom, který v něm roste. Nevlastní ho, ale chrání ho jako své tělo.
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 17:47 09. Jun 2008
by Darien
Ale jinak buď hodnej a šoupej nohama, protože vám tu dělám reklamu:)))))))))))))) Já vaše služby už těžko využiju, ale když si tu o tom budeme dlouho povídat, třeba si vás někdo najme

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 18:37 09. Jun 2008
by Rejty
Ja myslel, ze Darien odchazi, uz jsem chtel vyndat kapesnicek...

Ale zatim to vypada, ze to byly jen plane vyhruzky. Nevim co tim sledujes, snad zapusobit na city ostatnich? Kdyby nekdo chtel odejit, tak tu o tom nepise sagy na foru a proste odejde. Ale ja te asi nikdy nepochopim...
Samozrejme te nikdo nevyhani (ale taky te tu ani nedrzi).

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 18:43 09. Jun 2008
by LDamian
Darien realizuje nejhorsi sny DM tymu... splni sve slovo a prestane hrat na Thalii... a misto toho usporeny cas venuje diskuzim na foru!!
(vtip)
(pokud vam to nepripadalo vtipne, kontaktujte sveho psychiatra)
(taky vtip)
Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 18:48 09. Jun 2008
by Rejty
LDamian wrote:...
Mas pravdu a je to celkem prinosny. Treba ja se po nekolika letech dozvedel, ze se Dorensky hvozd nejmenuje vlastne Dorensky, ale Dariensky.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 18:50 09. Jun 2008
by Darien
Rejty wrote:Ja myslel, ze Darien odchazi, uz jsem chtel vyndat kapesnicek...

Ale zatim to vypada, ze to byly jen plane vyhruzky. Nevim co tim sledujes, snad zapusobit na city ostatnich? Kdyby nekdo chtel odejit, tak tu o tom nepise sagy na foru a proste odejde. Ale ja te asi nikdy nepochopim...
Samozrejme te nikdo nevyhani (ale taky te tu ani nedrzi).

Klidně smrkej, moje postava byla zabita a smrt je smrt:) Jen mi záleží na každém dobrém herním serveru a proto jsem rád za tu diskusi, co tu vznikla o tom, jak je to s tím věčným tématem CvC ve hrách. Třeba to k něčemu bude, aby se některé věci změnily a aby vám neodcházeli hráči.
Ono je důležité, aby bylo pořád dost lidí, ochotných dělat DM. Někdy mám ale pocit, že krom invulnerable in game mají DM pocit, že jsou také neomylní:) Každopádně bylo moc zajímavé poznat váš svět, vaše vidění hry, a prožít tu u vás pár desítek hodin. Ale buď jsem na hry už moc starej nebo jsem nějak moc náročnej - možná oboje - ale zjevně se míjíme v představách tvorby zábavy. Je fakt, že kdybych se nedostal pod level, tak bych to díky milé a zábavné interakci s Artem a spol ještě zkusil, ale na určité věci už fakt nemám dost morálních sil a motivace.
Ale ono mi to vždycky trvá, opustit svět, kde jsem trávil x měsíců, je to takové loučení... takže si dovoluji tady v Hydeparku pomalu přestřihávat pupeční šňůru:) Ale dnes začal testovací provoz K2 a tak mne to snad brzo přejde, fňuk

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 18:56 09. Jun 2008
by Darien
Rejty wrote:LDamian wrote:...
Mas pravdu a je to celkem prinosny. Treba ja se po nekolika letech dozvedel, ze se Dorensky hvozd nejmenuje vlastne Dorensky, ale Dariensky.

Jé, to by bylo milé ho přejmenovat

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně
Posted: 19:50 09. Jun 2008
by Kiri
Asi pred peti strankama sem psal jak todle bude probihat, mam pocit, ze sem se o moc nesplet

...omyl, pred deseti
