Page 25 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:15 11. Dec 2010
by Maya
Desmond wrote:Docela by me zajimalo, zda-li by odevzdal odmenu i za PC puldraka. Ze by Ariu konecne nekdo ulovil? :mrgreen:
Tak RDD nejsou jako přímo půldraci, ne? :) To je ten půldrak co to sám zadával, což? :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:22 11. Dec 2010
by Miell
DenGrasse wrote:Nejsem si jist, jestli z Arii vypadne trofej... :mrgreen:
A co třebas kalhotky?
Nosí je Aria vůbec? :twisted: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:52 12. Dec 2010
by Prasokralik
Hráč A po pádu : řekni si DM o tu deku jestli ti zmizla
Hráč B a DM současně posílají tell Hráči A (asi po vteřině) : Už ji mám/Už nahrazeno

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:10 12. Dec 2010
by -RoF-
TSSSSSS!

:D :D :D

Cheche já si to přečetl až teď. No hehe ten půldrak mě už párkrát dostal, když chtěl aj draky a tak.

Aria se lovit nebude tss a trofej zní nebude a kalhotky hmm občas nosí :roll: :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:33 13. Dec 2010
by slencak
8)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:47 15. Dec 2010
by Prasokralik
Tell od Desmonda "Mugen by si s gardistama určitě poradil." P jedné zajímavé situaci, ve které dal rien přednost rozumu před odvahou. ta hláška mě málem shodila ze židle :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:54 16. Dec 2010
by Sielencer
Náhodou jsem se dostal do Kelu a když už jsem tam byl zašel jsem se zeptat Draka co se zrovna loví. Byla to matka brouků ohniváků.
Později si jedna postava v hostinci stěžovala na svou finanční situaci a tak jsem nadhodil, že vím za co získat slušný balík a skončilo to výpravou do jeskyně.
Když už jsme si mnuly ruce na lodi z Karathy do Kelu, tak zrovna ta postava co nesla trofej a potřebovala peníze na koníka moc výmluvná nebyla.
Po pulhodině 100m před cílem jsme zjistili, že hráč nejspíš usnul a za 1,5hod naše strasti s strofejí vyřešil pravidelný restart :lol:

Doufám jen, že hráč usnul a nic se mu nestalo :roll:

Edit: Ještě jsem se dozvěděl, že v posledních minutách nám na pomoc spěchal obětavý DM a pri logu se mu podařilo shodit server pár min před restartem :P

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:02 16. Dec 2010
by Prasokralik
Jo tak proto to padalo jak švestky dneska? Za všechno můžete vy a ta vaše trofej!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 03:05 16. Dec 2010
by Woxa
Tak takhle to tedy je s tim "dvojitym restartem". Ja si zrovna rikal "jsem tu prave vcas, 5min do restartu, tak tady v ty slepy ulicce pockam". Po restartu jsem si zacal razit cestu zpatky domu a zrovna v tom nejblbejsim miste druhej restart :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:55 17. Dec 2010
by Prasokralik
Dostalo mě myslím včera, kdy po pádu serveru DM de Aers v podobě miniaturního dráčka poskakoval kolem hráčů v lokaci "vitejte na thalii" :D :D Teď jsem si na to vzpomněl, nevím proč.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:57 17. Dec 2010
by de Aers
Prasokralik wrote:Dostalo mě myslím včera, kdy po pádu serveru DM de Aers v podobě miniaturního dráčka poskakoval kolem hráčů v lokaci "vitejte na thalii" :D :D Teď jsem si na to vzpomněl, nevím proč.
Páč sem nepočítal s tim, že mě to tam načte taky :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 02:04 18. Dec 2010
by Prasokralik
Ještě s jedním hráčem jsme vylezli ze Shardonu a teď tam na nás čekala rota prasat, ale fak našikovaní ve dvou lajnájch v půlkruhu hned za tím přechodem :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:09 18. Dec 2010
by Prasokralik
Odbor pro veřejné gnolí blaho :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 00:06 27. Dec 2010
by Silfein
XXX Tě teď nemá v oblibě!
XXX :[tell] Hups
YY :[tell] Seš mrtvej
Chvilku nic
XXX :[tell] aaaaaaa

Tohle mě fakt dostalo :D :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:12 27. Dec 2010
by Prasokralik
vlkodlačí šaman attempts to cast unknown spell
Rien attempts knockdown on vlkodlačí šaman -hit-
*šaman si lehne na zem*
Rien damages vlkodlačí šaman
vlkodlačí šaman (ležící na zemi) casts unkown spell
Rein fortitude save vs. death failure
*načítání podsvětí*
Ten mě teda dostal, začnu hrát kouzelníka co kouzlí sražený
Poznámka vlkodlačí šmana nemá imku na sražení