Page 26 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:46 27. Dec 2010
by Alvarion
Prasokralik wrote:vlkodlačí šaman attempts to cast unknown spell
Rien attempts knockdown on vlkodlačí šaman -hit-
*šaman si lehne na zem*
Rien damages vlkodlačí šaman
vlkodlačí šaman (ležící na zemi) casts unkown spell
Rein fortitude save vs. death failure
*načítání podsvětí*
Ten mě teda dostal, začnu hrát kouzelníka co kouzlí sražený
Poznámka vlkodlačí šmana nemá imku na sražení
Ahoj,
jen technická poznámka. Mohlo se jednat o proste "soubeh iniciativy". Mně takhle včera utekl jeden mag po KD.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:40 27. Dec 2010
by Grunk-k
Alvarion wrote:
Ahoj,
jen technická poznámka. Mohlo se jednat o proste "soubeh iniciativy". Mně takhle včera utekl jeden mag po KD.
Ten byl dobrej

Spis si to KD dal trosku pozde
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:03 30. Dec 2010
by Prasokralik
Ta NPC jsou občas celkem vnímavá.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:32 30. Dec 2010
by Xaarth
Vidim, že rád KOUKÁŠ

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:37 30. Dec 2010
by Prasokralik
Schávlně napsáno takto, vzpomněl jsem si u toho na jeden výňatek (dost profláklý) z něčí žákovské knížky:
"Dává pozor, jestli dávám pozor a když si myslí, že nedávám pozor, tak nedává pozor!"
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:25 31. Dec 2010
by slencak
...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:28 31. Dec 2010
by Silfein
A co je na tom vtipného? O.o
To je slovensky Bojový Hřebec...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:38 31. Dec 2010
by DenGrasse
ne. je to "bojový hřebec"
bojový hřebec je hřebec určený k tomu, aby vozil svého pána do boje.
bojovný je ten, který chce bojovat.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:40 31. Dec 2010
by Silfein
Ehm, pardon moje chyba, uklikl jsem se

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:30 31. Dec 2010
by jachyra
jaaaj slovenčina naša neopúšťaj nás

tak sa hovorí u nás, ak dakto komolí náš jazyk
ale fakt ani trochu nechápem, čo je na tých slovách vtipné O.o
že by to dotyčný bral vo význame žrebec = kanec = chlap, dobrý v posteli?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:08 31. Dec 2010
by slencak
jachyra wrote:jaaaj slovenčina naša neopúšťaj nás

tak sa hovorí u nás, ak dakto komolí náš jazyk
ale fakt ani trochu nechápem, čo je na tých slovách vtipné O.o
že by to dotyčný bral vo význame žrebec = kanec = chlap, dobrý v posteli?

Já bych potřeboval lekci Vašeho jazyka madam, kdy by jste měla čas?

Mám v ní značné nedostatky.
žrebec=hřebec?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:26 31. Dec 2010
by monstera
Prasokralik wrote:Schávlně napsáno takto, vzpomněl jsem si u toho na jeden výňatek (dost profláklý) z něčí žákovské knížky:
"Dává pozor, jestli dávám pozor a když si myslí, že nedávám pozor, tak nedává pozor!"
tak taky : výklad o lomu světla v zatěměné posluchárně :
Jek vidíte, nevidíte nic, ale proč nic nevidíte, uvidíte hned...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:03 01. Jan 2011
by jachyra
to Sledncak: samozrejme je žrebec = hřebec, alebo inak statný kôň mužského pohlavia

tiež sa to občas v prenesenom význame používa aj na mužov, ak sú riadne aktivny v posteli

a bojový žrebec = statný bojový kôň, schopný uniesť meteorické oplátovanie

tak Kora nebude jazdiť na nejakej štíhlonohej kobylke, ktorú by zlomilo, keby ten zbrojný a crafterský arzenál na ňu vysadol

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:11 01. Jan 2011
by Rejty
jachyra wrote:tiež sa to občas v prenesenom význame používa aj na mužov, ak sú riadne aktivny v posteli

Jakože silně a vydatně chrápe?
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:20 01. Jan 2011
by jachyra
to Rejty: nie .. ale silne a výdatne uspokojí ženu
