Page 27 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:31 01. Jan 2011
by Rejty
jachyra wrote:to Rejty: nie .. ale silne a výdatne uspokojí ženu

Takže tučný konto...

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:57 01. Jan 2011
by sendys
Rejty wrote:jachyra wrote:to Rejty: nie .. ale silne a výdatne uspokojí ženu

Takže tučný konto...


lol nj co jineho

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:10 02. Jan 2011
by Lord_Berserk
Drowove v arene
Xunnavin vs Malej otroci kobold
Arena 20.00 (THC)
- Berserk si udela u stolu rozkroj ze zbytku (ve skutecnosti to je PopCorn)
- Kobold na rozkaz pani se bezi utkat do areny s Xunnavinem
- Xunnavin dava malymu zmetkovy v arene lekci jak spravne bojovat, (oba 2 Temer Mrtvy) bohuzel pan padne k zemi a smradlavej kobold stoji jak solnej sloup
- mrtvola se premenila takze neregeneruje (tady uz neco nehraje)
- knezka zacina kouzlit vzkriseni (to uz se valim smichy po zemi)
- nasleduje muj Tell koboldovi
//ty nemas zaply stinovy zraneni ???
//ee sem myslel ze dostanu na prdel

Cena vstupenky do areny - k nezaplaceni
Na vsecko ostatni je tu EuroCard - MasterCard

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:27 02. Jan 2011
by supik
Sražení je mrcha když projde asi pětkrát po sobě (nebo možná vícekrát, nepočítal jsem je ale Xunn jednu chvíli ležel na zemi skoro pořád

), nicméně největší gól byla fakt ta nekoupená vstupenka
Berserk nebyl jediný kdo se smál

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:47 02. Jan 2011
by Woxa
Tak nejak jsem holt nepocital s tim, ze me ta mala mrcha namlati a jeste min jsem pocital s tim, ze nema zaply stinovy zraneni

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:59 07. Jan 2011
by Pajule
dneska sem si poprskala : monitor, klávesnici, myš stůl..koberec, postel..

(né zas tak moc né, ale hodně) když přišel Will coby žena , jé já se tak smála

, že by to snad mělo jít do poděkování, protože to bylo roztomilé, pěkné, vtipné nevím..bod k +
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 03:01 07. Jan 2011
by Woxa
Pobavilo me, jak jsem dneska v lagu misto eliminace potvory eliminoval jednu "potvoru" z nasi party

Nastesti stinovky to zachranili a tak jen doufam, ze se budu bavit, az si Xunn bude vyzirat trest za tuhle chybu

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 03:38 07. Jan 2011
by Prasokralik
Woxa wrote:Pobavilo me, jak jsem dneska v lagu misto eliminace potvory eliminoval jednu "potvoru" z nasi party

Nastesti stinovky to zachranili a tak jen doufam, ze se budu bavit, az si Xunn bude vyzirat trest za tuhle chybu

sražení co?

Kdysi velmi dávno, byl jednou jeden hraničář, co používal obouruční meč. V partě s kamarádem bojovým druidem a mnicho/kleričkou se probíjeli skrz zapomenuté krypty plné mumií kdesi v jiném prostoru a čase než je Thalie. Srážení je mocná zbraň a můj obouručák byl taky. Klerička si to okusila na vlastní kůži. Naštěstí byla druidem vyléčena z -6 životů. Udělal jsem však chybu, řekl jsem, že jsem si ji spletl s mumií...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 04:27 07. Jan 2011
by Woxa
Prasokralik wrote:
sražení co?

Kdysi velmi dávno, byl jednou jeden hraničář, co používal obouruční meč. V partě s kamarádem bojovým druidem a mnicho/kleričkou se probíjeli skrz zapomenuté krypty plné mumií kdesi v jiném prostoru a čase než je Thalie. Srážení je mocná zbraň a můj obouručák byl taky. Klerička si to okusila na vlastní kůži. Naštěstí byla druidem vyléčena z -6 životů. Udělal jsem však chybu, řekl jsem, že jsem si ji spletl s mumií...
jo, srazeni... muzu za to, ze na me hned po prechodu zautoci naky potvory a ona se naspawnuje primo na jednu z nich?

Zlatej Ignac, ktery jen vypnul Riena, aby nebehal do zdi

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:33 07. Jan 2011
by Molly23
hehe to já zase když poprvé hrál klerika tak jsem byl z popisku uchvácen implozí (a dodnes se mi líbí, jen už vím jak se chová)...
Jako králík jsme byki v kryptě... klerik, paladin a ještě někdo. Naběhla na nás hromada kostlivců! A co mě nenapadlo. Klerik roztáhl ruce, pod jeho nohami se objevil vír a vše umřelo! Dokonce i zbytek družiny... naštěstí měl klerik naspaná dvě vzkříšení a nikdo nepřišel k ujmě, pač tam kde jsem hrál dříve netrpí postavy posmrtnou amnézií. Od té doby vím, že házet implozi pod nohy svým kamarádům, není moc sranda, ani když je to pro dobro družiny

.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:35 07. Jan 2011
by supik
Zlé přesvědčení by s poslední větou ovšem prudce nesouhlasilo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:39 07. Jan 2011
by Radim
To jsem taky zažil když si vesele klátíš cestu dost obtížným dungem a najednou vidíš ten kruh,už se jen chytáš za palici a říkáš si bože co to je za vola

bez urážky a když ve výpisu padne 1 a nehodíš o jedna save koušeš do klávesnice

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:57 07. Jan 2011
by Derken-
Radim wrote:To jsem taky zažil když si vesele klátíš cestu dost obtížným dungem a najednou vidíš ten kruh,už se jen chytáš za palici a říkáš si bože co to je za vola

bez urážky a když ve výpisu padne 1 a nehodíš o jedna save koušeš do klávesnice

Teď jsem to sem chtěl napsat

Alyff tehdy hodila 2 a nejvíc jsme nadávali v tom podsvětí co to máte za ******** služebnici v chrámu

. Jak já už prostě chtěl odběhnout, protože Balor to hází jako první spell a ona to do nás pustila z invisu o jedno kolo dřív
Edit: Teď jsi vem, že jsme s sebou měli toho epic monka, kterej to pak dobojoval. Nemít ho, tak nás do toho chrámu nikdo neodnese. Já jsem se pak nechal obživit, abych vás odnesl. Pak chcípla ta služebnice( nebo odešla, protože jsme na ní strašně prskali), Alyff nesla ty mrtvoly a nakonec umřela u posledního obra v lokaci kvůli lagu.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:05 07. Jan 2011
by Radim
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:51 07. Jan 2011
by DenGrasse
Ty přátelský útoky jsou veselý, mam na ně historku z EfU...
Logl jsem do hry s postavou na 4. levlu a zjistil jsem že kolem zuří bitva a na ziggurat útočí horda orků. Tak nějak jsem se opatrně zapojoval, protože kreatury byly tvrdý, ale pak jsem zahlíd, že v koutě stojí sám guvernér, jeho stráže jsou mrtvý a dotírají na něj dva orci. Protože jsem byl paladin, tak jsem tam naběhl a zaštítil ho vlastním tělem, aby se stihl doléčit. Orci byli příliš silní a tak mě nijak nepřekvapilo, když se mi načetlo město mrtvých... ale byl jsem překvapen když mi nešel respawn, protože jsem byl zabit hráčskou postavou... teprve v logu jsem zjistil, že mi jí guvernér natáh zezadu...
