Page 27 of 31

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:20 06. Sep 2012
by Caehan
Tak schválně, Amber, jak se skloňuje Odolena Voda? :biggrin:

V televizi to mrší v devíti případech v deseti, tak se ukaž.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:22 06. Sep 2012
by KaTo
pavad wrote:...je možnost, že jsi chtěl napsat "vyslíkat" oběti - tj. zbavovat oběti oděvu. V kontextu další diskuse ve výše uvedeném vlákně si nejsem jist, co jsi vlastně chtěl(a) říct. :D
Je tu ještě možnost, že je chtěl...jsa vysvlíknutej vyslýchat vyslíknuté? :twisted: (pozn. pro fajnšmekry, všimněte si jemné ruční práce s "v" při slíkání :mrgreen: )

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:29 06. Sep 2012
by Amber
pavad wrote:...
Jen jsem citovala oficiální znění, pavade. Pokud tě to zajímá, tak ne - nejmenuju se Marie. :P
Caehan wrote:Tak schválně, Amber, jak se skloňuje Odolena Voda? :biggrin:
V televizi to mrší v devíti případech v deseti, tak se ukaž.
Zajímalo by mě, v které televizi tak často zmiňují Odolenu Vodu. :wink:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:34 06. Sep 2012
by Caehan
Amber wrote:
pavad wrote:...
Jen jsem citovala oficiální znění, pavade. Pokud tě to zajímá, tak ne - nejmenuju se Marie. :P
Caehan wrote:Tak schválně, Amber, jak se skloňuje Odolena Voda? :biggrin:
V televizi to mrší v devíti případech v deseti, tak se ukaž.
Zajímalo by mě, v které televizi tak často zmiňují Odolenu Vodu. :wink:
Když se ale jmenuje podle nějakého muže jménem Odolen, neměli bychom se bavit o televizi, která zmiňujě Odolena Vodu? Nemyslíš, že se v tomhle pánové a dámy v ÚJČ trochu utnuli?

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:34 06. Sep 2012
by pavad
Amber wrote: Zajímalo by mě, v které televizi tak často zmiňují Odolenu Vodu. :wink:
Že by regionální zpravodajství z Odolené Vody? :D

KaTo: Ano, ta jemná práce rukou s "v" při "vyslíkání" se musí ocenit. Jemná práce rukou ano, ale co ten třas prstů?!? :D Stačilo jen naznačit, že se někdo někým někdě pro něco nechává "vyslíkat" a prsty se Ti třesou jak narkomanovi bez dávky. Že ty sis v poslední době užil společnosti osoby volnějších názorů na vyslíkání? :) Je pár možností - buď ve hře Aria nebo v reálu manželka? ;) :D
edit: Ještě pár příspěvků a v počtu smajlíků na jeden post KaToa (ano, skloňuji přesně podle pravidel: KaTo, bez KaToa, ke KaToovi [čteme katůvi], KaTo, voláme KaTo, o KaToovi, s KaToůem [čteme katouvem]) možná i předstihnu.. *těší se*

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:39 06. Sep 2012
by Caehan
Ještě není pozdě, Amber, zřekni se Ústavu pro jazyk český! Jsou to zrádci! :twisted:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:39 06. Sep 2012
by Amber
Caehan wrote:Když se ale jmenuje podle nějakého muže jménem Odolen, neměli bychom se bavit o televizi, která zmiňujě Odolena Vodu? Nemyslíš, že se v tomhle pánové a dámy v ÚJČ trochu utnuli?
*pokrčí rameny* Je to možné, onoho pána neznám a v etymologii názvů obcí sběhlá taky nejsem. :)

Edit:
1) Caehane, doporučuju ti jít jim to ručně stručně vysvětlit! :D
2) K etymologii názvů měst - krom rodné hroudy, jako většina lidí.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:41 06. Sep 2012
by Caehan
:roll:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 14:49 06. Sep 2012
by KaTo
pavad wrote:...skloňuji přesně podle pravidel: KaTo, bez KaToa, ke KaToovi [čteme katůvi], KaTo, voláme KaTo, o KaToovi, s KaToůem [čteme katouvem]...
Obávám se, že KaTo skloňuješ naprosto špatně (koneckonců jako většinu věcí, kterou děláš :twisted: :mrgreen: ). Důležité je totiž vědět, slovní základ a sním spojené skloňování. Protože KaTo, je něco jako Zeus (Dia, Diovi, ...). KaTo je tak trochu bůh :mrgreen: a zároveň tak trochu skloňovací výjimka! :twisted: . Takže jediné možné a správné je:
1.KaTo, 2.KaToe, 3.KaToovi, 4.KaToe, 5.KaToi, 6.KaTovi, 7.KaToem
P.S.
Tobě jakožto někomu kdo utrpěl srážku s matlabem komolení mého jména dovolím beztrestně. Nejsem Braenn, abych kvůli jednomu písmenku šílel :biggrin: :lol: :lol: (dle hesla holinky, jako hodinky, obojí se natahuje :twisted: :lol: )
P.P.S.
Na zbytek tvého OT příspěvku SAMOZŘEJMNĚ v tomto topicu nebudu reagovat, abych nebyl nařčen z podpory spamerství! :ewink: 8) :lol: :lol: :P

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 14:52 06. Sep 2012
by Prasokralik
Ale KaTouši, nehroť to tak.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 14:54 06. Sep 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:Ale KaTouši, nehroť to tak.
To nemůžu! Byl jsem nařčen!! Musím očistit svou pověst!!! Kde mám paladinskou zbroj a kde je nejbližší dung s 5x vyšším lvlem NPC než mám já? :twisted: :lol: :lol: :lol:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 15:34 06. Sep 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:
Prasokralik wrote:Ale KaTouši, nehroť to tak.
To nemůžu! Byl jsem nařčen!! Musím očistit svou pověst!!! Kde mám paladinskou zbroj a kde je nejbližší dung s 5x vyšším lvlem NPC než mám já? :twisted: :lol: :lol: :lol:
Nevím, zeptej se Johna

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 23:29 08. Sep 2012
by Ragmon
Nesmějte se paladinům v topicu o pravopisu :D Jděte do spamu

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 11:48 10. Sep 2012
by Absinthorix
Ragmon wrote:Nesmějte se paladinům v topicu o pravopisu :D Jděte do spamu
Jejich "sláva" je na hony předchází, pravopisu se dotýká a jest třeba ji řádně zvěstovat všem nevědomým!

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 12:45 10. Sep 2012
by KaTo
Absinthorix wrote:
Ragmon wrote:Nesmějte se paladinům v topicu o pravopisu :D Jděte do spamu
Jejich "sláva" je na hony předchází, pravopisu se dotýká a jest třeba ji řádně zvěstovat všem nevědomým!
Pamatuj Exodus 22:18 (nebo 17, z hlavy nevím a sem líný googlit) praví: "Paladina nenecháš naživu." či hezky po staru "Paladina nedáš živu býti." :twisted:
Jakožto boha(od)bojný muž samozřejmně Písmo ctím!! :twisted: :D :lol: :lol: