Page 28 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:05 08. Jan 2011
by Bahnak
Přáteláky jsou někdy boží

Nedávno při jednom drobnym Q družinka bojovala proti nechutnymu NPCčku, válečník tank stál na fleku a mydlil NPC, mágové co měl po boku koukali a fandili, tank dostával těžký zásahy, stejně tak ale i NPC, nakonec tank NPCčko udolal a přesně v tom okamžiku na tanka jeden "kamarád" magič hodil oslabovací bigbiovku

, Tank to ocenil slovem: fajn...
Já se doma bulal smíchy. Ty ukliky prostě někdy pobaví

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:50 22. Jan 2011
by Prasokralik
V prahvozdu na mě běželi tři medvědi, já s nimi začal bojovat mezi stromy, dke se na mě třetí méďa nemohl přes ty dva dostat. Ovšem nelenil a aby si ke mě udělal cestu, začal fackovat toho medvěda před sebou.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:10 22. Jan 2011
by artaxas
Název topicu jest: ,,Co Vás ve hře potkalo a dostalo...,,
takže odpovím stručně: SENDYS
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 05:26 23. Jan 2011
by Prasokralik
Dnešní výprava s Gorhunkem, nejdřív jsme se shodli na tom, že Gorhunk a Rien jsou něco jako parodie na Legolase s Gimlim, poté jsme byl nazván nukleárním hovadem, když jsem zlikvidoval jednoho trola hurá stylem. Taky se nám podařilo vyřešit záhadu, jaká že je rozdíl mezi kočkopsem a prasokrálíkem

Nic, díky Gorhunku.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:43 23. Jan 2011
by G14
drow s pochodni
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:46 23. Jan 2011
by Pajule
setkání s Bersem

(postava nevěděla kdo to je a neměla čas) aneb jak na něj

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:06 24. Jan 2011
by Radim
Tak ubohá poprava někoho jako je Bers...nemám slov
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:12 24. Jan 2011
by Alvarion
Omlouvám se za spam.
Bersekra jsem ve hře nikdy nepotkal. Od hráčů, co ho potkali, co ho znali mam reference, že to byl "zloun na pohodu". I hráči, kteří byli jeho obětmi o něm nemluvili špatně. Takže asi celkem vzácný kus zlouna, který znal celkem míru.
Myslím, že Bersekr to odesral za zlouny jeko je Serpah, Azhael, kteří po celkem rozumném začátku přitvrdili tak, že pohar pomyslné trpělivosti i nejen hráčů, ale i GM se naplnil. Stát na cestě plné karavan, dopravní tepně imperia a přepadat den coden za pavého poledne je prostě na zamyšlenou.
bersekr se tak stal bohužel zástupnou obětí. takže i když jsem tě nepoznal Bersi ve hře díky, že jsi znal tu míru. Těm, co to o tobě říkali věřím, že se nepletou.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:06 24. Jan 2011
by Firefox_
Radim wrote:Tak ubohá poprava někoho jako je Bers...nemám slov
Musím souhlasit. Takový arcizloun by si zasloužil pořádnou popravu, soud a tak dále.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 17:44 24. Jan 2011
by Desmond
Zahada tajemnych botek na strome, byly tak vysoko, ze na ne nedosahlo ani DM

, ale Bers to nakonec zvladl.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:24 24. Jan 2011
by venomeq
Wooow ve hre je to tedkon samej pulork s prizvyskem "ostra,bliskava,mraziva cepel" Bersi tys normalne odstartoval novou eru:D
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:37 24. Jan 2011
by Práček
venomeq wrote:Wooow ve hre je to tedkon samej pulork s prizvyskem "ostra,bliskava,mraziva cepel" Bersi tys normalne odstartoval novou eru:D
a nebo se pred smrtí fakt pochlapil

kdo ted bude platit alimenty

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:41 24. Jan 2011
by kucik
Tak už víme, o co šlo v zákulisí. Dorazily mu výměry alimentů, tak se radši nechal zabít

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:42 24. Jan 2011
by -RoF-
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:46 24. Jan 2011
by XŠevyX
Taky jsem si toho všiml..

a zajímavé že všechno jsou to orci nebo půlorci ..
