------------------------------------------
Jo a když se ptáte Co nám na Thalii Chybí tak:
Docela by se mi líbilo kdyby ve věznicích jak tam stojí ten strážný nebo dráb, takže by měl rozhovor, ve kterém by bylo možné mu zažádat o otevření jedné cely. Líbilo by se mi to protože naprosto nesnáším když chytnu zloděje a bohužel DM není k zastižení, tak ten zloděj musí čekat před celou a hrát že je uvnitř. Rozhovor by mohl vypadat například takhle:
Dráb Hm dobrej, snad nám nevedeš nějakého zloděje (uličníka...)
Postava Jo chytl jsem jednoho sviňaka, mohl bys mi otevřít jednu celu?
Dráb Jo jasne, šupni ho tam *otevře ti celu*
Zloděj*vleze do cely*
Dráb*zavře celu*
PostavaDíky