Page 29 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:52 24. Jan 2011
by Lambijec
koukám že jich je hodně, jestli je to nová banda zlounů tak budete mít nahoře veselo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:54 24. Jan 2011
by XŠevyX
Lambijec wrote:koukám že jich je hodně, jestli je to nová banda zlounů tak budete mít nahoře veselo

Aspoň se nebudeme nudit ..

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:55 25. Jan 2011
by pilnik
jen aby tohle počasí vydrželo

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:51 25. Jan 2011
by Radim
Nám to přišlo jako srandovní nápad,některým se to líbí a vidím že něktří blbci si s prominutím myslí,že jsou nejlepší a hra se odvíjí pouze od lvl.
Udělejte si obrázek sami
edit: sry lidem z guildy nedalo mi to a musel jsem to sem postnout
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:34 25. Jan 2011
by ripatko
Radim wrote:Nám to přišlo jako srandovní nápad,některým se to líbí a vidím že něktří blbci si s prominutím myslí,že jsou nejlepší a hra se odvíjí pouze od lvl.
Udělejte si obrázek sami
edit: sry lidem z guildy nedalo mi to a musel jsem to sem postnout

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:11 25. Jan 2011
by Molly23
Prd epické levely! Jen vynášejte tvrdé výzvy vyšším lvlům! Já vám fandím, aspon na to má někdo koule!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 01:40 26. Feb 2011
by -speck-
Takhle si sedíme v Ivory před hospodou a najednou tam přijde pc hráč, ale pozor, v podobě ledního medvěda. Votevře si dveře do hostince, koupí si pokoj a jde se vyspat.
No to mě fakt rozsekalo.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:27 26. Feb 2011
by Radim
-speck- wrote:Takhle si sedíme v Ivory před hospodou a najednou tam přijde pc hráč, ale pozor, v podobě ledního medvěda. Votevře si dveře do hostince, koupí si pokoj a jde se vyspat.
No to mě fakt rozsekalo.

Mě by zajímalo jak by reagoval kdyby jsme se do něj všichni pustili a na místě ho umlátili
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:39 26. Feb 2011
by Miell
Radim wrote:-speck- wrote:Takhle si sedíme v Ivory před hospodou a najednou tam přijde pc hráč, ale pozor, v podobě ledního medvěda. Votevře si dveře do hostince, koupí si pokoj a jde se vyspat.
No to mě fakt rozsekalo.

Mě by zajímalo jak by reagoval kdyby jsme se do něj všichni pustili a na místě ho umlátili
Já si myslím, že kdyby bylo ve hře DM a vidělo to, tak by k tý hospodě nedošel a ubilo ho už u vrat do vsi

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:45 26. Feb 2011
by Radim
A zrovna to byl hráč od kterýho sem podle toho co občas píše na forum čekal trošku rozumu.Jako lektvar chmug je pěkná věc k RP ale všeho s mírou
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:48 15. Mar 2011
by Elverin
Radim wrote:-speck- wrote:Takhle si sedíme v Ivory před hospodou a najednou tam přijde pc hráč, ale pozor, v podobě ledního medvěda. Votevře si dveře do hostince, koupí si pokoj a jde se vyspat.
No to mě fakt rozsekalo.

Mě by zajímalo jak by reagoval kdyby jsme se do něj všichni pustili a na místě ho umlátili
My jsme takhle s Ariou sundaly chmugoveho Ettina v Ivory a reagoval docela prekvapene

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:29 21. Apr 2011
by davidsoft
Docela jsem se zasmál při jednom systémovém hlášení:
Zuřivá gorila začíná zuřit
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:38 25. Apr 2011
by Thuereg
-speck- wrote:Takhle si sedíme v Ivory před hospodou a najednou tam přijde pc hráč, ale pozor, v podobě ledního medvěda. Votevře si dveře do hostince, koupí si pokoj a jde se vyspat.
No to mě fakt rozsekalo.

On tenhle lední medvěd se dvěma dýkama za krkem dost často běhá i po karathě.... A nikdo samozřejmě nic nedělá... Myslim, že až tam bude příště tak Theu tu halucinaci zabije, protože co jinýho by to mohlo být že?:D
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:10 18. May 2011
by davidsoft
Anee sušila kůže v dílně v Alwarielu a přitom si povídala s Elandrou.
"Mě umřelo hodně přátel... protože to byli lidé a ty se moc nedožívají, ale umřeli na stáří. Některé něco zabilo. A i když to byla rána, musíš se zvednout a jít dál," řekla Anee, když v tom se jí rozpadla kůže na sušáku, popálila se, řekla "Jau!" a sletěla na zem, jako by dostala ránu.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:20 18. May 2011
by Pajule
Lothian s Azharem to viděli no
