Page 29 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:52 24. Jan 2011
by Lambijec
koukám že jich je hodně, jestli je to nová banda zlounů tak budete mít nahoře veselo :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:54 24. Jan 2011
by XŠevyX
Lambijec wrote:koukám že jich je hodně, jestli je to nová banda zlounů tak budete mít nahoře veselo :D
Aspoň se nebudeme nudit .. :twisted:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:55 25. Jan 2011
by pilnik
jen aby tohle počasí vydrželo 8)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 10:51 25. Jan 2011
by Radim
Nám to přišlo jako srandovní nápad,některým se to líbí a vidím že něktří blbci si s prominutím myslí,že jsou nejlepší a hra se odvíjí pouze od lvl.
Udělejte si obrázek sami

edit: sry lidem z guildy nedalo mi to a musel jsem to sem postnout

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:34 25. Jan 2011
by ripatko
Radim wrote:Nám to přišlo jako srandovní nápad,některým se to líbí a vidím že něktří blbci si s prominutím myslí,že jsou nejlepší a hra se odvíjí pouze od lvl.
Udělejte si obrázek sami

edit: sry lidem z guildy nedalo mi to a musel jsem to sem postnout
:mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 20:11 25. Jan 2011
by Molly23
Prd epické levely! Jen vynášejte tvrdé výzvy vyšším lvlům! Já vám fandím, aspon na to má někdo koule!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 01:40 26. Feb 2011
by -speck-
Takhle si sedíme v Ivory před hospodou a najednou tam přijde pc hráč, ale pozor, v podobě ledního medvěda. Votevře si dveře do hostince, koupí si pokoj a jde se vyspat.
No to mě fakt rozsekalo. :biggrin:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:27 26. Feb 2011
by Radim
-speck- wrote:Takhle si sedíme v Ivory před hospodou a najednou tam přijde pc hráč, ale pozor, v podobě ledního medvěda. Votevře si dveře do hostince, koupí si pokoj a jde se vyspat.
No to mě fakt rozsekalo. :biggrin:
Mě by zajímalo jak by reagoval kdyby jsme se do něj všichni pustili a na místě ho umlátili

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:39 26. Feb 2011
by Miell
Radim wrote:
-speck- wrote:Takhle si sedíme v Ivory před hospodou a najednou tam přijde pc hráč, ale pozor, v podobě ledního medvěda. Votevře si dveře do hostince, koupí si pokoj a jde se vyspat.
No to mě fakt rozsekalo. :biggrin:
Mě by zajímalo jak by reagoval kdyby jsme se do něj všichni pustili a na místě ho umlátili
Já si myslím, že kdyby bylo ve hře DM a vidělo to, tak by k tý hospodě nedošel a ubilo ho už u vrat do vsi :wink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 11:45 26. Feb 2011
by Radim
A zrovna to byl hráč od kterýho sem podle toho co občas píše na forum čekal trošku rozumu.Jako lektvar chmug je pěkná věc k RP ale všeho s mírou

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:48 15. Mar 2011
by Elverin
Radim wrote:
-speck- wrote:Takhle si sedíme v Ivory před hospodou a najednou tam přijde pc hráč, ale pozor, v podobě ledního medvěda. Votevře si dveře do hostince, koupí si pokoj a jde se vyspat.
No to mě fakt rozsekalo. :biggrin:
Mě by zajímalo jak by reagoval kdyby jsme se do něj všichni pustili a na místě ho umlátili

My jsme takhle s Ariou sundaly chmugoveho Ettina v Ivory a reagoval docela prekvapene :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:29 21. Apr 2011
by davidsoft
Docela jsem se zasmál při jednom systémovém hlášení:

Zuřivá gorila začíná zuřit

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 09:38 25. Apr 2011
by Thuereg
-speck- wrote:Takhle si sedíme v Ivory před hospodou a najednou tam přijde pc hráč, ale pozor, v podobě ledního medvěda. Votevře si dveře do hostince, koupí si pokoj a jde se vyspat.
No to mě fakt rozsekalo. :biggrin:
On tenhle lední medvěd se dvěma dýkama za krkem dost často běhá i po karathě.... A nikdo samozřejmě nic nedělá... Myslim, že až tam bude příště tak Theu tu halucinaci zabije, protože co jinýho by to mohlo být že?:D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 08:10 18. May 2011
by davidsoft
Anee sušila kůže v dílně v Alwarielu a přitom si povídala s Elandrou.

"Mě umřelo hodně přátel... protože to byli lidé a ty se moc nedožívají, ale umřeli na stáří. Některé něco zabilo. A i když to byla rána, musíš se zvednout a jít dál," řekla Anee, když v tom se jí rozpadla kůže na sušáku, popálila se, řekla "Jau!" a sletěla na zem, jako by dostala ránu.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:20 18. May 2011
by Pajule
Lothian s Azharem to viděli no :D