Page 29 of 31

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:23 09. Oct 2012
by Amber
Vysvětlete mi prosím někdo, co je to ta plýseň? :wall: :wall: :wall:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:31 09. Oct 2012
by zachy
Amber wrote:Vysvětlete mi prosím někdo, co je to ta plýseň? :wall: :wall: :wall:
No, hlavnje že, se vytahuěš jak, rozumíš češtynje ale takovou tryvyjalitu, jako plýseň, nechápeš. :mrgreen:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 10:38 09. Oct 2012
by Amber
zachy wrote:
Amber wrote:Vysvětlete mi prosím někdo, co je to ta plýseň? :wall: :wall: :wall:
No, hlavnje že, se vytahuěš jak, rozumíš češtynje ale takovou tryvyjalitu, jako plýseň, nechápeš. :mrgreen:
Jsem nechápavá (a krom toho cvok, který lidi zastavuje v půlce věty a ptá se jich, proč použili některé konkrétní slovo :oops: ), potřebuju asi poradit.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 11:23 09. Oct 2012
by seveřan
Amber wrote:
zachy wrote:
Amber wrote:Vysvětlete mi prosím někdo, co je to ta plýseň? :wall: :wall: :wall:
No, hlavnje že, se vytahuěš jak, rozumíš češtynje ale takovou tryvyjalitu, jako plýseň, nechápeš. :mrgreen:
Jsem nechápavá (a krom toho cvok, který lidi zastavuje v půlce věty a ptá se jich, proč použili některé konkrétní slovo :oops: ), potřebuju asi poradit.
Zkus psychologa, možná psichiatra a nějakí práški, budeš-li mít štěstí, vyléčý tě to.

(Tenhle topic je fakticky uhozenej, jo a také zábavnej :mrgreen: )

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 11:35 09. Oct 2012
by Bruciacullo
Amber wrote:Jsem nechápavá

*láááááááááááájk* :mrgreen:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 12:40 09. Oct 2012
by Absinthorix
Amber wrote:a krom toho cvok, který lidi zastavuje v půlce věty a ptá se jich, proč použili některé konkrétní slovo
Like a lady
Image

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 12:58 09. Oct 2012
by Amber
Bruciacullo wrote:
Amber wrote:Jsem nechápavá
*láááááááááááájk* :mrgreen:
Absinthorix wrote:
Amber wrote:a krom toho cvok, který lidi zastavuje v půlce věty a ptá se jich, proč použili některé konkrétní slovo
Like a lady
Image
Zajímavé, jak vás každého zaujme něco jiného... :roll: :P

seveřan wrote:Zkus psychologa, možná psichiatra a nějakí práški, budeš-li mít štěstí, vyléčý tě to.
Proč myslíš, že to chci léčit? :shock: Pchá!

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:48 09. Oct 2012
by seveřan
Působí to na mě, že máš chronický zánět učutelství a korektury. I to se dá léčit. :wink:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 13:55 09. Oct 2012
by Amber
seveřan wrote:Působí to na mě, že máš chronický zánět učutelství a korektury. I to se dá léčit. :wink:
Díky, nechci.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 14:05 09. Oct 2012
by Prasokralik
Nezastavíš slunce aby každý večer zapadlo a stejně tak nezastavíš lidi aby přestali prznit češtinu nebo libovolný jiný jazyk, obzvlášť na netu

svým způsobem z toho mám ve tvém případě škodolibou radost, jen trp :)

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 14:14 09. Oct 2012
by kucik
Amber wrote:Vysvětlete mi prosím někdo, co je to ta plýseň? :wall: :wall: :wall:
To je takzvaná plíseň plyšová, nebo také plýšeň. Typická svými drobnými heboučkými světle šedými až bílými chloupky. Nejčastěji k nalezení na trvanlivých mléčných výrobcích.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 14:22 09. Oct 2012
by klobouk
Prasokralik wrote:Nezastavíš slunce aby každý večer zapadlo a stejně tak nezastavíš lidi aby přestali prznit češtinu nebo libovolný jiný jazyk, obzvlášť na netu

svým způsobem z toho mám ve tvém případě škodolibou radost, jen trp :)
Je to jedna z forem sebeprezentace. Jako mluva, odívání, výběr zbraní, atd.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 14:22 09. Oct 2012
by Amber
kucik wrote:
Amber wrote:Vysvětlete mi prosím někdo, co je to ta plýseň? :wall: :wall: :wall:
To je takzvaná plíseň plyšová, nebo také plýšeň. Typická svými drobnými heboučkými světle šedými až bílými chloupky. Nejčastěji k nalezení na trvanlivých mléčných výrobcích.
Díky, kuciku :D

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 15:13 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
A nestaci uplne normalne tomu nekomu vysvetlit ze plisen neni vyjmenovane slovo? V zasade tenhle topic na mne dycha jednou veci, kterou nas ucitel filosofie nazval, "komplex druhacek," ve tretim rocniku nabyvajicim na intenzite, povetsinou zanechavajici trvale nasledky. Mnohdy byvaji prvni priznaky patrne uz ve veku puberty. :P

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 16:56 09. Oct 2012
by KaTo
xxxMajkyxxx wrote:... "komplex druhacek" ...
Tenhle komplex náhodou znám, ale má co do činění s velikostí toho ...ééé... poprsí a ne se stupněm degenerace školního vzdělání! :mrgreen: :lol: :twisted:
Kupodivu je to zacyklený komplex méně(více)cennosti, kdy si navzájem závidí členky "prvňaček, druhaček, třeťaček, čtvrťaček". Jedinou výjimku tvoří tzv. "nulkařky", které bez rozdílu závidí všem "X-čkám" okolo, ale jim z "X-ček" nikdo :mrgreen: .
Třeba je tam nějaká korelace :twisted: .