Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc
Posted: 10:23 09. Oct 2012
Vysvětlete mi prosím někdo, co je to ta plýseň?

Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
No, hlavnje že, se vytahuěš jak, rozumíš češtynje ale takovou tryvyjalitu, jako plýseň, nechápeš.Amber wrote:Vysvětlete mi prosím někdo, co je to ta plýseň?![]()
![]()
Jsem nechápavá (a krom toho cvok, který lidi zastavuje v půlce věty a ptá se jich, proč použili některé konkrétní slovozachy wrote:No, hlavnje že, se vytahuěš jak, rozumíš češtynje ale takovou tryvyjalitu, jako plýseň, nechápeš.Amber wrote:Vysvětlete mi prosím někdo, co je to ta plýseň?![]()
![]()
Zkus psychologa, možná psichiatra a nějakí práški, budeš-li mít štěstí, vyléčý tě to.Amber wrote:Jsem nechápavá (a krom toho cvok, který lidi zastavuje v půlce věty a ptá se jich, proč použili některé konkrétní slovozachy wrote:No, hlavnje že, se vytahuěš jak, rozumíš češtynje ale takovou tryvyjalitu, jako plýseň, nechápeš.Amber wrote:Vysvětlete mi prosím někdo, co je to ta plýseň?![]()
![]()
), potřebuju asi poradit.
Amber wrote:Jsem nechápavá
Like a ladyAmber wrote:a krom toho cvok, který lidi zastavuje v půlce věty a ptá se jich, proč použili některé konkrétní slovo

Bruciacullo wrote:*láááááááááááájk*Amber wrote:Jsem nechápavá
Zajímavé, jak vás každého zaujme něco jiného...Absinthorix wrote:Like a ladyAmber wrote:a krom toho cvok, který lidi zastavuje v půlce věty a ptá se jich, proč použili některé konkrétní slovo
Proč myslíš, že to chci léčit?seveřan wrote:Zkus psychologa, možná psichiatra a nějakí práški, budeš-li mít štěstí, vyléčý tě to.
Díky, nechci.seveřan wrote:Působí to na mě, že máš chronický zánět učutelství a korektury. I to se dá léčit.
To je takzvaná plíseň plyšová, nebo také plýšeň. Typická svými drobnými heboučkými světle šedými až bílými chloupky. Nejčastěji k nalezení na trvanlivých mléčných výrobcích.Amber wrote:Vysvětlete mi prosím někdo, co je to ta plýseň?![]()
![]()
Je to jedna z forem sebeprezentace. Jako mluva, odívání, výběr zbraní, atd.Prasokralik wrote:Nezastavíš slunce aby každý večer zapadlo a stejně tak nezastavíš lidi aby přestali prznit češtinu nebo libovolný jiný jazyk, obzvlášť na netu
svým způsobem z toho mám ve tvém případě škodolibou radost, jen trp
Díky, kucikukucik wrote:To je takzvaná plíseň plyšová, nebo také plýšeň. Typická svými drobnými heboučkými světle šedými až bílými chloupky. Nejčastěji k nalezení na trvanlivých mléčných výrobcích.Amber wrote:Vysvětlete mi prosím někdo, co je to ta plýseň?![]()
![]()
Tenhle komplex náhodou znám, ale má co do činění s velikostí toho ...ééé... poprsí a ne se stupněm degenerace školního vzdělání!xxxMajkyxxx wrote:... "komplex druhacek" ...