Page 30 of 31

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 17:27 10. Jun 2008
by igor
Marvin wrote:Suhlas, v podstate podobne (len iny priklad) som napisal o jedno vyssie :)
Aspoň je to multilanguage :)

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 17:29 10. Jun 2008
by Marvin
igor wrote: Aspoň je to multilanguage :)
:mrgreen: :mrgreen: to hej :P

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 17:30 10. Jun 2008
by LDamian
Marvin wrote:
LDamian wrote: ....
Dobre, toho velitela si da tvoj lovec (ked zachovame priklady) malickom, je lepsi build, vyssi level, ma lepsie veci tak ho v suboji sunda hned. Fajn. Ale co tak brat i to ze s postavenim velitela suvisia i ine vyhody. Ako velitel ma pod sebou ludi, v tomto pripade 10 ... da jedine znamenie a 10 po zuby ozbrojenych ludi (uz treba i vyssie lvli ako ty) sa na tvojho lovca vrhnu kriciac "za velitela!" ... poradi si tvoj lovec s nimi?

EDIT: Tym chcem povedat, ze tie funkcie maju svoje vyhody, ktore uz stoja za respekt (i ked treba lvl alebo build je poslabsi) ...
Vidis? To uz je konkretni vyhoda, konkretni moc nad hracem. A to je to, o cem mluvim.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 17:36 10. Jun 2008
by monstera
steel_martin wrote:
monstera wrote:Kdeže je ta krásná a pohodová předwipová Thalie ?

Tak jdi na Demonu. Ta je taky krásná a ještě pohodovější ;)
Nechceš? Tak v tom případě zas doporučuju Equilibrii...
monstera wrote:Párkrát se půjdu pomodlit na hrob Lucie a budu čekat, jestli přece nezačne někdy trochu smysluplný kraft.
Pokud máš nějaký lepší - sem s ním.
monstera wrote:Ale pokud dojde k CxC s mojí postavou, ať dopadne jakkoliv, odcházím.
Na to nejsem zvědavej...
V tom případě doporučuji Demonu nebo Equilibrii
monstera wrote:A bojím se, že Thalie umírá - na těžkou chorobu Podtemno a Nedostatek kraftu......
Pro tebe možná, pro mě ne.

Tak za prvé - jak Demonu tak Equilibrii znám, byl jsem tam a utekl na Thalii - ovšem před wipem...
Kraft poměrně dobrý je na Dragon Hameru - podobá se tomu na Thalii před wipem - ale to ostatní tam neni to pravé
Když pro tebe je důležité CxC, proč nejsi na Kandelábrii ?
Znám všechny servery počínajíce ARK 2 blahé paměti - a stále si myslím, že byla ze všech nejlepší, i když to byla jen příprava na Mintaku, která nevznikla.....
Mě se Thalie líbila, a pořád doufám že se mi začně znova líbit - ale s pořádným kraftem chce začínat hned od počátku serveru, aby postavy si mohly samy spoustu věcí vyrobit, a ne jen stahovat kůže, aby si mohli něco předraženýho koupit. Kraft měl logicky začínat krejčovinou, hornictvím, kovářstvím a truhlařinou, magické obory kraftu mohly počkat - jak alchymie, tak okouzlování, zlatnictví a podobně...
Ale neračte se zlobit, ale když 20 lVl číhá ve stínu aby lovil nižší levely, to je sprosťárna....

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 17:39 10. Jun 2008
by danielfojt
Ale neračte se zlobit, ale když 20 lVl číhá ve stínu aby lovil nižší levely, to je sprosťárna....[/color][/quote]


to je pravda.....

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 17:41 10. Jun 2008
by igor
Třeba drowové maj určitě menší průměr lvlu než skupiny co po drowech pátraj ;)

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 17:47 10. Jun 2008
by danielfojt
igor wrote:Třeba drowové maj určitě menší průměr lvlu než skupiny co po drowech pátraj ;)
NO NEVIM JSOU TAM 17 JAK NIC,A DUERGARI TAKY NEJSOU ZADNI PRIZDISRACI,ALE DYT JE TO JEDNO NE?O CO JDE?AT MA KDOCHCE JAKY LVL.....

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 17:48 10. Jun 2008
by Marvin
Jachym wrote: Wall - Sigurd - Mendez - Menhiri - Theogill - Yortom Prasatko - Male Davis .
Mannaz prosim, nie Mendez ... vdaka :)

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 17:55 10. Jun 2008
by Neithan1
2 dni zarabania na dom to je fakt extrem, zivil som sa hmyzom, ocne bulvy sa zvacsili o 17 % , pokozka zbledla o 12 %, nohy mi zacali plesniviet lebo som sa nemohol odtrhnut od PC ani na wc a brodil som sa v mocovke. Dom stale nemam a Igor na moju snahu satyricky neustale poukazuje (2 razy) KONCIM s hranim na Thalii, zbohom. Sigurd nezabit v boji ani jinak.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:00 10. Jun 2008
by igor
danielfojt wrote:NO NEVIM JSOU TAM 17 JAK NIC,A DUERGARI TAKY NEJSOU ZADNI PRIZDISRACI,ALE DYT JE TO JEDNO NE?O CO JDE?AT MA KDOCHCE JAKY LVL.....
No když kouknu Wall 21, Sigurd 17, Arto 17, Menhiri 18 nebo nějak tak... je to jedno, však jo, tak jen nepiště že je sprosťárna když číhá 20. lvl na nižší. Kdyby ten 20. lvl běhal a zabíjel každýho koho potká tak už asi nehrajete. Si vyber, buď parta drowů na nižších lvlech nebo dva duergaři na vyššim ;)

2Sigurd: to bylo jen pro srovnání těch výbav za statisíce, pač já dole třeba nemam skoro kam jít když nechci chcípnout... no a za 2 dny mi neřikej že to nebylo aspoň na podnájem v garsonce ;)

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:08 10. Jun 2008
by xyz
Povrch se konečně vzchopil! :mrgreen:
Jachym wrote:Ještě jednou se TY vyjádříš urážlivě k mému k mému příspěvku tak si my dva dáme soukromý sraz.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:10 10. Jun 2008
by Neithan1
Igor : Sotva na tu garzonku.

k teme : Schovavanie na akemkolvek levele a lovenie akehokolvek levelu sa mi hnusi, proste preto ze mam radsej priamy vyrovnany boj "na ostri noze". Je blbost to riesit na foru, lebo ak by ti co tu tolko nadavaju mali taku moznost pravdepodobne by to robili tiez.

Dufam ze sa zvacsi pocet priamych utokov aspon na Ivory alebo Doubkovo (to je fakt slabe, DO NEJ !) aby ste nam vy krtkovia mohli zabezpecit prijmy :P Kto nema rad CvC, PvP, PvC, PvE, EtC nech sa prestahuje z Ivory do Karathy.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:14 10. Jun 2008
by kaz
Kdyz si to tak od vcerejska ctu (od te 15 stranky), tak muzu rict jedine toto: "Aštare už si je sakra všechny vem" :mrgreen: :mrgreen:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:16 10. Jun 2008
by xyz
Ne všichni patří Helgaronovi! :evil:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:17 10. Jun 2008
by Neithan1
Astar Seran a parta vesmirnych ludi su ti dobri nie ? Ti co bojuju proti vesmirnym jasterom a proti "cipizacii" sveta tak co ho sem pletiete.

Inak xyz : mas u mna kupon na 5 tocenych za prvotriedny podpis, myslienka na vytvorenie niecoho tak uchvatneho sa musela zrodit jedine v genialnom mozgu.