Page 30 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:16 26. May 2011
by J.F.Payne
Mně se líbila Eranina zahrada; pěkná pocta jedné prastaré RPG adventuře :))

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:21 30. May 2011
by -RoF-
Teda střílet se dá asi fakt vším jak tak vidím :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:57 30. May 2011
by Nalkanar

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:42 31. May 2011
by Braenn
Dnes mě dostala dvojice hráčů, která používala vždy a za každé příležitosti jen a jenom měkké i a ještě na to byli hrdí.
Slišeli, ribařili, dobri den....

Čichám v tom nějaké spiknutí přátel jednotného i. Na eq se mihnul také takový blbeček, který po dotazu na znalost vyjmenovaných slov a předpony "vy" přiznal, že vichází z teorie že diž piše jen měkké i, tak píše richleji, což je přece super.

Neznalost češtiny a občasné chyby jdou skousnout, ale takový přístup je na odstřel :wall:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:43 31. May 2011
by de Aers
Dávaj ti najevo, že je maj měkký a rádi, kdyby díky tobě mohli začít používat Y. :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 22:57 31. May 2011
by Terbee
Braenn wrote:...vichází z teorie že diž piše jen měkké i, tak píše richleji, což je přece super.
:lol: :lol: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 19:46 01. Jun 2011
by Thuereg
No... já tu gramatiku taky moc nechytám, ale tohle mi taky přijde krapet moc hehe

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:52 05. Jun 2011
by Narsith
No holt někdo rad tvrde a někdo měke :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:08 05. Jun 2011
by Prasokralik
Toulám se tak Gardulskym a najednou se ve výpisu objeví hláška "bazilisek has joined as a player"

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:01 05. Jun 2011
by Thuereg
Prasokralik wrote:Toulám se tak Gardulskym a najednou se ve výpisu objeví hláška "bazilisek has joined as a player"
Hele to je zneužití ooc informace. Tomu baziliškovi někdo musel říct že seš v močále, to mi přijde jako moc velká náhoda aby lognul zrovna když tam seš :D :D :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 12:44 11. Jun 2011
by Braenn
že jedna z vlajek, které prodává vetešník, nese při bližším prozkoumání tento znak:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:45 19. Jul 2011
by Nalkanar
Targothské počítání času

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 23:20 19. Jul 2011
by Bahnak
Braenn wrote:že jedna z vlajek, které prodává vetešník, nese při bližším prozkoumání tento znak:
To je jen dobře, jsem si nedávno dělal takovej průzkum v práci a ukázalo se že NIKDO neví jak vypadá velký státní znak.
Nejčastější odpověď: "No přece lev!"
Pak má narážka: "No, lev tam je, ale co nějaké orlice?"
A odpověď: "Hmmm, orlice... moravská?" (podotýkám že jen jeden z dvaceti moravskou orlici dokázal popsat)
A zase já: "...A ta druhá?"
Konečná odpověď: "Jaká druhá? Tam žádná další není. Jaká jiná by tam byla? Máš přece Čechy a Moravu ne?"
Má konečná odpověď už bohužel zazněla jen v mé hlavě: *"UUAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!"*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 06:38 20. Jul 2011
by Narsith
Bahnak wrote:
Braenn wrote:že jedna z vlajek, které prodává vetešník, nese při bližším prozkoumání tento znak:
To je jen dobře, jsem si nedávno dělal takovej průzkum v práci a ukázalo se že NIKDO neví jak vypadá velký státní znak.
Nejčastější odpověď: "No přece lev!"
Pak má narážka: "No, lev tam je, ale co nějaké orlice?"
A odpověď: "Hmmm, orlice... moravská?" (podotýkám že jen jeden z dvaceti moravskou orlici dokázal popsat)
A zase já: "...A ta druhá?"
Konečná odpověď: "Jaká druhá? Tam žádná další není. Jaká jiná by tam byla? Máš přece Čechy a Moravu ne?"
Má konečná odpověď už bohužel zazněla jen v mé hlavě: *"UUAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!"*

:roll: žeby to byl Sezky tygr ?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 07:03 20. Jul 2011
by Glumišek
Narsith wrote:
Bahnak wrote:
Braenn wrote:že jedna z vlajek, které prodává vetešník, nese při bližším prozkoumání tento znak:
To je jen dobře, jsem si nedávno dělal takovej průzkum v práci a ukázalo se že NIKDO neví jak vypadá velký státní znak.
Nejčastější odpověď: "No přece lev!"
Pak má narážka: "No, lev tam je, ale co nějaké orlice?"
A odpověď: "Hmmm, orlice... moravská?" (podotýkám že jen jeden z dvaceti moravskou orlici dokázal popsat)
A zase já: "...A ta druhá?"
Konečná odpověď: "Jaká druhá? Tam žádná další není. Jaká jiná by tam byla? Máš přece Čechy a Moravu ne?"
Má konečná odpověď už bohužel zazněla jen v mé hlavě: *"UUAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!"*

:roll: žeby to byl Sezky tygr ?
Pssst kdepak, tam je určitě Slezský haviř. *kryje se jak se dá*