Page 30 of 31

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 17:05 09. Oct 2012
by Aulus
KaTo wrote:...
Třeba je tam nějaká korelace :twisted: .
*významně se podívá na Rofa, jestli otevírá Statisticu*

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 17:19 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
KaTo wrote:...
V zenskem poprsi aspon vezi vetsi dulezitost pro svet nez v pravidlech ceskeho pravopisu. :twisted:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 17:26 09. Oct 2012
by Aulus
xxxMajkyxxx wrote:
KaTo wrote:...
V zenskem poprsi aspon vezi vetsi dulezitost pro svet nez v pravidlech ceskeho pravopisu. :twisted:
To jo, ale když děvčeti řekneš, že si chceš pohrát s jejími prsaty, odhalí se ti i ta důležitost pravidel. :twisted:
//nadsázka :idea:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 17:27 09. Oct 2012
by Molly23
xxxMajkyxxx wrote:
KaTo wrote:...
V zenskem poprsi aspon vezi vetsi dulezitost pro svet nez v pravidlech ceskeho pravopisu. :twisted:
SOUHLAS!

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 17:29 09. Oct 2012
by KaTo
Aulus wrote:...děvčeti řekneš, že si chceš pohrát s jejími prsaty, odhalí se ti i ta důležitost pravidel. :twisted:
//nadsázka :idea:
..pokud jí při tom zamáváš před frňákem zlatou kreditkou, můžeš žvatlat co chceš, stejně tě nebude vnímat :lol: :lol: jsa hypnotizována tím kouskem plastu.
Vlastně je dost možný, že jí to ani nebudeš muset oznamovat (nedejbože se ptát), ale můžeš rovnou konat :twisted: !

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 17:29 09. Oct 2012
by Aulus
Tak ono, když půjdeme do extrémů, tak v ženském poprsí (nebo jiných partiích) je pro lidský svět větší důležitost, než v jakékoli vědě, technice, hudbě a podobně. Bez ženy by jich jaksi nebylo. :idea: :wink:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 17:29 09. Oct 2012
by Amber
KaTo wrote:Tenhle komplex náhodou znám, ale má co do činění s velikostí toho ...ééé... poprsí a ne se stupněm degenerace školního vzdělání! :mrgreen: :lol: :twisted:
Kupodivu je to zacyklený komplex méně(více)cennosti, kdy si navzájem závidí členky "prvňaček, druhaček, třeťaček, čtvrťaček". Jedinou výjimku tvoří tzv. "nulkařky", které bez rozdílu závidí všem "X-čkám" okolo, ale jim z "X-ček" nikdo :mrgreen: .
Třeba je tam nějaká korelace :twisted: .
Co tím naznačuješ? :P

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 17:30 09. Oct 2012
by -darkvision-
xxxMajkyxxx wrote:A nestaci uplne normalne tomu nekomu vysvetlit ze plisen neni vyjmenovane slovo? V zasade tenhle topic na mne dycha jednou veci, kterou nas ucitel filosofie nazval, "komplex druhacek," ve tretim rocniku nabyvajicim na intenzite, povetsinou zanechavajici trvale nasledky. Mnohdy byvaji prvni priznaky patrne uz ve veku puberty. :P
V tom případě mi řekni, proč hra to prezentuje jako "plýseň" .

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 17:39 09. Oct 2012
by Aulus
Aulus wrote:Tak ono, když půjdeme do extrémů, tak v ženském poprsí (nebo jiných partiích) je pro lidský svět větší důležitost, než v jakékoli vědě, technice, hudbě a podobně. Bez ženy by jich jaksi nebylo. :idea: :wink:
Jen pro úplnost - svými úvahami o důležitosti ňader nechci říct, že vše ostatní je nedůležité a nicotné. :twisted: Pouze to, že porovnávat důležitost naprosté většiny hmotných i nehmotných statků pro lidskou populaci s obdivovanými částmi její krásnější poloviny, je asi stejně hloupé, jako srovnávat důležitost hustoty srsti a kvality životosprávy (téměř) jakéhokoli živočicha s přítomností nebo nepřítomností kyslíku v ovzduší. :idea: :mrgreen:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 18:12 09. Oct 2012
by Prasokralik
Aulus wrote:
Aulus wrote:Tak ono, když půjdeme do extrémů, tak v ženském poprsí (nebo jiných partiích) je pro lidský svět větší důležitost, než v jakékoli vědě, technice, hudbě a podobně. Bez ženy by jich jaksi nebylo. :idea: :wink:
Jen pro úplnost - svými úvahami o důležitosti ňader nechci říct, že vše ostatní je nedůležité a nicotné. :twisted: Pouze to, že porovnávat důležitost naprosté většiny hmotných i nehmotných statků pro lidskou populaci s obdivovanými částmi její krásnější poloviny, je asi stejně hloupé, jako srovnávat důležitost hustoty srsti a kvality životosprávy (téměř) jakéhokoli živočicha s přítomností nebo nepřítomností kyslíku v ovzduší. :idea: :mrgreen:
že by tady někdo na někoho hodil zlý pohled po přečtení uvodního příspěvku? :D

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 18:29 09. Oct 2012
by Aulus
Prasokralik wrote: že by tady někdo na někoho hodil zlý pohled po přečtení uvodního příspěvku? :D
Kdo? :o *rozhlíží se poplašeně* KaTo, Darku, to vy? 8) :ugeek:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 18:34 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
-darkvision- wrote:V tom případě mi řekni, proč hra to prezentuje jako "plýseň" .
viz. kucik o par prispevku drive :P

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 18:42 09. Oct 2012
by davidsoft
xxxMajkyxxx wrote:
KaTo wrote:...
V zenskem poprsi aspon vezi vetsi dulezitost pro svet nez v pravidlech ceskeho pravopisu. :twisted:
Souhlasím, ale jen proto, že ženského poprsí si užívají skoro všichni lidé na světě, zatímco pravidel českého pravopisu si užívá jen kolem deseti milionů lidí.

Můj názor je takový, že bez obojího by se dalo obejít. Bez ženského poprsí by všechno fungovalo, jen by se trochu zvýšily tržby prodejcům sunaru a místo toho by se přestaly vyrábět podprsenky. I bez pravopisu by český jazyk fungoval - mluvený jazyk žádný pravopis nemá a rozumíme mu.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 18:48 09. Oct 2012
by Prasokralik
dwylion ti zatvorili tak tě tu máme zpátky jo?

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 18:49 09. Oct 2012
by Aulus
davidsoft wrote: ...Můj názor je takový, že bez obojího by se dalo obejít. Bez ženského poprsí by všechno fungovalo, jen by se trochu zvýšily tržby prodejcům sunaru a místo toho by se přestaly vyrábět podprsenky....
Neuvažuješ retrospektivně. :mrgreen: