lvl

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

No to je zas prace pre DM aby snorili kde co zas niekto za pravidla porusa. A vsetko neustriehneme proste, to sa neda. Takze keby padali vsetky peniaze bolo by to neustriehnutelne.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Nimmrodel
Nováček
Posts: 31
Joined: 18:11 28. Apr 2007
Contact:

Post by Nimmrodel »

Daanri wrote:No to je zas prace pre DM aby snorili kde co zas niekto za pravidla porusa. A vsetko neustriehneme proste, to sa neda. Takze keby padali vsetky peniaze bolo by to neustriehnutelne.
no nie je to praca na dm :) je to praveze praca na hracov, to mas ako s bugovanim, normalny hrac to nerobi, a blbec to robi ak dm zbada ze niekto buguje tak mu moze dat ban a toto je to iste, praveze by tu mal byt tlak zo strany hracov na ostatnych hracov aby take veci nerobili alebo sa na nich divali cez prsty, nie vsetko musi riesit system, ono koniec koncov ak niekto niekde zomrie a pride o peniaze je dost pravdepodobne ze vracat sa mu tam velmi neoplati :)
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

No z mojich skusenosti niektori hraci zneuziju vsetko co sa len zneuzit da a este ta oklamu do oci. :evil: Ale vacsina hracov sa na nich aj tak pomedzi prsty diva a DM skor ci neskor pride na vsetko a potom je trest este horsi.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Nimmrodel
Nováček
Posts: 31
Joined: 18:11 28. Apr 2007
Contact:

Post by Nimmrodel »

Daanri wrote:No z mojich skusenosti niektori hraci zneuziju vsetko co sa len zneuzit da a este ta oklamu do oci. :evil: Ale vacsina hracov sa na nich aj tak pomedzi prsty diva a DM skor ci neskor pride na vsetko a potom je trest este horsi.
tak treba prisne trestat :) ale ja viem ze to ide tazko ked je kazdy hrac dobry :) keby mal server 20+ hracov, selektovanie by bolo ovela jednoduchsie :)

ono ale koniec koncov je "ist si pre padnute peniaze" zhruba rovnaky metagejming ako ked sa dvaja hraci cez pmky dohodnu ze sa niekde stretnu, a ci padne cela suma alebo len jej cast nic nezmeni na tom ze si pre tie peniaze metagejmer pojde :)
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

hmmm pekny uvahy, ale co kdyz nekdo bude mit jen par Zlataku, tak mu to je vlastne fuk, tim padem je v pohode? Nebo by mu mohlo vypadnout neco jinyho cennyho? Dle me padani penez ze smrti neni az tak paradni zalezitost. Neco jineho je, kdyz dojde k PvP a jeden druhyho omraci atd, tak by mel mit pravo ho prohledat pripade okrast. Koneckoncu oco jde. Prestat se po nocich poflakovat mimo vesnice, mit mezi sebou rivalitu a respekt. Strovy X Pevnina. To ez se plati za postup o uroven se mi z pocatku vubec nelibilo, ale ted mi to pripada celkem fajn, hrac se sam muze rozhodnout co chce. Kdyz chci rychle nalvlovat budu setrit na lvly a na cviceni, kdyz naopak si budu chtit zaridit nejaky osidli abych se nevalele nekde venku tak musim setrit na neco jinyho. Pripadne dilnicka je vyborna zalezitos. Nic neni jen tak zadarmo. No a kdyz se spadne z lvlu? Aspon si lidi budou vic vazit nasbiranych XP za RP hru nebo za vymlacene dungy po 1 XP pri ziskavani surovin na craft. Vidim vtom i neco vic nez jen odliv penez.

Celkove asi jen to krapet poladit a bude to vyborna zalezitost. Postava si aspon muze poradne procestovat svet nez najde sveho mistra. :lol:
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by igor »

no když se sem napsalo kolik to má stát doopravdy a neplatí to co se zobrazovalo včera ve hře tak se to ještě dá :-) Asi to nebude tak špatný, ale stejně bych zrušil to omezení povolání že 1. class musí bejt větší než 2., začínající postava co je na 1. lvl to stejně obejde a současnym rozehranym postavám znemožníte aby se rozvíjeli v to co původně chtěli ;-)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Post by jaara »

Opraven dual-class, nyni muzete mit druhe povolani vyssi urovne, nez sve prvni.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

Tak ja nevim jak ostatni, ale nemuzu vznest zadnou namitku, sice sem zadnej lvl este nenahazoval. Zamlouva se mi system.
Sven
Nováček
Posts: 18
Joined: 12:24 08. May 2007
Location: Pardubice

Post by Sven »

jenom bych se chtel zeptet jestly existuje mistr co vyucuje mnichy na vyssim levelu, resp. 13ku co uz docela dlouho shanim.
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

Já předpokládám, že existuje, ale kde se darebák schovává to nevím :)
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Ja vim, ale nepovim :D
Vedoucí týmu Thalie
Locked