Page 4 of 10

Re: Chovani DM

Posted: 12:36 18. Mar 2008
by Rejty
danielfojt wrote:...
Diky za zhodnoceni situace, u ktere si nebyl. :roll:

Muzes mi vysvetlit jak se ma pomahat nizkym levelum kdyz lezou na potvory, ktere jsou nad jejich sily at uz za doprovodu vysokeho levelu a nebo sami? U te jedne smrti jsem ani nebyl.

To, ze DM nechal hrace prezit i kdyz mel zemrit, je hloupost. Hrac se ma ze svych chyb poucit a priste byt opatrnejsi. Ze DM nekoho zvedne po smrti v dungu vede jen k tomu, ze to hrac priste bude cekat ci dokonce vyzadovat. Uz jsem i takove pripady zazil, kdy hrac vynadal DM, ze ho nezvedne a ze je zlej, protoze DM XXX by to udelal...

Re: Chovani DM

Posted: 12:38 18. Mar 2008
by Lord_Berserk
OneHeart wrote:''Dyť já si jen skočil pod vlak, proč jsem umřel?''
zhruba takhle na mě působí tvůj příspěvek...
Smiř se s tím ,že na všechno prostě nemáš.
:mrgreen: :mrgreen: pan Berserk by se rad podival nekam na draka muzu si najmout nekde nakyho noboostenyho pruvodce ? :|

Re: Chovani DM

Posted: 12:38 18. Mar 2008
by Theogil I
OneHeart wrote:
danielfojt wrote:...
''Dyť já si jen skočil pod vlak, proč jsem umřel?''
zhruba takhle na mě působí tvůj příspěvek...
Smiř se s tím ,že na všechno prostě nemáš.
Dej pokoj ... před dungy není cedulka do 12 lvl vstup zakázán ... a jak jinak zjistíš co tam je než že tam vlezeš a podíváš se ... a to že pak "hodné" DM ti dá šanci z toho bez úhony vyklouznout je jenom dobře a zpříjemní ti to hru ... opak naopak znepříjemní ... to je celé a tak to je, tak to většina lidí prostě cítí a s tím se nedá moc dělat.

Re: Chovani DM

Posted: 12:39 18. Mar 2008
by Rejty
Lord_Berserk wrote::mrgreen: :mrgreen: pan Berserk by se rad podival nekam na draka muzu si najmout nekde nakyho noboostenyho pruvodce ? :|
A nebo DM co me kdyztak zvedne? :mrgreen:

Re: Chovani DM

Posted: 12:42 18. Mar 2008
by Lord_Berserk
ste poserove :mrgreen: to neni zadnej adrenalin jit do jeskyne kdyz vim ze nato mam :D

zeptejte se Jitky jaky infarktovy situace ma kdyz de do neznama :P

Re: Chovani DM

Posted: 12:51 18. Mar 2008
by Teesha
Theo: proto jsem obarvil to duležité z popisku..:P


co se týče toho, že někdo napíše..já teda nevím co se stalo, ale stojím za hráčema...to svědčí o...no..to je jedno nebudu nikoho urážet

Re: Chovani DM

Posted: 12:55 18. Mar 2008
by Rejty
Teesha wrote:co se týče toho, že někdo napíše..já teda nevím co se stalo, ale stojím za hráčema...to svědší o...no..to je jedno nebudu nikoho urážet
No, to si kazdy normalne smyslejici clovek domysli a udela si obrazek sam. :wink:

Re: Chovani DM

Posted: 13:00 18. Mar 2008
by photter
Rejty wrote:... normalne smyslejici clovek .... :wink:
tady žádnej takovej neni :D :lol: :mrgreen: :lol: :D

Re: Chovani DM

Posted: 13:02 18. Mar 2008
by DenGrasse
Lord_Berserk wrote:pan Berserk by se rad podival nekam na draka muzu si najmout nekde nakyho noboostenyho pruvodce ? :|
nabízíme krátké, leč zážitky nabité výlety po světe Thalie s příjemným a drakoznalým průvodcem. ceny mírné, jejich součástí je i malé překvapení na závěr.

cestovní agentura stříbrný drak
(to sorrow: vtip :D )

Re: Chovani DM

Posted: 13:53 18. Mar 2008
by Pivo
Teesha wrote:Theo: proto jsem obarvil to duležité z popisku..:P


co se týče toho, že někdo napíše..já teda nevím co se stalo, ale stojím za hráčema...to svědčí o...no..to je jedno nebudu nikoho urážet
Pokud jsem někoho urazil tak se omlouvám víc už to řešit nebudu.Od toho je tu DM.Co řekne DM je svaté a já to budu respektovat .

Re: Chovani DM

Posted: 13:55 18. Mar 2008
by danielfojt
OneHeart wrote:
danielfojt wrote:...
''Dyť já si jen skočil pod vlak, proč jsem umřel?''
zhruba takhle na mě působí tvůj příspěvek...
Smiř se s tím ,že na všechno prostě nemáš.
hele ja nejsm jeden z tech co tam zarval tak se hod do klidu.

Re: Chovani DM

Posted: 13:57 18. Mar 2008
by danielfojt
Rejty wrote:
danielfojt wrote:...
Diky za zhodnoceni situace, u ktere si nebyl. :roll:

Muzes mi vysvetlit jak se ma pomahat nizkym levelum kdyz lezou na potvory, ktere jsou nad jejich sily at uz za doprovodu vysokeho levelu a nebo sami? U te jedne smrti jsem ani nebyl.

To, ze DM nechal hrace prezit i kdyz mel zemrit, je hloupost. Hrac se ma ze svych chyb poucit a priste byt opatrnejsi. Ze DM nekoho zvedne po smrti v dungu vede jen k tomu, ze to hrac priste bude cekat ci dokonce vyzadovat. Uz jsem i takove pripady zazil, kdy hrac vynadal DM, ze ho nezvedne a ze je zlej, protoze DM XXX by to udelal...
vis co ja jen necekaml ze to udela,byl jsme smiren se smrti,takze bych nic nenamita.a jak se svym zivotem moc nehazarduju vim ja lehke je zemrit ao kdekoli.

Re: Chovani DM

Posted: 14:09 18. Mar 2008
by OneHeart
danielfojt wrote: hele ja nejsm jeden z tech co tam zarval tak se hod do klidu.
:lol: :lol: :lol:
OneHeart wrote:''Dyť já si jen skočil pod vlak, proč jsem umřel?''

Re: Chovani DM

Posted: 14:12 18. Mar 2008
by danielfojt
OneHeart wrote:
danielfojt wrote: hele ja nejsm jeden z tech co tam zarval tak se hod do klidu.
:lol: :lol: :lol:
OneHeart wrote:''Dyť já si jen skočil pod vlak, proč jsem umřel?''
co by si nekteri lide na tomhle foru pocali,takhle se muzoz vysmivat lidem,ale pritom vedi ze nedostanou pres drzku :twisted:

Re: Chovani DM

Posted: 14:15 18. Mar 2008
by Teesha
danielfojt wrote:
OneHeart wrote:
danielfojt wrote: hele ja nejsm jeden z tech co tam zarval tak se hod do klidu.
:lol: :lol: :lol:
OneHeart wrote:''Dyť já si jen skočil pod vlak, proč jsem umřel?''
co by si nekteri lide na tomhle foru pocali,takhle se muzoz vysmivat lidem,ale pritom vedi ze nedostanou pres drzku :twisted:
?????


lidi pls..používejte ten zvláštní oříšek z šedé hmoty co máte v hlavě....hlavně než něco napíšete....