zbytečne zabiti

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by Lord_Berserk »

No prave todle sem chtel vedet jak to jako hrat ??... bud ta hlava je proste neci (nikoli toho hrace komu fakt patri) a nebo jak psal Igor ten skalp kerej klerik ma sanci vosetrit :)

to samy se zabitim... hrac vybehne z podsveti a zas vesele dejcha jenom hraje vypadek pameti... dalsi otazka: ma docasnej vypadek a nebo nastalo v naky urcity dobe vokolo smrti ?

...tot vse co by me asi tak zajimalo :wink:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by kucik »

Lord_Berserk wrote:..
Hele a proc beres cely ruce? Vzdyt to musi bejt hrozne neprakticky...hlavne na skladovani. Na krk si to taky povesit nemuzes, protoze jak by ses otocil, vsem v okoli bys nafackoval. Nebyl by fakt lepsi ten skalp? Nebo treba ucho?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by Lord_Berserk »

kucik wrote:Hele a proc beres cely ruce? Vzdyt to musi bejt hrozne neprakticky...hlavne na skladovani. Na krk si to taky povesit nemuzes, protoze jak by ses otocil, vsem v okoli bys nafackoval. Nebyl by fakt lepsi ten skalp? Nebo treba ucho?
Neboj i nato sem myslel :D sekam jen v zapesti ...sice je ten item vetsi nez hlava ale aspon mam rozmanitou sbirku :mrgreen:

BTW: vona existuje naka vec do invu jako Ucho ?? *promne si ruce*
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: zbytečne zabiti

Post by Jachym »

Tento problém se tu probíral již dříve .
Výsledek diskuse který jasně formuloval DM Daanri- útok bez odporu je proti pravidlům. Dal ti Bersek alespoň zřetelně odpor před útokem? Pokud ne je možné jen jedno řešení : BAN - jinak tu bude za chvíli vrcholný bordel
Chci zdůraznit že proti Bersekovi nic nemám ale pravidla jsou pravidla a že by nečetl tu diskusi myslím nepřipadá v úvahu.
- Neznám nic horšího a podlejšího než-li útok na hráče který od někud jde a je sám dost pobitý, to je prostě sprosté. Jednou sledovala Menhiri v invisu Berseka jak šel dobitý asi od tygrů , nebylo nic snažšího než-li jej dorazit - takový litý medvěd by s ním neměl tenkráte moc práce, ALE NIKDY to nedělám a neudělám.
Vyjímku by snad mohlo tvořit kdyby se postavy ve hře vzájemě RP nesnášeli , byli prostě v tom světě nepřátelé.
Last edited by Jachym on 19:51 23. Apr 2008, edited 1 time in total.
Menhiri Dierta
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by Rejty »

Pokud ta postava zemrela, tak druha postava nemuze mit jeji hlavu a ukazovat ji kde chodi. To by byla blblost. Dale pokud postava zemrela, tak ji tezko muze nekdo uriznout ruku a hrat to tak, ze ji nema. Kdyz vas zaslapne drak, sezere a ztravi, tak taky nehrajete za lejno...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by kucik »

Lord_Berserk wrote: BTW: vona existuje naka vec do invu jako Ucho ?? *promne si ruce*
Soustredene se zadivej na "dusi bytosti". Co vidis? :mrgreen:
Rejty wrote:... Kdyz vas zaslapne drak, sezere a ztravi, tak taky nehrajete za lejno...
To by totiz neslo. Trpaslikum by se po promene do lejna musela zvysit charisma a oni by toho urcite zneuzivali. :mrgreen:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by Lord_Berserk »

Jachym wrote:Tento problém se tu probíral již dříve .
Výsledek diskuse který jasně formuloval DM Daanri- útok bez odporu je proti pravidlům. Dal ti Bersek alespoň zřetelně odpor před útokem? Pokud ne je možné jen jedno řešení : BAN - jinak tu bude za chvíli vrcholný bordel
Chci zdůraznit že proti Bersekovi nic nemám ale pravidla jsou pravidla a že by nečetl tu diskusi myslím nepřipadá v úvahu.
Nic proti ale asi necetl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Sorrow se uz ptal a rek sem ze odpor hned zezacatku nastavila sama obet :wink:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by igor »

2Jachym: proč by někdo někoho nedorazil polomrtvýho? Nemorální a sprostý je to možná pro nějakýho paladina. Ale normální svině to klidně udělá :) Stejně tak jako zloděj útočí z hidu, ač je to podlé a nečestné.
2Rejty: Já bych to bral tak že ty "nahraditelný" části těla je schopnej klerik dočarovat, jinak by tu asi chodila banda invalidů - tzn. ucho, prsty, ruka (k zápěstí), vyražený zuby atd. Hlavu bych bral jako definitivní smrt. Možná by teda bylo vhodnější to třeba přejmenovat na skalp, to si myslim že klerik taky zvládne přičarovat.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: zbytečne zabiti

Post by Jachym »

Lord_Berserk wrote: Nic proti ale asi necetl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Sorrow se uz ptal a rek sem ze odpor hned zezacatku nastavila sama obet :wink:
Je no pardon, já jsem to opravdu nestihl celé přečíst , diskuse se rychle vyvíjela.
Pokud oběť sama dala dislike pak není co řešit. Jen pokud to nevíte tak Dolmalhir umřel během 3 dní už 3x a to je už síla, tím nikoho neobviňuji , neměl on dávat odpor, ale 3x za sebou , no nechtěla bych tak dopadnout.
Menhiri Dierta
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: zbytečne zabiti

Post by Sorrow »

Tak prrr s tema usima, to tu uz bylo.Docela si pamatuju na ten flame.
Storrg si tenkrat velice vazil privesku z usi od nakeho neznameho Marshalda :twisted:
Jooo, kdeze ty lonske snehy sou...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by pepa48 »

hele nepruď :D
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: zbytečne zabiti

Post by Theogil I »

No jestli už i barbaři útočí z invistu je nejvyšší čas namodlit TS tak, tak. No a jestli má Berserek takový kritikaly co brácha tak si myslím že invist z flašky je zbytečný luxus a navíc to je nečestné a nesportovní. :lol:
Jsem plyšoň a nestydím se za to.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by DenGrasse »

no, z diskuse vyplynulo, že mezi Dormalhirem a Berserkem už panovala jakási zášť, takže by se to dalo považovat za spor postav v IC rovině... to je pak každý prostředek dobrý.
Samozřejmě, v dlouhodobé rovině bez silných IC důvodů by tento způsob útoků (bez varování zabít) nebyl košer a považoval bych ho za zneužívání engine (levelového systému) hry a nastavení pravidel serveru. Předpokládám, že Berserk nic takového nicméně provozovat nebude a banditismus zůstane v snesitelných mezích.

PS: odteď jsem neviditelný plyšák :mrgreen:

PS2: lektvary neviditelnosti nemají dobrou pověst a v některých místech Minatky jsou zakázány. Co je zakázat pořádně, zabavit je v krámech a napařit obchodníkům pokuty? Tím by se jejich výroba přesunula do rukou hráčských postav (craft Alchymie... Mu Ha Ha...) :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by Lord_Berserk »

Theogil I wrote:No a jestli má Berserek takový kritikaly co brácha tak si myslím že invist z flašky je zbytečný luxus a navíc to je nečestné a nesportovní.
Flower Power...Peace :mrgreen:
no mam lehce pres tu 100 kdyz se povede muzu to nekdy zkusit... jinak neni nad moment prekvapeni, ale rozhod sem se ze vodzkousim ted nekdy stinovy zraneni na vsechny mozny zpusoby pak to hodim na hlavu Kucikovi aby se stim nak popral :) abych priste pana Dolmahira neslozil a moh ho aspon hodit do mraveniste
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: zbytečne zabiti

Post by kucik »

Ja tam asi pridam nejaky ladici zpravy, protoze se to chova fakt divne.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked