Page 4 of 6

Re: Omezeni Summonu

Posted: 12:02 16. Jun 2008
by nomis_b
Hacanus wrote:Daanri - no ale pri pocte volnych slotu na kouzla si carodej nizsiho levelu muze po tom, co mu jeho summona sejmou akorat zajit nekam do tepla a cekat dalsi pulhodinu na dalsi pokus :D
Nebo mit namemorovynych vice summonu :lol:
Holt no kdo umi tak umi.. a na nizsich lvlech doba mezi meditacema je dost kratka.. takze nejake to RP sezeni v hospode neni az tak dlouhe..

Btw jsem predtim hral kouzelnika hral dost davno (3nrbo vic let??) a uplne bez summonu, tady na Thalii se ale i pri malinkem talentu z nej stava zabijeci masina a hlavne solista, kterej dava vsechno SAM. to podle me neni dobry pristup.
Jasne, ma mi tmoznost xpit i sam, ale ne tak, ze da cokoliv na serveru sam. a to i to, kde si particka 3-4 postavicek na stejnym lvlu neskrtnou.

Re: Omezeni Summonu

Posted: 12:42 16. Jun 2008
by Hacanus
Nomis - souhlas :D taky myslim ze carodej se hraje nejlepe v druzine kde neni zavisly jenom na svych kouzlech ja osobne sam chodim vyslovene nerad radsi pomuzu bojovnikovy nejakym boostem a mame z toho prospech oba, taky souhlasim ze carodej na EPIC levelu je uz hodne silna postava ale pak uz neni zavisly az tak moc na summonovi kdyz chce sam ziskat nejake expy ne? :D :D

Re: Omezeni Summonu

Posted: 12:46 16. Jun 2008
by Hacanus
Jo a holt vic jak dva summony VII na 13. lvl nenamemorujes kdyz nemas penize na amulety a prsteny inteligence +2 :D

Re: Omezeni Summonu

Posted: 13:36 16. Jun 2008
by nomis_b
Hacanus wrote:Jo a holt vic jak dva summony VII na 13. lvl nenamemorujes kdyz nemas penize na amulety a prsteny inteligence +2 :D
co treba byt zamereny na nejakou skolu magie :wink:
Sice tim dostanes zakazanou jinou a to te hodne oslabi, ale me se to tak vice libi. Proste nejses uz pak vsestranej, ale zas to co delas, delas poradne :D

btw: prave kouzelnik ma s penezi nejmensi problem protoze nepotrebuje utracet tisice za zbroje,zbrane, rukavice , boty, leceni , lektvary .. atd ... ani nekomu platit za sve oziveni, protoze v neviditelnosti proste neumres.
Kdyz to srovnas co vsechno si musi poridit valecnik, kouzelnik jasne vede. (az pak na vyzsich lvlech je problem s cenou svitku, ale to uz zase dungeony vynaseji vice a bojovnici stejne setri na lepsi vybaveni dal a dal.. a svitky vyzsich lvlu se stejne objevuji jen obcas.)

Re: Omezeni Summonu

Posted: 21:07 16. Jun 2008
by Sveneld
BTW: pred wipem stala nejlepsi povolavaci knizka kolem 70k pokud si dobre vzpominam, ted sem ji videl ani ne za 20k
docela blbost ne, kdyz blba +1 zbran driv stala par stovek a ted stoji 8k....
navic je to ZASE podpora tech kouzlicich...

Re: Omezeni Summonu

Posted: 22:13 16. Jun 2008
by Erkwinn
Mnojo....kouzlící povolání si vždy vystačí z levnější výbavou než bojovníci.S tím se musí počítat.

Re: Omezeni Summonu

Posted: 22:41 16. Jun 2008
by Zyga
Sveneld wrote:BTW: pred wipem stala nejlepsi povolavaci knizka kolem 70k pokud si dobre vzpominam, ted sem ji videl ani ne za 20k
Vono je to takhle levny? kde sou ty casy kdy clovek musel mit aspon 9. aby si moh koupit tu nejhorsi povolavaci knizku :( s takovou cenou se nedivim ze dneska summoni vo stosest kazdej trouba

Re: Omezeni Summonu

Posted: 22:44 16. Jun 2008
by Sveneld
s dnesnimi cenami by nejlepsi mela stat alespon mega - vzdyt je to prec drahe dilo jez si nedovoli kazdej trouba

Re: Omezeni Summonu

Posted: 22:51 16. Jun 2008
by Rejty
Neprehanite to trochu? Kdo si koupi povolavaci knizku na nizky kruhy kdyz bude stat dvacet tisic? Kdyz si na ni mag vydela, tak uz ji nebude potrebovat...

Re: Omezeni Summonu

Posted: 08:26 17. Jun 2008
by Zyga
Rejty wrote:Neprehanite to trochu? Kdo si koupi povolavaci knizku na nizky kruhy kdyz bude stat dvacet tisic? Kdyz si na ni mag vydela, tak uz ji nebude potrebovat...
Jenomze bez knizky nemuzes ziskat skill povolavani, kterej se dost vyplati kdyz tak vidim co z toho leze. je to jako kdyz si zaplatis drahou soukromou skolu protoze statni sou k nicemu (jenom priklad, me ty statni nevadej)

Re: Omezeni Summonu

Posted: 08:34 17. Jun 2008
by nomis_b
No hele sou 3 knizky:
prvni tusim dovede nastavit lvly 1-4
druha 1-7?
treti 1-9

Takze kdyby prvni stala 20.000 tak opravdu nema smysl. btw nejsou tam nejaci zazracni summoni, takze momentalni stav tusim 2000 neni spatny.

Ta nejvetsi by klidne jiz za tech treba 300.000 byt mohla.. i kdyz .. uprimne to sem nikdy nemel a asi bych se k tomu dostal tak nejdrive tak na 20lvlu. A to uz prestava mit smysl.

Podle me cena 100.000 by mohla byt primerena, jako ze bych na ni fakt setril a mohl ji dejme tomu na 17lvlu koupit.

Re: Omezeni Summonu

Posted: 09:12 17. Jun 2008
by Zyga
pred wipem myslim stala ta nejlepsi okolo 70000, nastavil bych to podle ceny zbrani, 10000 - 50000 - ? (+3zbran sem este nevidel)

Re: Omezeni Summonu

Posted: 09:17 17. Jun 2008
by Krata
jasně.. na tu třetí sem si vydělal včera a ani mi to moc nedělalo problém, pak by stačilo bejt ve hře a každejch půl hodiny cvičit skill v laboratoři a budu mít silný sumony.. bojovník si na své zbraně musí čekat jednou za restart a ještě není jisté že tam budou, stojej pěknej ranec a ještě nejsou ty zbraně tak užitečný jako povolat si třeba tu mantikoru, nakouzlit ji a poslat ji kupředu..

Re: Omezeni Summonu

Posted: 09:17 17. Jun 2008
by nomis_b
Zyga wrote:(+3zbran sem este nevidel)
Mrkni k demonovy do Cheel pod cenami se ti protoci panenky :roll:

Re: Omezeni Summonu

Posted: 09:55 17. Jun 2008
by Hacanus
No ja mam knihu povolavani mistra koupil jsem ji asi za 25000 ale jak hledam tak hledam a tu mantikoru jsem tam nenasel :D :D