Jednoduse vam ukazu strucnej prehled, co který dokaze:
10kruh:
Draci zplozenec: Ma tak 230HP dokaze na sebe seslat ohnivou zbran, sam sebe urychlit, kyselinovy stit a vrhat kyselinovy kuzel. K tomuto ma taky zbran +3 s kritikem 17-20 (kouzelnik samozrejme rozsiri na 15-20 ) s VORPALEM (DC14 nehodis na reflex a umres)
A samozrejme TS.
Pan salamandru (ci tak nejak): Je to kouzlenik, který sam dovede sesilat summona 9kruhu a k tomu ma ohnivou auru, sesila ohnive koule, nejake ty plosne ohnive mraky, vzniceni atd..
11kruh:
Netopyrodlak: Je to klerik kol 15 urovne sam dovede seslat summona 9 kruhu, sam sebe dokonale naboosti, sesila zran a podobne věcičky..
Elemental smrti:
Tak tohle je naprosto sileny elemental ! ma moznost min. 2x za den seslat Pulsni utok, kdy vsechno v okoli (cca5 metru ) vcetne kouzelnika si musí hodit na vydrz DC33 jinak automaticky UMRE tzn, takova mala baanshee. Jinak o jeho utocnych vlastnostech a jeho Imkach asi nema cenu se bavit…
12kruh:
Merilith:
Tak ta me dojala, ta opradu za ostatníma zaostava
Cerveny drak:
Tak tady je ten bajny drak se vsim co ma mit.. TS, Spell resist, srazeni kriidel, sileny utok, silene HP.. no ale s porovnani s elem. Smrti mi třeba prisel slaby.
Nevim jak se vam todleto nastaveni libi, ale me to prijde naprosto silene !! Ja vim, ze na vysokych urovnich by mel mit kouzelnik taky moznosti xpit, ale na to pak ma EPIC kouzla, ne? Tohleto je oopravdu udelalo tim, cim jsou : Naprosto solovymi a nepřekonatelnými postavami.
Mne se spis kouzelnik libi jako tymova postava, kterou ma každý rad, ze pomuze naboostit celou partu, když je nouze tak vysle nejake kouzlo. Ne ze sesle summona a vsechno za nej vymlati a je radsi, když je sam. Chapu ze vždy není lehke najit partu, proto by mel mit summony, ale ne takove, které zabijou bez boostu postavu na vysokem lvlu. Třeba zachovejte i ten 10+ kruh, ael dejte tam třeba něco s 200HP a max AC20 něco co vydrzi do nouze, ale nevybije to samo cely dungeon !!!
Pripominka:
1.) vetsina sumonu je tusim pristupna i klerikum !!
2.) Vim, ze se najdou odpurci, treba dual classy kleriku, kteri nedosahnou na ty vysoke summony, proto v nich nevidi tu silu, a stejne tak rikam i jam, do toho 9 kruhu je to vcelku rozumne, ale pak se to vymyka jakemukoliv chapani...
