Page 4 of 6

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 11:01 14. Nov 2008
by kucik
My, Střevočeši sice nahrazujeme slivovici rumem, případně medovinou, ale jinak nemůžu než souhlasit.

A já se omlouvám všem, co mě chtěli vidět a dát mi přes hubu, ale musím pryč v neodkladné právní záležitosti a letadlo na Kubu mi odlétá již v sobotu. Tak mi přejte hodně štestí, ať mě ti kluci policajtský nelapnou.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 11:03 14. Nov 2008
by Theogil I
kucik wrote:My, Střevočeši sice nahrazujeme slivovici rumem, případně medovinou, ale jinak nemůže než souhlasit.

A já se omlouvám všem, co mě chtěli vidět a dát mi přes hubu, ale musím pryč v neodkladné právní záležitosti a letadlo na Kubu mi odlétá již v sobotu. Tak mi přejte hodně štestí, ať mě ti kluci policajtský nelapnou.
Fidel by z nás měl radost ..... *zamává* příjemný let a hladké přistání

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 17:19 14. Nov 2008
by Žorž
Hanebný offtopic: Když tak pozoruju a děsím se z posledních politických čachrů a volebních výsledků, tak mám dojem, že ten let, Kuciku, ani nebudep otřeba. :D Eště chvilku a ryzí Kubu nám zatáhnou k nám domů, ba přímo do obýváků. Enom ty pomeranče nám budou chybět.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 17:23 14. Nov 2008
by nomis_b
Theogil I wrote: příjemný let a hladké přistání
Ehm... jen tak jak vsichni vite jak sem zapometlivej, v kolik ze to mam byt zitra u BILLY? v 8 rano ?

BTW nejede nekdo od Pivase, aby mi vzal tu moji bundu? Nejak sem an ni pozapomel..

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 17:36 14. Nov 2008
by kucik
Sežeňte mi krásnou mulatku, co mi bude na snědé pleti ladných stehen každý den ručně připravovat havanas a popřemejšlim o tom.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 18:05 14. Nov 2008
by Žorž
Nó....eh...tak ať se ti tam líbí. :)

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 19:26 14. Nov 2008
by Theogil I
nomis_b wrote:
Theogil I wrote: příjemný let a hladké přistání
Ehm... jen tak jak vsichni vite jak sem zapometlivej, v kolik ze to mam byt zitra u BILLY? v 8 rano ?

BTW nejede nekdo od Pivase, aby mi vzal tu moji bundu? Nejak sem an ni pozapomel..
Jasně v 8 u Billy ... a ano mysleli jsme ráno v 8 ráno. :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 13:33 15. Nov 2008
by nomis_b
Tak bohuzel nedorazime. Meli sme problem s technikou :( :(

Ale aspon si udelame hromadne odpoledne a trosku se pobavime o Craftu. Uz ted vidim, ze craft Thalie se brzy hodne promenni. Nastesti mam uz doma pristup na net, tak snad ty zmeny pujdou docela rychle.

Tak se tam mejte hezky a moc se neozerte :wink:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 13:50 15. Nov 2008
by Rejty
Vlakem to taky nejde? :(

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 15:50 15. Nov 2008
by nomis_b
Do Plzne? No to bych asi k te castce musel pridat jedno desetinny misto.. uz tak to bylo hospoda + prespani a ja sem stale chudy student.. to je asi tak, proc sou srazy v Plzni. Na sraz v Praze si taky nedojel, pokud se nemylim :wink:

P.S: mam uz vlastni net , hec !

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 16:55 15. Nov 2008
by Aznar
no ja radsi predem hlasim, ze na sestou urcite nestiham dorazit, pocitam prichod tak mezi 19-19.30 :-)

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 15:29 16. Nov 2008
by Žorž
Praha se ozývá: Pěkný pivní srázek, myslím si. Pivovar obzvláště. Pivo.- pivo- stále hloubám a dumám nad - pivo - tím, proč že se - pivo - všechna - pivo - setkání po několika - pivo - hodinách - Pilsner Urquell - zvrtávají - Plzeň - v tak bujaré - pivo - pitky. :mrgreen: Pivo. *nějak samo mu toto - pivo - slovo naskakuje do každé větičky, vážně neví proč*


Chlapci moravští, docela jsem vás oplakal, neboť těšil jsem se, až konečně uslyším trpasličtinu v čirém reálu. ;) No, nevadí, technika je technika... tak při příští příležitosti. Pivo. Škoda jen, že se Nomis nemohl podívat a případně inspirovat, jak vypadá takový profesionální - pivo - craft ve velkém.
:D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 15:53 16. Nov 2008
by Kiri
Byl to mazec i kdyz sem prisel jak jinak nez pozde :( Klidanko bych prijel nekda do Praglu na nejakej srazek nekdy, aby to meli vsichni aspon priblizne skoro stejne daleko.. !!!!PRIBLIZNE!!!

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 16:42 16. Nov 2008
by DenGrasse
Zdržel jsem se krátce, nevím jak to pokračovalo,a le ta obsluha byla příšerná. Příště změnit lokál...

Ale to hlavní se podařilo - založení cechu je schválený... :mrgreen: díky Rejty

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Posted: 17:06 16. Nov 2008
by Krata
Sraz byl dobrej, pivo bylo dobrý, těšim se na další :)