Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Tak tohle mne dnes dostalo:
Aug 16 21:30:20] Najív Virtutes: No..je to ona....kuchařka ze školní jídelny v Karathě! Já věděl, že se mne snaží zav
Aug 16 21:30:23] Nemrtvý kuchtík zranil Najív Virtutes: 22 (22 fyzické)
Aug 16 21:30:23] Nemrtvý kuchtík zabil Najív Virtutes
Aug 16 21:30:59] Najív Virtutes: [Pověz] Doteď se mi ti kuchaři moc líbili.
Dokázat udělat srandu i po smrti to je umění...
Aug 16 21:30:20] Najív Virtutes: No..je to ona....kuchařka ze školní jídelny v Karathě! Já věděl, že se mne snaží zav
Aug 16 21:30:23] Nemrtvý kuchtík zranil Najív Virtutes: 22 (22 fyzické)
Aug 16 21:30:23] Nemrtvý kuchtík zabil Najív Virtutes
Aug 16 21:30:59] Najív Virtutes: [Pověz] Doteď se mi ti kuchaři moc líbili.
Dokázat udělat srandu i po smrti to je umění...
A pak ze hra nema spojitost s realitou...
Takhle beham za svym summonem - on to krosi mecem, Liu uz se odvazi cas od casu i hodit nejake to utocne kouzlo (spise pro dobry pocit nez pro neco jineho). Tak litaji ohnive koule, ohnive sipky, ohnivy cejch... Proste ohen pro ohnivou povahu postavy a jeste ohnivejsi povahu hrace. Vzivam se do tech ohorelych mrtvol jezevcu tak dokonale, ze citim i smrad spaleniny! COZE? JA ji citim V REALU?!? Sakra - ja dal na plotnu varit vodu na caj!
Hrnec to prezil, varic taky, jen ten smalt uz zacal protestovat - ale snad to prezije taky.
Takhle beham za svym summonem - on to krosi mecem, Liu uz se odvazi cas od casu i hodit nejake to utocne kouzlo (spise pro dobry pocit nez pro neco jineho). Tak litaji ohnive koule, ohnive sipky, ohnivy cejch... Proste ohen pro ohnivou povahu postavy a jeste ohnivejsi povahu hrace. Vzivam se do tech ohorelych mrtvol jezevcu tak dokonale, ze citim i smrad spaleniny! COZE? JA ji citim V REALU?!? Sakra - ja dal na plotnu varit vodu na caj!
Hrnec to prezil, varic taky, jen ten smalt uz zacal protestovat - ale snad to prezije taky.
Vcera t.j. 17.8.2007 ma dostal hlaskou npc bandita klerik. A ze klerici su najsilnejsi niekto tvrdil...
Zbadam klerika, idem proti nemu ked tu on si predo mnou zakuzli na seba svetlo a zakrici NOW YOU DIEE! Onomu klerikovi by mali ostatni prezivsti banditi vystrojit nadherny pohreb lebo tak odvazny cin *zatlaci slzu* si zasluzi pocty.
Zbadam klerika, idem proti nemu ked tu on si predo mnou zakuzli na seba svetlo a zakrici NOW YOU DIEE! Onomu klerikovi by mali ostatni prezivsti banditi vystrojit nadherny pohreb lebo tak odvazny cin *zatlaci slzu* si zasluzi pocty.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Co takhle trochu černého humoru ?
Myslím že do topicu : " Co Vás ve hře dostalo" , se to hodí..
Sep 09 09:43:40] Spustil jsi past!
Sep 09 09:43:40] Vrog Kurval : Záchranný hod (Reflexy) proti Pasti : *neúspěch* : (17 + 14 = 31 proti TO: 35)
Sep 09 09:43:40] Vrog Kurval: Odolnost na zranění pohltila 10 zranění
Sep 09 09:43:40] Někdo zranil Vrog Kurval: 223 (223 Elektřina)
Musím , ale zklamat pevninu ... Vrog i tohle přežil ... já málem ne ... nervový kolaps !
A co na to DM ( Rejty ) ? Cituji : " Musíš dávat pozor !
"
Takže varovaní : Hraní NWN ohrožuje vaše fyzické zdraví a hlavní DM duševní !!

Myslím že do topicu : " Co Vás ve hře dostalo" , se to hodí..
Sep 09 09:43:40] Spustil jsi past!
Sep 09 09:43:40] Vrog Kurval : Záchranný hod (Reflexy) proti Pasti : *neúspěch* : (17 + 14 = 31 proti TO: 35)
Sep 09 09:43:40] Vrog Kurval: Odolnost na zranění pohltila 10 zranění
Sep 09 09:43:40] Někdo zranil Vrog Kurval: 223 (223 Elektřina)
Musím , ale zklamat pevninu ... Vrog i tohle přežil ... já málem ne ... nervový kolaps !
A co na to DM ( Rejty ) ? Cituji : " Musíš dávat pozor !
Takže varovaní : Hraní NWN ohrožuje vaše fyzické zdraví a hlavní DM duševní !!
Par zabavnejch chybek u NPC.
*Slechticna v rozhovoru s nejakym otrhancem*
Slechticna: Looking for a good time?
Karathsky vyvolavac: Pry maji banditi sidlo nekde na jih od Karathy. Prepadaji kupce.
*nekde na jih od Karathy*
Hele sefe, nemeli jsme se vazne zabydlet nekde jinde? Co jsme tu, tak jsme jeste zadnyho kupce nesejmuli.
Drz hubu a slapej vodu!
*Slechticna v rozhovoru s nejakym otrhancem*
Slechticna: Looking for a good time?
Karathsky vyvolavac: Pry maji banditi sidlo nekde na jih od Karathy. Prepadaji kupce.
*nekde na jih od Karathy*
Hele sefe, nemeli jsme se vazne zabydlet nekde jinde? Co jsme tu, tak jsme jeste zadnyho kupce nesejmuli.
Drz hubu a slapej vodu!
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Tak nestalo se to ve hře, ale i tak mě to docela pobavilo...
Potkam Kiriho 10min před začátkem imatrikulace:
"Hele neumíš zavázat kravatu? Já jsem ráno nestíhal... tovíš, ještě sem craftil a tak..."
Potkam Kiriho 10min před začátkem imatrikulace:
"Hele neumíš zavázat kravatu? Já jsem ráno nestíhal... tovíš, ještě sem craftil a tak..."
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Tak dneska sem se konecne po tom umornym cekani dostal do hry a co me hned dostalo byli ty super zmeny ktery sou opravdu vymazleny :]
Timto bych za sebe a za par ostatnich co byli semnou ve hre podekoval celemu teamu a vsem externim pracovnikum (jestli naky jsou ;] ) za skvele odvedenou praci!
BTW: podtemno je super!!
Timto bych za sebe a za par ostatnich co byli semnou ve hre podekoval celemu teamu a vsem externim pracovnikum (jestli naky jsou ;] ) za skvele odvedenou praci!
BTW: podtemno je super!!
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
to te hrablo? Neco se ti zdalo, nebo si tam fakt byl? 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Teda, jeste jsme to preci nespustili 
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
to byl urcite apriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
nechci ti kazit radost, ale nemáš špatně nastavený datum?Pajule wrote:to byl urcite apriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil
Vaillardo Vran:
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Esi je Wekslo - Narea Lindele tak sem ji videl ONLINE asi 15min pred restartem v 18h nekdy pred 2 dnama
jaktoooo ??? snad nee magije 
Edit: mam pamet na 2 veci az ted sem si vzpomnel ze Narea je nejspis Kucik...nebo zas vedle ?!
Edit: mam pamet na 2 veci az ted sem si vzpomnel ze Narea je nejspis Kucik...nebo zas vedle ?!
Last edited by Lord_Berserk on 09:13 17. Jan 2008, edited 1 time in total.
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Nikoli magie, ale to zase mistr Kladka určitě na něco přišel, všechny gnómí vynálezce bych nahnal do dolu rubat uhlí aby je přešly roupy.Lord_Berserk wrote:Esi je Wekslo - Narea Lindele tak sem ji videl ONLINE asi 15min pred restartem v 18h nekdy pred 2 dnamajaktoooo ??? snad nee magije
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend