Page 4 of 115
Posted: 19:28 16. Aug 2007
by Zyga
jo, tak to je jinej. *premejsli jak ho vylakat do civilizace*
Posted: 23:57 16. Aug 2007
by Fidorka
Tak tohle mne dnes dostalo:
Aug 16 21:30:20] Najív Virtutes: No..je to ona....kuchařka ze školní jídelny v Karathě! Já věděl, že se mne snaží zav
Aug 16 21:30:23] Nemrtvý kuchtík zranil Najív Virtutes: 22 (22 fyzické)
Aug 16 21:30:23] Nemrtvý kuchtík zabil Najív Virtutes
Aug 16 21:30:59] Najív Virtutes: [Pověz] Doteď se mi ti kuchaři moc líbili.
Dokázat udělat srandu i po smrti to je umění...
Posted: 10:01 18. Aug 2007
by 566344
A pak ze hra nema spojitost s realitou...
Takhle beham za svym summonem - on to krosi mecem, Liu uz se odvazi cas od casu i hodit nejake to utocne kouzlo (spise pro dobry pocit nez pro neco jineho). Tak litaji ohnive koule, ohnive sipky, ohnivy cejch... Proste ohen pro ohnivou povahu postavy a jeste ohnivejsi povahu hrace. Vzivam se do tech ohorelych mrtvol jezevcu tak dokonale, ze citim i smrad spaleniny! COZE? JA ji citim V REALU?!? Sakra - ja dal na plotnu varit vodu na caj!
Hrnec to prezil, varic taky, jen ten smalt uz zacal protestovat - ale snad to prezije taky.

Posted: 10:10 18. Aug 2007
by Sylmael
Vcera t.j. 17.8.2007 ma dostal hlaskou npc bandita klerik. A ze klerici su najsilnejsi niekto tvrdil...
Zbadam klerika, idem proti nemu ked tu on si predo mnou zakuzli na seba svetlo a zakrici NOW YOU DIEE! Onomu klerikovi by mali ostatni prezivsti banditi vystrojit nadherny pohreb lebo tak odvazny cin *zatlaci slzu* si zasluzi pocty.
Posted: 10:22 09. Sep 2007
by Fidorka
Co takhle trochu černého humoru ?
Myslím že do topicu : " Co Vás ve hře dostalo" , se to hodí..
Sep 09 09:43:40] Spustil jsi past!
Sep 09 09:43:40] Vrog Kurval : Záchranný hod (Reflexy) proti Pasti : *neúspěch* : (17 + 14 = 31 proti TO: 35)
Sep 09 09:43:40] Vrog Kurval: Odolnost na zranění pohltila 10 zranění
Sep 09 09:43:40] Někdo zranil Vrog Kurval: 223 (223 Elektřina)
Musím , ale zklamat pevninu ... Vrog i tohle přežil ... já málem ne ... nervový kolaps !
A co na to DM ( Rejty ) ? Cituji : " Musíš dávat pozor !

"
Takže varovaní : Hraní NWN ohrožuje vaše fyzické zdraví a hlavní DM duševní !!

Posted: 02:01 28. Sep 2007
by kucik
Par zabavnejch chybek u NPC.
*Slechticna v rozhovoru s nejakym otrhancem*
Slechticna: Looking for a good time?
Karathsky vyvolavac: Pry maji banditi sidlo nekde na jih od Karathy. Prepadaji kupce.
*nekde na jih od Karathy*
Hele sefe, nemeli jsme se vazne zabydlet nekde jinde? Co jsme tu, tak jsme jeste zadnyho kupce nesejmuli.
Drz hubu a slapej vodu!
Posted: 19:34 23. Oct 2007
by igor
Tak nestalo se to ve hře, ale i tak mě to docela pobavilo...
Potkam Kiriho 10min před začátkem imatrikulace:
"Hele neumíš zavázat kravatu? Já jsem ráno nestíhal... tovíš, ještě sem craftil a tak..."

Posted: 16:11 24. Oct 2007
by Kiri
Taky vyblejes i co nevis

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:44 16. Jan 2008
by wekslo
Tak dneska sem se konecne po tom umornym cekani dostal do hry a co me hned dostalo byli ty super zmeny ktery sou opravdu vymazleny :]
Timto bych za sebe a za par ostatnich co byli semnou ve hre podekoval celemu teamu a vsem externim pracovnikum (jestli naky jsou ;] ) za skvele odvedenou praci!
BTW: podtemno je super!!
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 19:36 16. Jan 2008
by Kiri
to te hrablo? Neco se ti zdalo, nebo si tam fakt byl?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 20:28 16. Jan 2008
by jaara
Teda, jeste jsme to preci nespustili

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:21 16. Jan 2008
by Pajule
to byl urcite apriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:24 16. Jan 2008
by OneHeart
Pajule wrote:to byl urcite apriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil

nechci ti kazit radost, ale nemáš špatně nastavený datum?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:03 17. Jan 2008
by Lord_Berserk
Esi je Wekslo - Narea Lindele tak sem ji videl ONLINE asi 15min pred restartem v 18h nekdy pred 2 dnama

jaktoooo ??? snad nee magije
Edit: mam pamet na 2 veci az ted sem si vzpomnel ze Narea je nejspis Kucik...nebo zas vedle ?!

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:05 17. Jan 2008
by Theogil I
Lord_Berserk wrote:Esi je Wekslo - Narea Lindele tak sem ji videl ONLINE asi 15min pred restartem v 18h nekdy pred 2 dnama

jaktoooo ??? snad nee magije

Nikoli magie, ale to zase mistr Kladka určitě na něco přišel, všechny gnómí vynálezce bych nahnal do dolu rubat uhlí aby je přešly roupy.