Page 4 of 4
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 11:17 02. Jul 2009
by kucik
Manolla wrote:Tak se nerzciluj,me osoceni na spam v tomto topicu sem dostala hned a tam nic.
Nad tou vasi ochranou pred spamem nekdy zustava rozum stat.Tak es nediv.
Jedna mimo, jestli cenzura nebo nekdo kdo zastava hlidace se otira jen o jednu skupinu
a druhe vse prochazi zavani totalitou.
Prosimtě nech si to jinam. Tohle už jsem od tebe slyšel mockrát.
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 11:57 02. Jul 2009
by Manolla
Jsi si jisty?Ja tedy ne.

Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 12:30 02. Jul 2009
by DenGrasse
Rozložení surovin je nějak zakomponovaný do nastavení světa. Může existovat takový, že všichni můžou všechno a zase jiný, že nemůžou a musej si nějak poradit jinak. Já zastávám teorii přirozenýho rozdělení, tj. že některý věci jsou tam a jiný onde a dosáhnout je lze ideálně pomocí hráčské interakce, jak píše manolla. Bohužel, reálný stav je jiný, hráčská interakce jaksi nefunguje a počet hráčů je celkově menší než by byl v takovém případě potřeba. Pročež bylo upřednostněno to první hledisko všeobecné dostupnosti, třebas v jistých ohledech pokulhává a zmenšuje prostor pro ty jmenované onterakce, což je škoda.
Takže, Daanri jasně napsal, že se poradí s Rejtym a přechod vymyslí/dodělá/zakáže podle toho jak to dopadne
Všem zastáncům opačného názoru mohu říct, že věc se v Týmu řeší a snad časem dojde k reformě settingu a příslušným možnostem, takže uvidíme Je to ovšem ještě nadlouho.
Tím bych považoval téma za vyčerpané.
Re: CHýbajúci priechod k meteoru
Posted: 18:13 28. Nov 2009
by innfra
Prosím jak to je s tím průchodem? Podtemno jsem prolezl už několikrát a nic jsem nenašel. Tak by mě zajímalo, jestli hledám špatně a on tam opravdu někde je.