Page 4 of 13
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 22:09 20. Sep 2009
by kucik
Tak si ji zmen.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 09:19 21. Sep 2009
by Garett
Yarpen wrote:Ahoj, dá se mi potvrdit 2IP adresy ? jsem totiž na privatě v Brně a tady mame jinou Ip
Prihlas na strankach a zaskrtni si "Nechci ve hre kontrolovat moji IP adresu"
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 10:09 21. Sep 2009
by kucik
Spíš si jí v těch údajích změň, protože ta kontrola tam není úplně samoúčelná.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 22:48 21. Sep 2009
by Yarpen
nojo s tim zaškrtnutim mě to napadlo ale nechci riskovat, jinak jak ji mam změnit když tam vpíšu tuhle novou adresu tak ona se mi tam neuloží, nebo to musim zase řešit přez ten Thalia key ?
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 23:30 21. Sep 2009
by kucik
Mela by se rozhodne ulozit. Zatim nikdo nerikal, ze by tam byla chyba.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 08:25 22. Sep 2009
by Yarpen
no u mě to nechce, ja ji tam vpíšu, dám třeba enter a ono mi to vypiše: Vámi zadaný Thalie CD-key již používá uživatel s účtem: yarpen. přitom sem přihlašeny na tomhle učtu ... a když tak vpíšu tu IP a dam aktualizovat tak mi to vpíše to same ...
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 09:32 22. Sep 2009
by kucik
Mělo by být opraveno.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 18:05 22. Sep 2009
by Yarpen
tak jo už mi to šlo, díky moc, snad už nebudu mít žádne další problemy
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 20:36 25. Sep 2009
by Werewolf
Hmm zdravím.....koukám,že problém s černou obrazovkou neřeším sama. Chtěla jsem vyzkoušet Thalii nicméně po logu se dostanu pouze k postavě a po odkliknutí hrát mám temno a po chvíli hláška o vypršení limitu. IP sem neměnila a zadala jsem tu co se mi vypsala po použití utilitky na zjišťování IP.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 12:10 27. Sep 2009
by Yarpen
kucik wrote:Ne, nedělal jsem nic. Přihlašování, kde vyplňuješ jméno a heslo je kontrola účtu na bioware master serveru.
Můžeš jí zakázat, pokud v hosts přepíšeš DNS adresu serveru něčím jako: 127.0.0.1 nwmaster.bioware.com #nwn master server
udělej ten samy postup, mě to pomohlo a už nemam problem
možna ti da praci najit soubor host: u visty ho mam na disk C/Windows/system32/drivers/etc/ a tam je host, u visty mi to ale nechtělo uložit proto sem ho přetahl na jiny disk tam přepsal a vložil z5 a funguje to
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 08:45 07. Oct 2009
by Radim
Dneska se zkouším lognout do hry po týdnu a objeví se mi jen černá obrazovka místo načítání lokace.
Nic jsem neměnil ani si s ničím nehrál.Nakonec mě to vyplivne ven s hláškou..Byl jsi zaveden
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 09:44 07. Oct 2009
by kucik
Zkus tam vrátit původní klíče

Re: Nemozne pripojeni
Posted: 11:04 24. Oct 2009
by Radim
Mám měnší problém nejde se mi lognout.Opět mi to hlásí byl jsi zaveden.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 12:42 24. Oct 2009
by kucik
To mas blby. Pokud nenapises aspon ucet, pod kterym se snazis lognout, tak ti nemuzu pomoct.
Re: Nemozne pripojeni
Posted: 14:08 24. Oct 2009
by Radim
kucik wrote:To mas blby. Pokud nenapises aspon ucet, pod kterym se snazis lognout, tak ti nemuzu pomoct.
acc. vejk postava Carcaroth Benseph