Bez duvodu utok ?
Re: Bez duvodu utok ?
bojovnííci já bych nechala harfeníky jenom bo ten tu neni ani jeden 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Bez duvodu utok ?
Jo. Až budu 8. level "Nic", tak si vemu prestižku Harfeníka.Pajule wrote:bojovnííci já bych nechala harfeníky jenom bo ten tu neni ani jeden
Re: Bez duvodu utok ?
jééé to mi udělkáš radost

Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Bez duvodu utok ?
jen si dělejte ve flamu srandu, dobře víš že tady jakkákoliv prdel není na místě. za chvíli by s tím zrušením devastu přišel někdo po mě!Krata wrote:já bych zrušil úplně všechno a nechal jen bojovníky, pak by se konečně omezili tyhle blbý kecy
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Bez duvodu utok ?
Na to bych ti řekl jedno. Mám zaklínače. Mám smrtící kouzla a některé bosse maj imky nebo vysoke hody. A co. Nemohu být Bůh abych vše zabil jen mávnutím prstu.sendys wrote:Cairone tam ted neslo o tu zbroj ale o upravene veci v Toolu kdyby si to poradne cet je to tam napsane ze slo o upravene veci :)nadale pokud vim to co jsme popsal po druhe uz neni zcela podle pravidel moje chyba ze zezacatku jsem to napsal tak jak jsem to napsal a nadale kdyz uz omezujete hranicare v tom pripade omezte i mile mnichi ten si tam prijd v invu dvakrat bouchne a ma kuzyprakticky to same jako kdyz ja si ji ochocim
Prostě víš jak, některé věci se dějí a nic s tím nenaděláme. Prostě to tak ber.
Ps. Možná kdyby sis nestěžoval na foru, bo to nepostoval, tak by bossove nedostali imky na tvé ovládnutí
Ps. Každá akce vyvolá nějakouu reakci.
Ps. Šťastnej Novej rok. Pijte. Milujte se a buďte v pohodě.