nové craftové výrobky
Re: nové craftové výrobky
Jen takova mala vec, rikali jste ze ted bude nejaky ten cas na vymenu zbrani. Nevim zda se to nekde psalo, ale chci rici aby lidi pocitali s tim ze dostanou daleko horsi zbrane nez meli doposud. Protoze to co mi vychazi z craftu ted, radsi zaviram oci nad tim.
Re: nové craftové výrobky
To se nedivím, kdo by chtěl zbraně od prskavky. Můžu doporučit mistry v oboru Ghorina a Agrilu.
A chtěla bych se zeptat, jestli nebude mírné napovězení šperkařům. Nějak nevíme co s tím teď
A chtěla bych se zeptat, jestli nebude mírné napovězení šperkařům. Nějak nevíme co s tím teď
Re: nové craftové výrobky
Asis nepochopila co sem psal. Vim ze nejsi v kovarine tak daleko. A jelikoz si nebyla ani pred zmenou craftu, tak to ani nepoznas.Esuliams wrote:To se nedivím, kdo by chtěl zbraně od prskavky. Můžu doporučit mistry v oboru Ghorina a Agrilu.
A chtěla bych se zeptat, jestli nebude mírné napovězení šperkařům. Nějak nevíme co s tím teď
Co sem tim chtel rici, aby lidi necekali nyni zazraky ktery doposud ted mohli trimat v ruce (zbrane).
Pro ukazku: Z dyky +2vylepseni, 2magickym, 1tupym ... je ted jen dyka +2vylepseni atp
Edit: Co se tyce ocarovani, pokad mel nekdo element na zbrani 1k8, pocitejte ze ted budete mit uz jen "2"
...jen abyste se na to pripravili az budete menit kovarske vyrobky.
Re: nové craftové výrobky
Vím, že jsou tam změny a ty nevíš nic o tom, že jsem už vycraftila jednoho kováře, takže mě prosímtě nepodceňuj. (A Agrilka není tak nízko, jak si myslíš)
Opravdu horší je ten zlatník, tam to zatím vypadá děsivě
Opravdu horší je ten zlatník, tam to zatím vypadá děsivě
Re: nové craftové výrobky
titanova helma ze 180% s mistrovskou kuží dává +1 ac tupe, 1 vycik a pohlceni +3/5 je to v pořádku?
edit:mno a stribro se ve zbroji nejak neprojevuje viz screen. to +2 tupe dela snad jen ta kuze. Jsem zoufalej, nechápu to
...
edit:mno a stribro se ve zbroji nejak neprojevuje viz screen. to +2 tupe dela snad jen ta kuze. Jsem zoufalej, nechápu to
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: nové craftové výrobky
hm.. mrknu na to , nejak se ten titan micha s necim jinym, jak se tak divam a stribro zatim blbne..
ale po PM posilam, co by to melo delat.
ale po PM posilam, co by to melo delat.
A zase se craftí...