-RoF- wrote:
Cheche ty hledáš logiku ve fantasy světě? Krása
Jen protože je to fantasy neplatí fyzikální zákony? hmmmm skvělé...
-RoF- wrote:
To samé bych mohl hledat logiku proč se mi se svým SD ztratíš na přímém slunci?
to je nějaká jeho schopnost... co je za schopnost "překliknout si v invetáři šaty" ???
KaTo wrote:
P.S.
Znáš nomisi ten židovský vtip, jak se modlí Lazar k bohovi: "Bože prosím tě, proč ty mě pořád tak stíháš pohromami, ženu jsi mi vzal, děti jsi mi vzal, majetek jsi mi vzal, moje zdraví jsi mi vzal? Proč, bože, dej mi odpověď proč?!
V tom se z hůry ozve: "..já ti ani nevím, prostě mě tak nějak sereš!"
jak židovský! žádný židovský! my jsme vyvolenej národ to musel bejt nějakej křesťan
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Krata wrote:No jeden námět na flame o tobě by tu byl
jo pravda, poslední dobou se daří
jsem uctívač démonů jsem otec tvé smrti já vyvolávám dávné zlo já kontroluji každý jeho nádech já podněcuji vaše neštěstí zrozením i zabíjením já vyvolám armageddon krmen tisícem duší.
Luelle wrote:
To samé bych mohl hledat logiku proč se mi se svým SD ztratíš na přímém slunci?
to je nějaká jeho schopnost... co je za schopnost "překliknout si v invetáři šaty" ???
No kdybychom zašli až moc do detailů, tak čistě teoreticky. SD, stínový tanečník využívající ke svému skrytu různá tmavá zakoutí, stíny rostlin, zvěře, věcí, osob atp. Ale jak se ukryje na přímém slunci, to mi hlava nebere.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar Anirrinths Zau'ndar Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Shadow Jump
A shadowdancer can travel through the shadows, briefly touching another plane of existence. As the shadowdancer becomes more experienced, the distance traveled becomes longer.
Hide in Plain Sight
A shadowdancer can hide from sight, even if he is being closely watched, as long as he is within 10 feet of shadows.
Luelle wrote:
To samé bych mohl hledat logiku proč se mi se svým SD ztratíš na přímém slunci?
to je nějaká jeho schopnost... co je za schopnost "překliknout si v invetáři šaty" ???
No kdybychom zašli až moc do detailů, tak čistě teoreticky. SD, stínový tanečník využívající ke svému skrytu různá tmavá zakoutí, stíny rostlin, zvěře, věcí, osob atp. Ale jak se ukryje na přímém slunci, to mi hlava nebere.
Nevím kde jsem to četl a možná je to kravina, ale existují dvě reality a dva světy. Svět stínů a svět který známe. SD umí vlézt do toho světa stínů a přecházet mezi nimi. Určitou logiku to má.
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Nejvíc se mi líbí vysvětlení á la Lukjaněnkova Noční hlídka. Působí to ve hře nejmíň nesmyslů.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Teď bych se nerad dopustil nějaké chybné interpretace. Nazývalo se to tam, tuším, stíny a jednalo se o jakýsi paralelní svět (nebo spíše vnímání světa), ve kterém se bylo možné skrýt a pohybovat.
Někdo znalejší mě určitě opraví.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
s tou realitou máte pravdu...taky jsem to někde četla jen už nevím, kde
vyloženě je to tak, že SD je schopná ztotožnit se se stínem, vstoupit to nehmotní sféry stínu a pohybovat se v ní, ale pochopitelně v ní nejde nic dělat, jakmile zahájí útok zviditelní se, stejně jako kouzla...
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
to taky není pravda, ta sféra je skutečná a utočit se v ní normálně dá, ale nelze v ní zautočit na někoho kdo je ve sféře materiální, pokud by ale někdo byl ve sféře stínu a daný SD taky, tak si tam můžou vesele řezat břicha
je pravděpodobné že jste o tom četli v první datadisku, kde se v jedné části hry do sféry stínů hráč podívá
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
v prvnim datadisku je toho dost o magii, sferickem cestovani a podobne, v druhem se da zas nalezt spousta informaci o drowech vcetne odpadliku co uctivaji eilistrae, duergarech, je tam zajimave setkani s demilichem a orzebrana konstrukce golemů, jeden úžasný tiefling a taky zakladní informace o devítipeklí a o tom, na jakém principu tahle "sféra" funguje
to mi připomíná že bych si měl doplnit metzery ve vzdělání a konečně si sehnat planescape ale to už je uplně offtopic
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!