srážení a výcvik

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: srážení a výcvik

Post by Derken- »

Rejty wrote:
Derken- wrote:Má vůbec nějaký mág šanci tohle pekelné číslo přehodit nějakou prackou, které jsou právě hlavně proti bojovníkům? Nebo snad AA prostřelit pomocí cílených? Řekl bych že nemá šánci žádnou..
Pracky jsou proti bojovníkům? Lol!
ano pracka -10 AB, budem jí dávat mágovi? Nebo tato pracka na thalii neexistuje?

Edit: dobře příště napíšu tu konkrétní, psal sem to obecně.. samozřejmě že srážečku třeba hodíš na dexaře že jo..
Last edited by Derken- on 17:41 20. May 2010, edited 1 time in total.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: srážení a výcvik

Post by Rejty »

Derken- wrote:ano pracka -10 AB, budem jí dávat mágovi? Nebo tato pracka na thalii neexistuje?
Tahle je bez záchrany...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: srážení a výcvik

Post by kucik »

Derken- wrote: Vrátím se zas na výcvik. Mám takový dotaz. Nejsou bigbiovky náhodou vs. výcvik?
Náhodou nejsou. A jestli myslíš Bigby's forceful hand, tak ta je na sílu, nikoliv na výcvik.
Ano, pokud si figther namaxuje výcvik, tak ho na výcvik nic neohrozí. Ale zase mu bude chybět spousta bonusů, protože si maxoval výcvik.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: srážení a výcvik

Post by Derken- »

Rejty wrote:
Derken- wrote:ano pracka -10 AB, budem jí dávat mágovi? Nebo tato pracka na thalii neexistuje?
Tahle je bez záchrany...
Aha díky :) Dobré vědět

Edit: Možná by nebylo od věci to na webu přepsat:
Úpravy účinku kouzel:
Bigbiovky:

-postava odolá úspěšným hodem na dovednost výcvik
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: srážení a výcvik

Post by -darkvision- »

Rejty wrote:
Derken- wrote:Má vůbec nějaký mág šanci tohle pekelné číslo přehodit nějakou prackou, které jsou právě hlavně proti bojovníkům? Nebo snad AA prostřelit pomocí cílených? Řekl bych že nemá šánci žádnou..
Pracky jsou proti bojovníkům? Lol!
Ne proti mágům. Lol!
:shock:
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: srážení a výcvik

Post by Luelle »

Prackou proti všem!

a ta -10 do AB je taková...mno... na efekt :mrgreen:
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: srážení a výcvik

Post by Rejty »

-darkvision- wrote:Ne proti mágům. Lol!
:shock:
Konečně jsi zjistil jak to je. Bojovníka s ní těžko srazíš. Mágové mívají zpravidla nízký výcvik a tak je ta pracka snadno srazí. :wink:
Vedoucí týmu Thalie
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: srážení a výcvik

Post by černý vlk »

Luelle wrote:Prackou proti všem!

a ta -10 do AB je taková...mno... na efekt :mrgreen:
do taktických bojů hodně dobrá věc


jinak, zrušte bonusy na výcvik ve věcech a srážení nechte jen u bossů a je ;)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: srážení a výcvik

Post by -darkvision- »

kucik wrote:
Derken- wrote: Vrátím se zas na výcvik. Mám takový dotaz. Nejsou bigbiovky náhodou vs. výcvik?
Náhodou nejsou. A jestli myslíš Bigby's forceful hand, tak ta je na sílu, nikoliv na výcvik.
Ano, pokud si figther namaxuje výcvik, tak ho na výcvik nic neohrozí. Ale zase mu bude chybět spousta bonusů, protože si maxoval výcvik.
Tedy nevím, ale není psáno na netu, že bigbiovky jsou upravené na výcvik? Pletu se?

EDIT: Rejty zkus si nekdy pvp za mága proti různým classům. Uvidis ze trebas proti naboostavanemu magovi ti pracky jsou na nic, svete div se a takovej mag bude mit ochranu kouzel. Jinak pracka -10ab je celkem dost využívaná, tedy nevím jak na Thalii, jinde kde jsem hrával bývala :) Tady jsem zatím neměl tu čest si dát pořádnej fight v Pvp.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: srážení a výcvik

Post by Rejty »

-darkvision- wrote:EDIT: Rejty zkus si nekdy pvp za mága proti různým classům. Uvidis ze trebas proti naboostavanemu magovi ti pracky jsou na nic, svete div se a takovej mag bude mit ochranu kouzel.
Světe div se, mág má takové věci jako prolomení kouzla a modrekaim...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: srážení a výcvik

Post by -darkvision- »

Rejty wrote:
-darkvision- wrote:EDIT: Rejty zkus si nekdy pvp za mága proti různým classům. Uvidis ze trebas proti naboostavanemu magovi ti pracky jsou na nic, svete div se a takovej mag bude mit ochranu kouzel.
Světe div se, mág má takové věci jako prolomení kouzla a modrekaim...
To uz mu rovnou pak hodim kvilivku, prst smrti nebo max imgs ci ho promenim v kamen, to uz pak pracka potreba vazne neni. 8)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: srážení a výcvik

Post by Luelle »

no tak pokud jde o souboje mágů.....kdo začne ten vyhrál :mrgreen:
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: srážení a výcvik

Post by černý vlk »

Luelle wrote:no tak pokud jde o souboje mágů.....kdo začne ten vyhrál :mrgreen:
kdo začne, ten prohraje..(souboj zaklínačů)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: srážení a výcvik

Post by nomis_b »

No obecne je vycvik preferovanej. Ale ja to beru ke zelpseni hratelnosti.

Kdyz sem videl, ze i postava valecnika na cca 20.lvlu s namaxovanym vycvikem byla srazena... nedovedu si predstavit, jak by to vypadalo kdyby nemela namaxovany vycvik. To by ji srazilo asi uplne cokoliv.. a pak kdo by chtel byt vepredu ? To by byl celej server AAcek :wink:

Proste me se libi, ze kdyz je postava valecnika (cisteho), ze je moznost, ze ho nesrazi 99% veci. U multiclassu (bez vycviku v classu) je i s predmetama uz ten vycvik na hrane. jde podle me dosahnout tak 80% sance, ze ji neco nesrazi, kdyz si tam jen dava bodiky a nema poradne veci.

Jednoduse propocteno:
postava 20.lvl = cca 20 (20.lvl aby se neresili zamereni)
veci: zbroj +8 (vycvik), helma +7 vycvik , boty +7 vycvik (cca)
zbran +3 vycvik (pro rejpaly..)
sila +5 (cca stred)

dohromady cca = 50 bodiku

dle : http://nwn.wikia.com/wiki/Discipline
Check: The DC is equal to the attacker's attack roll.

tipuju ze na 20lvlu by mohl jit treba proti valecnikovi s utokem +30 , kdyz hodi 20 (kritik )

tak to je : DC: 50 hazes 1k20 + 50 = automaticky uspech.


Tedy jednoduse: Kdyz jste multiclass a nechcete, aby vas neco srazilo, musite mit uplne vsechny veci na vycvik a bojovat jen s primerenyma potvorama (ne s bosem , kterej ma srazeni), Ale jde to. Valecnik ma malo bodiku, ale kdyz to maxuje ma relativni pohodu a muze tipovat, ze srazeni na nej nebude mit vliv (pokud teda nepujde na nejake extra mega bossaky, jeste sma nevim, co nam to Rejty vlastne vykouzlil :D )
A zase se craftí...
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: srážení a výcvik

Post by Sorrow »

Není ta pracka s -10 postihem na zásah pouze jen proti prskavce?
Tedy jenom proti tomu kdo jí seslal.

EDIT nomis: Neni. je proti vsem.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Locked