Page 4 of 5

Posted: 23:30 05. Aug 2007
by Sylmael
muhehe asi hlada cestu kadial polezie dnu k chutnemu sustu (cez nos vraj chodia mozkozruti do hlav)

Posted: 23:31 05. Aug 2007
by 566344
Sylmael wrote:muhehe asi hlada cestu kadial polezie dnu k chutnemu sustu (cez nos vraj chodia mozkozruti do hlav)
Je ale zvlastni, ze na elfy se ani jednou hladove nepodiva... Asi tam neciti vubec zadne mlsne sousto. :D

Posted: 23:37 05. Aug 2007
by Sylmael
Elf ma hlavu ako bag of holding. Strasne velky nicotny priestor. Preto aj vidia v tme ked si do hlavy strcia sviecku.

Posted: 07:55 06. Aug 2007
by Pajule
Sylmael wrote:Hups.. sry , nejak som poplietol 2da subory z nwn s tymy novsimi z hotu. Napravim hned. Ale zmenu uvidite az to admin uploadne na server.

A pajule bude asi nastvana ked zisti ze namiesto cisto novej pandy ma krysu :P ono totiz vtedy tych familiarov tolko nebolo tak sa to posuva...

hahaha to je hustej orzdil mist krasny roztomili kulicky krasna mala mysiska:D:D: hhale este jsen nelogla do hry tazke nevim jak to dpadne hihi

Posted: 07:56 06. Aug 2007
by Pajule
566344 wrote:
Sylmael wrote:Stahujte opravu http://www.sylmael.wz.cz/docasne/thalie7.hak

Edit : ale zmenu uvidis az ked admin hodi opravny hak na server, takze vyckajte.. zatial uzivaj mozkomora hehe
Kdyz on si rype do Liua... A skarede si do nej rype! :O
A vubec odmlouva a desi se fontanek se svecenou vodou... A v noci se hladove diva na Liuovu hlavu! :O
hh lol

Posted: 07:57 06. Aug 2007
by Pajule
Sylmael wrote:Elf ma hlavu ako bag of holding. Strasne velky nicotny priestor. Preto aj vidia v tme ked si do hlavy strcia sviecku.
*zavrci*

Posted: 09:26 06. Aug 2007
by 566344
Sylmael wrote:Elf ma hlavu ako bag of holding. Strasne velky nicotny priestor. Preto aj vidia v tme ked si do hlavy strcia sviecku.
Ale zasadni rozdil je, ze z batuzku drzeni dostanes zpet veci cos tam vlozil. Ovsem u elfa... :/ Muzes mu troubit pul dne neco do hlavy a skutek utek.

Lepe jak elfovi moudra slova,
radeji ptaka ucit jak se klova,
elf nepremysli - mluvi frazemi,
svedomi ma cerne sazemi.
Kdyz elf ti nazor svuj nuti,
ty dostavas poukazku k smrti.
Elfi hlava je ve tvaru sudu,
radej ji rozbijet - tim zahanet nudu.

;)
Pajule wrote:*zavrci*
**opakuje prednes** :P

Posted: 10:55 06. Aug 2007
by Pajule
566344 wrote:
Sylmael wrote:Elf ma hlavu ako bag of holding. Strasne velky nicotny priestor. Preto aj vidia v tme ked si do hlavy strcia sviecku.
Ale zasadni rozdil je, ze z batuzku drzeni dostanes zpet veci cos tam vlozil. Ovsem u elfa... :/ Muzes mu troubit pul dne neco do hlavy a skutek utek.

Lepe jak elfovi moudra slova,
radeji ptaka ucit jak se klova,
elf nepremysli - mluvi frazemi,
svedomi ma cerne sazemi.
Kdyz elf ti nazor svuj nuti,
ty dostavas poukazku k smrti.
Elfi hlava je ve tvaru sudu,
radej ji rozbijet - tim zahanet nudu.

;)
Pajule wrote:*zavrci*
**opakuje prednes** :P

grrr*vrci a pripravuje se k utoku..ponekolika minutach co dal mekta basnicku zautoci a roscupuje ho na kousicky...* :twisted:

Posted: 11:01 06. Aug 2007
by Pajule
v temne noci vidis oci,
mozna i spicate usi.
Na chvil se zastavis
a elfi rod pomluvis.

sip tmou leti,
tve srdce proboudnouti,
jako vzdy,trefil svuj cil
uz neurazis je nikdy........
Neni radno zahravat si s elfi.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Posted: 11:13 06. Aug 2007
by photter
hlavně si neberte do huby elfKY, to může bolet :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Posted: 11:23 06. Aug 2007
by Pajule
photter wrote:hlavně si neberte do huby elfKY, to může bolet :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
hh vymecne souhlasim :twisted:

Posted: 11:43 06. Aug 2007
by 566344
Pajule wrote:v temne noci vidis oci,
mozna i spicate usi.
Na chvil se zastavis
a elfi rod pomluvis.

sip tmou leti,
tve srdce proboudnouti,
jako vzdy,trefil svuj cil
uz neurazis je nikdy........
Neni radno zahravat si s elfi.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Pajdal elfak chromy,
pajdal mezi domy.
Po sile a moci bazil,
na svuj vek i neco zazil.

Protoze byl chtivy zlata,
zatoulal se na blizka blata,
jeden elfi nafoukanec,
jeden elfi pitomec.

Vlozil sip na luk,
schoval se za stary buk,
cihal na svou obet,
nechtel dat cas na zpoved.

Vypousti sip, radosti plesa,
ale neco se zvrtlo, cisi sila mu drti prsa...
Nestacil ni slovem lat,
nedarilo se mu u buku stat.

V plamenech magickych skvareny,
jen vzpomnel na svuj zivot zmareny,
ve vzduchu popel, smrad a puch,
pohled desici vic jak mnohy duch.

U stromu pahyly kosti trci vzorne,
z elfa zbyly jen ocazene skorne.
Par skorni a roztekla spona,
znaci misto kde elf skona...

:DDD

Posted: 12:15 06. Aug 2007
by Pajule
a blablabla bla

Posted: 14:34 06. Aug 2007
by 566344
Pajule wrote:a blablabla bla
... To je rec elfa, kteremu dosly i ty nejpochybnejsi argumenty (pokud argumetny vubec mel). :D

Posted: 15:03 06. Aug 2007
by Pajule
ssss*zasyci*hahahaha ja se tady hadat enchci a roztilit uz vubec ne tralalala lalala..protoze tuten den je nejlepsi na celim svete!! :D