Re: PLECHthálie
Posted: 14:24 01. Nov 2010
Dočkej času, již brzy na Vašich přijímačích.zachy wrote:Takteď už jen přepracovat GSko
Dočkej času, již brzy na Vašich přijímačích.zachy wrote:Takteď už jen přepracovat GSko
Chtělo by to ještě předělat srážení: druhý ověřovací hod na výdrž a počet dle levelů na naspání. Je to moc silné .).Glumišek wrote:Dočkej času, již brzy na Vašich přijímačích.zachy wrote:Takteď už jen přepracovat GSko
Sranda by bylo při dlouhodobém používání GS a tím pádem přesouvání do nehmotného světa, kdyby se stalo to že to tu postavu opravdu uvězní v nehmotném světě a možností na návrat by bylo poprosit vládce toho světa, ale ten by chtěl třeba zkušenosti, expyzachy wrote:![]()
Ale k tomu GSku dost hráču asi nechápe, že je to něco jako přenesení do "nehmotného" světa. Zažil jsem healovaní lékarnou v GSku nebo dokonce i sbírání mrtvol v PvP.
Absolutní souhlas! Hrál někdo Legacy of Kain?Molly23 wrote:...
NeasiUrlraen wrote:Absolutní souhlas! Hrál někdo Legacy of Kain?Molly23 wrote:...
to ze vari lekvose hodne pomaha ale neni unosny ogry vybijet tim ze do sebe kopne lekvos za mesec a pul aby okolo ni byl kyselinovej stit o ktery se ogrove pozabiji driv nez zabiji postavu. silnejsi npc ani nezminuju. jak sermina tak rysa vsetecka muzou potvrdit co vsechno do sebe terka lije aby vubec prezilaSveneld wrote:porad se bere v potaz alchymie - ale prakticky - kolik pc ji ovlada poradne, kolik pc nevari jen pro sebe
v realite hry je sehnat alchymystickej lektvar takovej malej svatek
Musím se zastat Thálie, že tak horký, jak to popisuješ to vážně není. Jako střelec má hlavní výhodu range!! K tomu přičti jediný lektvárek z alchymie a NPC tě prostě nedoženou.. + další lektvárky aby bylo zranění cca o 13 dmg větší a pak máš klid. Já se ani nedivím, že si stěžuješ, ale když za agiliťáka (střelce ještě k tomu) praktikuješ taktiku nacucat se lektvarama a oni se o mě rozmlátěj a já to jen tak tak přežiju, pak chápu že nemáš peníze a umíráš.paja13 wrote:...
Super, vyjadreni strelce tu moc casto nebyva.paja13 wrote:nemel jsem chut reagovat az do me ve hre dost hucel kamos at napisu jinak ze se nic nezmeni
Pokud casto umiras, chapu ze se mnoha lidem nechce te brat. Jeste treba memu klerikovi by to nevadilo, oziveni dostanes na miste a koneckoncu jsou to tvoje expy, jediny problem je, ze ti popadaji boosty, ale jinak postava co casto umira proste zastavi partu.paja13 wrote:ma postava (terka) je tajemnej lukostrelec s vysokou epickou urovni navic namakana ve vareni lekvosu. tajemnej lukostrelec je do party a bez ni prd to vim jenze od zmen uz ani ten prd parta neparta
od zmen ji do party vzali jen luzri dva zlodejickove - od waru nebyl zajem proc se tahat s necim co vlastne ani nepomuze a jen to tahnete ke knezi ozivit? vetsina potvor srazi nebo ma jedy - jedno i druhy pro lukostrelce smrtelny. jedina moznost vylakat po jednom kusu kde to jde a mrzacit do noh aby stihl lukostrelec ubehat a po par zivotech uzuzlat npc co ma stovky zivotu
Sipy jdou myslim bez problemu najit kvalitni, tedy 1k6. Zda je to dost je uz jina vec. Dlouhy luk ma zakladni zraneni 1k8, takze podle logiky pouzite u ocarovani, pokud by ji team prenasel i na strelecke zbrane a pocital to podle dlouheho luku a ne podle kratkeho, by sipy mely mit maximalne 1k8 zraneni. Ale pokud vim, tak sipy stale jeste nejdou vyrabet, takze tam bude problem spis prechodny v tomhle.paja13 wrote:veci co citim nejvic:
zmizely sipy s elementem z obchodu - lukostrelec silu moc nema muze to dohanet jen tema elementama a kdyz je jen 1k4 tak to moc nepomuze (nezahlidl jsem vic na sipy ale sipky se daji koupit klido +3 utok a 1k8 zraneni)
Jo no. A taky nejde na luk ani na sipy plamenka ani ostrost. Luk ma v tomhle proste nevyhodu, zase ma vyhodu v tom dosahu no.paja13 wrote:+pouzit mazani elementem na sip uvarenym v kotliku se da ale jen na 99 sipu - s rychlosti strelby tajemnyho lukostrelce to proste zmizi za par kol a lekvos je sakra drahej - na rucni zbrani pritom tech tercinych uvarenych +8 elementem vydrzi 20 minut realtime
+na strelbu neplati sekacek - i kdyz 1 vystrelem zastrelite ogra kdyz se povedl se staryma 1k10 sipama kritik tak zbytek kola stojite a jich je ve skupine dalsich 5 a pritom za 1 kolo je mate na sobe
Tohle je otazka spis na WB, co stavi potvory. Zda tu redukci delaji ve stylu 5/+1 az 10/+6 a nebo zda davaji potvoram natvrdo bud redukci 10 proti jakymkoli zbranim a nebo rovnou imunitu 50% na bodne. A jaky je v tomhle zamer a zda je to ok. Proste to nikdo jiny neposoudi. Kdyz tak muzes vypsat konkretni potvory - treba ty zvirata v prahvozdu a probirat to spis s WB, proc to tak je a zda je to ok. Kdyz tedy budou mit cas a chut to resit.paja13 wrote: +hafo potvor ma redukce na zraneni a je jedno ze muj epickej lukostrelec ma strilet +10 munici - redukce je tam porad
U sveho strelce mam podobny problem (ale utok nizsi, jen 38). Sem tam neco mrzacit jde, ale jinak u silnejsich potvor se mi to moc nevyplati. Nastesti muj strelec neni cisty, ma moznost prejit do utociste a omezit se ciste na boost parte. Nemit tuhle moznost, tak proste do lepsich dungu nejdu, protoze tam bych ani neutekl, ani se neschoval a potvory by sly samozrejme po mne.paja13 wrote:+snad vsem mislitelnym npc se zvysily hody na srazeni a tim taky na mrzacici utoky mam problem zpomalit npc pri sile prvniho utoku 46
+hafo potvor ma jed nebo srazeni nebo paralyzu - tohle vsechno je pro cistyho lukostrelce jasna smrt i s partakama (npc je obehnou) a npc maji takovy utoky ze srazi silovy plechovky co maji skil proti srazeni maxovanej nebo otravi jedem co zpomali a snizi silu i super epiky (pozoroval jsem to na kore)
Tohle je podle mne spis o tom, na co jsi byl zvykly a nakolik jsi schopny a ochotny se prizpusobit. Vydelat si jako epic samozrejme muzes. At uz mas postavu udelanou sebemizerneji (a zas tak spatna neni, vsak si te pamatuji z areny, ze jsi sice lezel, ale poranil si). Par tisic si vydelas vzdy, i kdyby jsi mel jit s mulou do bazin a tam zase zabijel a stahoval bazilisky. Jinak samozrejme solo budes mit problem. Ale jestli mas problem s vydelkem, zacni michat lektvary na kseft. Nasad si cenu tak aby jsi vydelaval slusne a stale to nekdo koupil. Pripadne vymenuj ucast na vyprave za to, ze budes dodavat pro tu vypravu lektvary. Do takove nabidky bych uz jako tank klidne sel. V podstate se valecnikovi postaras o boosty. Kdyz se domluvite rozumne, bude to pro tebe stale levnejsi, nez se lektvarama pokouset boostovat sebe.paja13 wrote: +od zmen problem si vydelat - muzu chodit na bosy pro nizky urovne ty dam (mravenci kralovna) ) z vysich bosu jen specialni brouci kralovnu a to je o prdel i s osmi lekvosema v sobe - na elfi les muzu zapomenout a jako jo muzu se vydat na sever vyhnout se npc co srazi a dotahnout do ivory na prodej tunu kuzi z jezevce
/ od zmen mi postava zila na dluh jen diky nasporenym prachum z banky
Jo, Thalie je postupne drsnejsi. Hlavne pokud mas i jako epic ambici chodit na potvory, za ktere mas expy a nechces na to rezignovat a expit proste kecanim v hospode. Mne, jako cloveku, co si stavi solidne silne postavy to zatim nijak extra nevadi, byt je to duvod, ze s expenim postav obvykle koncim nekde kolem 25 levelu a expit dal mne nebavi a ty postavy si nechavam na rp a prilezitostnou hru. Je to pro mne proste prilis pomale, prilis tezke, bavi mne riskovat, bavi mne cvc a pokud tu ztratu pak nahrazuju mesic real, tak uz to nepovazuji za zabavu. Takze jsem se smiril s tim, ze nikdy nebudu na spici Thalie se silou postavy.paja13 wrote:posledni stav kdy mou postavu jsou schopny umlatit ogrove 2 lokace od ivory pro me neni unosnej - muzete psat o tom jak se ma chodit v parte ale tohle uz je drobet moc husty: i v parte npc okolo tanka vpredu probehnou a mate je na sobe a k cemu brat do party postavu ktera tam je nanic? to ze v dungu vystreli 5x za kolo je hezky ale kdyz da 5x po sedmi zivotech zraneni do pralesnich zviratek to fakt nepomuze