PLECHthálie

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

PLECHthálie

Post by černý vlk »

Zdravíčko, národe Thalijský :)
Tak co? už se všichni dali na tu správnou cestu? Hrajou se už jen plechovky?
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: PLECHthálie

Post by zachy »

Hm? Jak jsi na tohle přišel?
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: PLECHthálie

Post by černý vlk »

zachy wrote:Hm? Jak jsi na tohle přišel?
trefil nebo přišel? ;)

To, že Thalie pro mě byl ideální servr, jsem už kdysi psal (možnost volby na co mám chuť...osamoceně si jít dung nebo si pokecat "na trhu" nebo sehrát nějaký příběh, prostě jsem si to mohl zvolit). Místo, kam vedly pozdější úpravy jsem taky ze slušnosti popsal opisem, abych nebyl vulgární:) Míra represí, škrtů a velké snížení možností pro postavu, přesáhla pro mě přijatelnou mez. Čekal jsem, že po nějaké době začne působit u týmu Thalie nějaká sebereflexe, ale ono ne. (Přijímání kritiky, konstruktivní kritiky, taky nepatří zrovna k silné stránce "místních")

Dám příklad:
snížení DMG na jednoručkách? Dobře, chápu
zmírnění (zdecimování) předmětů pomáhající povoláním, které vyloženě potřebují více vlastností? No, ještě chápu, nemáte rádi mnichy, všiml jsem si
spam srážení v mnoha lokacích (nejabsurdnější považuju srážení pralesních zmijí, to musel někdo fakt uletět), to jednoduše odrovnává všechny dextery (máš maxovaný výcvik, máš feat i epic feat na výcvik? máš ve výbavě výcvik? A pořád tě sráží? no a co, choď v partě :D :D)

když jsem si pak říkal, že třeba máte pravdu a že třeba se pletu já, rozjel jsem si barda wara a hle, nic ze změn se mě ani trošku nedotklo. Bard si maxuje sílu a odolnost za předpokladu vyšší charismy a je v pohodě. Vybavení nádherné i s redukcema, o kterých si dextař jen sní a je prostě vysmátej...
¨
takže proto jsem se zeptal na tu PLECHthálii, jedionečný a perfektní svět, jehož změny vedly jen k podpoře hraní :D
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: PLECHthálie

Post by zachy »

Možná na tom něco je, ale třeba já s mým mnichem nemám problémy zvládat dungy stejné úrovně. Souhlasím, plechovky tu jsou celkem zvýhodněny oproti dexařům, ale dexař nemusí bojovat na blízko aby ho srazili že?

PvP (plech proti dexterity) - Na stejné úrovni stačí mít dostatečně vysoké OČ a nějaké to % skrytí a už se dá hrát
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: PLECHthálie

Post by de Aers »

Že vás to furt baví rozebírat systém a další takovýhle... kdo má jakej dmg, proč má tohle a takový AC a bla bla bla... to se vám fakt divím, NEzávidím, ale jen se divím, vždyť to musí bejt hroznej opruz.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: PLECHthálie

Post by černý vlk »

de Aers wrote:Že vás to furt baví rozebírat systém a další takovýhle... kdo má jakej dmg, proč má tohle a takový AC a bla bla bla... to se vám fakt divím, NEzávidím, ale jen se divím, vždyť to musí bejt hroznej opruz.
a víš ty co? nebaví...nerozebíral jsem nic, když jsem si mohl v klidu hrát a rozhodovat se, co udělám...nerozebírám, co má jaké DMG a AC, ale možnosti postav..taky bych si radši hrál, ale tak nějak za plechovku nechci a za dextrovku...viz výše

spíše šlo o to, dát si odstup, pozeptat se pak pár lidí, co tu hrají dextaře na blízko a udělat si závěr. Takže, ať žije PLECHthálie
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: PLECHthálie

Post by de Aers »

černý vlk wrote:
de Aers wrote:PLECHthálie
Tak spousta jiných serverů tak ,,omezená" není ne ? :)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: PLECHthálie

Post by černý vlk »

de Aers wrote:
černý vlk wrote:
de Aers wrote:PLECHthálie
Tak spousta jiných serverů tak ,,omezená" není ne ? :)
zajímavý argument...když bys měl někde na Zemi unikátní místo, třeba nějaký přírodní úkaz, který by lidé zničili...vztekal by ses, nechápal bys proč. A oni by ti na to řekli tvou větu: "tak na spoustě jiných míst se tyto úpravy nekonaly, ne?"..asi by tě to jako argument nepotěšilo ;)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: PLECHthálie

Post by de Aers »

To máš bez pochyby pravdu, ale furt mi přijde jako pitomost se vztekat kvůli nějaké počítačové hře :)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: PLECHthálie

Post by černý vlk »

de Aers wrote:To máš bez pochyby pravdu, ale furt mi přijde jako pitomost se vztekat kvůli nějaké počítačové hře :)
teď máš zase pravdu ty ;) je to pitomost :) Vztekal jsem se hlavně kvůli času, který jsem do té hry vložil a který vyletěl komínem...myslel jsem si, že když budu hrát podle pravidel a nebudu kazit hru ostatním (sem tam se podle chutí zúčastním výprav či dění ve světě), nebude v ničem problém, ale ono se ukázalo, že jaké povolání jsem začal hrát, to se zkrouhlo (ať už mnich nebo pak lehce i zaklínač (rakša)), tak co by sis myslel pak ty? Jistě, mohl bych si udělat drsnou plechovku, ale tak nějak mě tyhle buildy prostě neberou..nejsou tak elegantní
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: PLECHthálie

Post by Bahnak »

Nechápu smysl tohoto flejmu, nikdo se na nic neptá, nikdo na nic neukazuje, jen se omílají jakési bludy a teorie.
Flejm pochopím, když jde o něco nad čím se dá zamyslet a uvést protipóly problému.
Tohle je jen jakýsi SPAM, nemá to ani hlavu a ani patu.
Prosím, od tohodle je tu sekce SPAM, kde si řešte opravdu vše co nemá smysl.
Děkuji.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: PLECHthálie

Post by černý vlk »

Bahnak wrote:Nechápu smysl tohoto flejmu, nikdo se na nic neptá, nikdo na nic neukazuje, jen se omílají jakési bludy a teorie.
Flejm pochopím, když jde o něco nad čím se dá zamyslet a uvést protipóly problému.
Tohle je jen jakýsi SPAM, nemá to ani hlavu a ani patu.
Prosím, od tohodle je tu sekce SPAM, kde si řešte opravdu vše co nemá smysl.
Děkuji.
1) příspěvek je veden jako otázka
2) jde o zamyšlení se, zpětnou vazbu dávnějších změn
3) protipoly tady zaznívaly kdysi, netřeba znovu

3,5) ..aneb když se ti něco pořád nelíbí, drž hubu a krok? díky, nechci
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: PLECHthálie

Post by Krata »

1) příspěvek je veden jako otázka
ne neni, otázka by měla mít slušné provedení, hlavu a patu.. ty jsi jen něco nablil do klávesnice a proto se nediv, že ti nikdo z týmu nevěnuje přílišnou pozornost
3,5) ..aneb když se ti něco pořád nelíbí, drž hubu a krok? díky, nechci
to ti nikdo neřiká, ale ani nikdo nestojí o výkřiky tohodle formátu, napiš svou úvahu normálně jako slušnej člověk a třeba ti to někdo rád vysvětlí nebo se začne věnovat tvému problému
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: PLECHthálie

Post by LDamian »

černý vlk wrote:Zdravíčko, národe Thalijský :)
Tak co? už se všichni dali na tu správnou cestu? Hrajou se už jen plechovky?
Pokud je to prostě otázka, pak...

Zdravíčko i tobě, človíčku Thalijský. :wink:

Kdepak, spousta lidí stále hraje i něco jiného. Díky za optání. :)


PS: klidně to můžeme probrat i podrobněji, ale tak jak už zmínili jiní, nezačal jsi právě konkrétně.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

Re: PLECHthálie

Post by Kathermara »

černý vlk wrote:Zdravíčko, národe Thalijský :)
Tak co? už se všichni dali na tu správnou cestu? Hrajou se už jen plechovky?
Kdepák, většina lidí si dokáže udělat super build z čehokoli, jenom s tím rp se to pořád neslučuje :lol:
A když ano, tak to teprve potom přichází ten problém, že si kromě toho rp už nic nezahraješ. Ale musíme brát to co je.
PS: Za pravdu (nebo vlastní názor) se bije, takže se radši dám předem na útěk :D
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Locked