Page 4 of 10
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 12:52 18. Apr 2012
by G-ladiator
Možná máte každý jiné ECL
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 13:31 18. Apr 2012
by KaTo
G-ladiator wrote:Možná máte každý jiné ECL
Jukněte na Wikinu, tam lvl postavy, různého povolání, má různé ECL.
http://nwn.wikia.com/wiki/ECL
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 13:48 18. Apr 2012
by kucik
KaTo wrote:G-ladiator wrote:Možná máte každý jiné ECL
Jukněte na Wikinu, tam lvl postavy, různého povolání, má různé ECL.
http://nwn.wikia.com/wiki/ECL
Tohle se nepoužívá. Ale nevim, proč je tam 1 xp za krysu.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 13:54 18. Apr 2012
by Aulus
Já jsem zabíjel ty krysy za válečníka na 1 úrovni a jsem si jistý těmi 7mi expy (za první zabití). Obyčejní jezevci dávali 10, pak se to taky shodilo na 7.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 13:59 18. Apr 2012
by Bruciacullo
ivorské kobky jsou celé nějaké zbuglé na ty xp jinde je to dava normalně
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 14:42 18. Apr 2012
by zachy
Nezapomeňte, že XP přísun sráží přátelská vyvolaná bytost (pak ještě přítomní hráči v partě, což asi není ten případ) a samozřejmě ECL a volba jiného, než upřednostňovaného povolání.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 16:37 18. Apr 2012
by kucik
zachy wrote:... volba jiného, než upřednostňovaného povolání.
Ta právě nehraje roli.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 20:19 18. Apr 2012
by G-ladiator
Navíc jiné než upřednostňované povolání postihuje zisk XP pouze v případě, že multiclassuješ, ne?
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 06:57 23. Apr 2012
by Bahnak
Na Thalii toto nemá vůbec žádný vliv, upřednostňované povolání prostě neexistuje.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 08:47 23. Apr 2012
by Krysak
Ivorské hrobky jsem nikdy nechodil. Krysa je silný soupeř na lvl 1-3. 1-6 XP, co dávaly, řikaly jasné a zvučné ne.
Osobně jsem to bral jako lokaci bez profitu s rizikem smrti. Ve svete jsou taky ruzne vyhodné profese. Raději bych udělal neco s panterama, ti jsou podhodocení jako hrom.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 21:08 23. Apr 2012
by Bahnak
No, pantery jsem taky dnes provětral a je to hodně divné.
AB nechutné, životů ještě víc, AC jakbysmet, raději nedomýšlet co by se stalo kdyby vylítli dva najednou.
Každopádně XPů za ně bylo jako za lité jezevce a do těch klidně vlítnu bez problémů jako do másla i do davu.
Takže buď jsou přesílení a nebo podhodnocení po XP stránce, každopádně nejsou adekvátní.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 21:58 23. Apr 2012
by Krysak
Panteři jsou chybející expící článek mezi lvl 7-10 dejme tomu. Ale díky poměru - riziko / XP, nejsou vyhledávání, spíše obíhaní. Osobne bych posílil jejich XP lvl +2 protí stávajícímu stavu. Jak u slabé , tak silné verze.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 22:03 23. Apr 2012
by Prasokralik
Bahnak wrote:No, pantery jsem taky dnes provětral a je to hodně divné.
AB nechutné, životů ještě víc, AC jakbysmet, raději nedomýšlet co by se stalo kdyby vylítli dva najednou.
Každopádně XPů za ně bylo jako za lité jezevce a do těch klidně vlítnu bez problémů jako do másla i do davu.
Takže buď jsou přesílení a nebo podhodnocení po XP stránce, každopádně nejsou adekvátní.
panteři jsou vtipní těmi dvěma verzemi, náhodně se bok po boku vyskytuje panter "looser" který je až zbytečně slaboučký vedle pantera "macha" kterej je naopak děsné prase, sám bych ho šoupnul spíš jako bosse té jeskyně
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 10:34 24. Apr 2012
by kucik
Oni to totiž byli původně hnědí a černí medvědi. Proto se to tak liší. Ale na panterech se fakt dobře expí kolem toho osmého levelu.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Posted: 10:37 24. Apr 2012
by Absinthorix
Po prvním setkání s Uberpanterem jsem se jim na tech levelech zacal vyhybat velkym obloukem