Page 4 of 5

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 02:46 08. Jan 2011
by sendys
pac sedi vedle me a kouka mi pres rameno a ceka az vypadnu a ona bude moc hrat? je to to same jako dkyby si rekl memu otci ze nehraje on ale ja tak asi pred pul rokem nebo pred rokem kdyz jeste nemel notas a hravali jsme z jednoho PC ..... je spatna otazka kdo sedi u pocitace kdyz u nej sedi oba jdu spat mejte se a hrajte si deti a hlavne nezlobte

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 02:48 08. Jan 2011
by Tashara
Mno sendysi, ono je zvlastni, ze ma frisko stejny parvopis... Ale mozna mate stejneho ucitele, co ja vim...

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 02:49 08. Jan 2011
by Scrappy
Táhnět chrápat spratci :D :twisted: Screenujte, foťte, obkreslujte, cokoliv a pak to posílejte příslušným osobám, aby se tomu třebasa učinila přítřž. Sendysi, nenavážej se do malých holčiček a ty Pajule měj úctu k "dospělým" :twisted: a máte to oba! Jak malý děcka, kam jsem se to dostal *koukne kamsi nahoru*. Jako ne, že bych se lidské blbosti nezasmál, ale už mi to příjde jak kolovrátek, tak k tomu aspoň něco přihoďte muhaha! :D Ámen

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 02:50 08. Jan 2011
by sendys
nemae stejny pravopis pise lip jak ja nepreskakujou ji pismenka a pise slusne ... spisovne nebo jak se tomu nadava

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 02:54 08. Jan 2011
by de Aers
Ó děkuji za tenhle topic a příspěvky v něm, abych šel spát a smál se tak nahlas se mi ještě nestalo :mus_16:

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 02:59 08. Jan 2011
by Pajule
Scrappyyy já chovám úctu k těm co si jí zaslouží ;) ..samozřejmě ,že i ke starším..pokud nepřekročí pohár mé trpělivosti , pak si servítky neberu :) ale zase deib tě nedokáže vytočit přece :) a de Aersi..soihlasím já se málem udávila :D

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 09:56 08. Jan 2011
by supik
Koukám, že v noci bylo veselo... (co pokračování flamu, bude?) :)

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 11:11 08. Jan 2011
by Derken-
Škoda že tu nemám tu debatu, jak mě sendys přesvědčoval, že nemohu být víc jak .. lvl :lol: Sendys otravuje po tellech dost, ale na to jsem si docela už zvykl, ale někdy je to fakt neúnosný... Kdybys to omezil, tak myslim, že ušetříš spoustu lidí :)

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 12:48 08. Jan 2011
by sendys
to uz taky davno neni pravda ......:) pisu joane a mozna tak jeste jednomu cloveku

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 12:52 08. Jan 2011
by Tretas
sendys wrote:to uz taky davno neni pravda ......:)
Zaplať pánbu, že s tímhle já osobně musím souhlasit.

EDIT: Ty tresty asi dělají svoje.

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 12:55 08. Jan 2011
by sendys
jaky tresty jen nemam chut na to co mi kdo pise pak kdyz se ozvu s jednoduchou otazkou ci problemem ....

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 12:58 08. Jan 2011
by Tretas
Skus ty věty psát tak, aby šlo pochopit více než 50%.

To co jsem pochopil "Jaké tresty?"

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... a&start=30

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 13:36 08. Jan 2011
by -RoF-
Hej tohle sou super diskuze. :D :D :D Dobře sem se pobavil u craftu.

Ale abych byl k tématu sendys = frisco.cz
Nezapírej.

Sem rád že někteří už se tu i prozradili aj veřejně*mrkne na Derkena*

Si člověk říká že tu jsou noví hráči a beztak se tu točí pořád jen ti staří, jen mění účty.
Kdoví kolik takových je.

Ale pravda, že já při odchodu z Démony na Thalii si dal taky jiný ACC :roll: . Ale vytvářet další nemám zájem.

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 13:47 08. Jan 2011
by venomeq
Tak já si přisadím....na tohleto se dá snad říct jen.... LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL.
Ač sem jeho sourozenec nehodlám se v tomhle nijak angažovat,nic víc odemě nečekejte,nehodlám se k tomuto nijak vyjadřovat protože to bych se u toho asi podělal smíchy....
Jen prosím aby mě kvůly tomuhle nikdo neotravoval ve hře po telu nebo i přes PM na forum...dekuji.

Re: Milijóóóny účtů

Posted: 13:50 08. Jan 2011
by Radim
Sendysi,
ty ani nevíš co píšeš.Myslíš si že všichni co tu píšou nebo jen hrajou nepracujou,nechodí do školy,nemají jiné aktivity?
Ani jsem to nedočetl tady celé protože takové kraviny mě nezajímají a pěkná řádka tvých prohřešků hovoří jasně o tom kdo tu lže a vymýšlí si stále nové a nové pohádky.Možná ti to někdo z tvého okolí žeře i s návnadou,ale tady se asi nenajde jediný člověk který jo.Psal si mi na icq a začal hájit osobu která hraje na tvém bývalém účtu čímž si prakticky řekl kdo to je.Buď je ten dotyčný úplně mimo a řekl ti že otravuje lidi nebo je netřeba sem psát kdo na druhé straně sedí.

1. Vadí mi to že po tellu mi začne někdo psát a vyptávat se na můj build BG i přes to že to vedí jen lidi kolem mě,už se těším jak na mě někdo nastoupí s nepodloženým OOC převedeným do IC a co z toho vznikne?Smrt jednoho z nás jiné řešení tu není a věř že pak teprve začnu něco řešit protože nevím jak ostatní tady,ale věřím že stejně jako já nenávidím OOC
2. Vadí mi že machruje ohledně alchymie a podrývá mě kecama že ani vařit nemám protože on je prostě nejlepší v danném craftu
3. Vadí mi tvrzení že on je ten nejlepší a můj BG je o ničem
4. Vadí mi urážky typu,s wiznou umí hrát každý ale proč bych měl hrát sám jako ty?
5. Vadí mi celkově otravování po tellu pokud to nejsou lidi se kterými se ve hře IC stýkám,nebo řeším něco konkrétního a rozumného,rád poradím pokud můžu a pomůžu i ve hře ale vše IC
6. Vadí mi jak se tu obouváš do lidí kteří ve hře něco dokázali a nepřinesli jen tunu problémů

Hezký den všem a příjemnou hru
Myslím že tento malý výčet bohatě stačí a nějaké tvrzení mě nepřesvědčí abych svůj názor změnil