Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)
Posted: 22:21 12. Nov 2011
Ano maš pravdu,u zaklinačexxxMajkyxxx wrote:U zaklinaceNarsith wrote:...U kastera jesou jen 3 pozice na 9 kruhu...
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Ano maš pravdu,u zaklinačexxxMajkyxxx wrote:U zaklinaceNarsith wrote:...U kastera jesou jen 3 pozice na 9 kruhu...
No pravě...jde o to že z upravou hulek a kouzelnych holi se měla upravit i možnost ziskavani dalšich pozic u magickych povolani při postupovani nad tušim dvacatej level? Ted si nejsem jistej ? A ne nejdřiv zrušit kouzla v holich a potom až když bůh da snad někdy v daleke budoucnosti se tohle upravi.Nalkanar wrote:Upravím formulaci:
Devítka je nutná pro 100% expení.
Sedmička lze využít k vyvolání devítky, ale pokud nemáš dostatečný skill, tak se ti devítkoví summoni můžou často nezdařit (utrhnout).
Beh..mluv na mě prosim čweskyNalkanar wrote:I hůlky jsou jen pro magická povolání. Ale UMD přebíjí vše Naristhku
UMD = use magic devices = pouzivani magickych predmetu = pouzivani hulek, holi, svitku, hudebnich nastroju, atd atd.....magickych predmetu, ktere byvaji vetsinou urcene pro nejake povolani a diky skillu UMD je muze pouzivat kdejaky pobuda a vandrak, ktery se diky skillu UMD naucil s magickymi predmety pracovat.Narsith wrote:Beh..mluv na mě prosim čweskyNalkanar wrote:I hůlky jsou jen pro magická povolání. Ale UMD přebíjí vše Naristhku![]()
CO JE UMD? Tak se mělo zrušit UMD a hulky ale hole nechat
Hmm a kuli takovym vandrakum ja mam jako laik ted hlavu v pejru krucixxxMajkyxxx wrote:UMD = use magic devices = pouzivani magickych predmetu = pouzivani hulek, holi, svitku, hudebnich nastroju, atd atd.....magickych predmetu, ktere byvaji vetsinou urcene pro nejake povolani a diky skillu UMD je muze pouzivat kdejaky pobuda a vandrak, ktery se diky skillu UMD naucil s magickymi predmety pracovat.Narsith wrote:Beh..mluv na mě prosim čweskyNalkanar wrote:I hůlky jsou jen pro magická povolání. Ale UMD přebíjí vše Naristhku![]()
CO JE UMD? Tak se mělo zrušit UMD a hulky ale hole nechat
Nezapomeň, že ty kouzla musí sesílat všechny jako socky (bez přípravy), ne jako wizny (tj. si je předvybírat)!Radim wrote:Jo a nechat jen kleriky a jim předělat všechny kouzla co má wizna+přidat tak 5 slotů na každej kruh