Page 4 of 4

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 22:21 12. Nov 2011
by Narsith
xxxMajkyxxx wrote:
Narsith wrote:...U kastera jesou jen 3 pozice na 9 kruhu...
U zaklinace
Ano maš pravdu,u zaklinače :)

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 22:28 12. Nov 2011
by Narsith
Nalkanar wrote:Upravím formulaci:
Devítka je nutná pro 100% expení.
Sedmička lze využít k vyvolání devítky, ale pokud nemáš dostatečný skill, tak se ti devítkoví summoni můžou často nezdařit (utrhnout).
No pravě...jde o to že z upravou hulek a kouzelnych holi se měla upravit i možnost ziskavani dalšich pozic u magickych povolani při postupovani nad tušim dvacatej level? Ted si nejsem jistej ? A ne nejdřiv zrušit kouzla v holich a potom až když bůh da snad někdy v daleke budoucnosti se tohle upravi.

PS.Chapu hulky,ale proč i hole? Stejnak je mohly použivat jen magicka povolani ? :)

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 22:31 12. Nov 2011
by Nalkanar
I hůlky jsou jen pro magická povolání. Ale UMD přebíjí vše Naristhku ;)

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 22:33 12. Nov 2011
by Narsith
Nalkanar wrote:I hůlky jsou jen pro magická povolání. Ale UMD přebíjí vše Naristhku ;)
Beh..mluv na mě prosim čwesky :wall: :D CO JE UMD? Tak se mělo zrušit UMD a hulky ale hole nechat :D

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 22:40 12. Nov 2011
by xxxMajkyxxx
Narsith wrote:
Nalkanar wrote:I hůlky jsou jen pro magická povolání. Ale UMD přebíjí vše Naristhku ;)
Beh..mluv na mě prosim čwesky :wall: :D CO JE UMD? Tak se mělo zrušit UMD a hulky ale hole nechat :D
UMD = use magic devices = pouzivani magickych predmetu = pouzivani hulek, holi, svitku, hudebnich nastroju, atd atd.....magickych predmetu, ktere byvaji vetsinou urcene pro nejake povolani a diky skillu UMD je muze pouzivat kdejaky pobuda a vandrak, ktery se diky skillu UMD naucil s magickymi predmety pracovat.

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 23:03 12. Nov 2011
by Prasokralik
nějaký vandrák s DOSTATEČNÝM UMD

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 23:18 12. Nov 2011
by Narsith
xxxMajkyxxx wrote:
Narsith wrote:
Nalkanar wrote:I hůlky jsou jen pro magická povolání. Ale UMD přebíjí vše Naristhku ;)
Beh..mluv na mě prosim čwesky :wall: :D CO JE UMD? Tak se mělo zrušit UMD a hulky ale hole nechat :D
UMD = use magic devices = pouzivani magickych predmetu = pouzivani hulek, holi, svitku, hudebnich nastroju, atd atd.....magickych predmetu, ktere byvaji vetsinou urcene pro nejake povolani a diky skillu UMD je muze pouzivat kdejaky pobuda a vandrak, ktery se diky skillu UMD naucil s magickymi predmety pracovat.
Hmm a kuli takovym vandrakum ja mam jako laik ted hlavu v pejru kruci :D. Nebylo lepši zrušit UMD?

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 23:28 12. Nov 2011
by Prasokralik
A nebo kouzelníky a kouzla uplně.

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 08:28 13. Nov 2011
by Radim
Jo a nechat jen kleriky a jim předělat všechny kouzla co má wizna+přidat tak 5 slotů na každej kruh :roll:

Re: Boostění v partě mágem (wizna/sorcka)

Posted: 11:10 13. Nov 2011
by KaTo
Radim wrote:Jo a nechat jen kleriky a jim předělat všechny kouzla co má wizna+přidat tak 5 slotů na každej kruh :roll:
Nezapomeň, že ty kouzla musí sesílat všechny jako socky (bez přípravy), ne jako wizny (tj. si je předvybírat)! :wall: