Page 4 of 6

Posted: 18:44 10. Oct 2007
by Žorž
Kiri wrote:na desatou??? taak brzo? To se Rejtak akort zahreje a ja nejspis dorazim. Zadam o prehodnoceni casu odjezdu
:D Já za to nemůžu! Vyberte si - buď busem či vlakem ve 22:00, nebo busem či vlakem v 3:30 (to jako dalšího dne). Jo...a jako nápověda: V 3:30 nechci, to nezvládám. :)


Edit: Pokud by však nějaký abstinent (já vím, naivní představa jak od mojí postavy) chtěl jet třeba kolem půlnoci autem, rád se svezu.

Posted: 19:53 10. Oct 2007
by Aznar
Žorž wrote:Vyberte si - buď busem či vlakem ve 22:00, nebo busem či vlakem v 3:30 (to jako dalšího dne). Jo...a jako nápověda: V 3:30 nechci, to nezvládám. :)
kdybys nechtel jet ve 3:30, tak ten cas vubec nezminujes :lol:
takze imho je to jasny :twisted:

Posted: 19:59 10. Oct 2007
by igor
Žorž wrote:...
Jenže to ještě nevíš, že až vlezeš do hospody tak DM odstraní přechod mezi lokacema, takže se pryč nedostaneš :twisted:

Posted: 22:02 10. Oct 2007
by Rejty
igor wrote:Jenže to ještě nevíš, že až vlezeš do hospody tak DM odstraní přechod mezi lokacema, takže se pryč nedostaneš :twisted:
To je dobrej napad. :twisted:

Posted: 22:31 10. Oct 2007
by Sylmael
rada pre najiva : staci odlognut

Posted: 22:37 10. Oct 2007
by igor
Sylmael wrote:rada pre najiva : staci odlognut
to je mu prd platný, pač až se ráno logne tak tam bude zas... leda se hodně opít a projít přes podsvětí :lol:
To je vlastně fakt... když si člověk po chlastačce nic nepamatuje, to je proto, že si pán podsvětí vzal část duše :)

Posted: 22:43 10. Oct 2007
by Sylmael
pre igora : tvoja dusa patri mne :twisted:

Posted: 21:16 11. Oct 2007
by Žorž
Aznar wrote:
Žorž wrote:Vyberte si - buď busem či vlakem ve 22:00, nebo busem či vlakem v 3:30 (to jako dalšího dne). Jo...a jako nápověda: V 3:30 nechci, to nezvládám. :)
kdybys nechtel jet ve 3:30, tak ten cas vubec nezminujes :lol:
takze imho je to jasny :twisted:

Když se nad tím zamyslím....herdek, ty máš recht! :D Jo, přijedu po sedmý a zmizím až takhle k ránu, ono to nějak půjde...ač zase prospím půlku víkendu, což z principu nesnáším. ;)


Odstranění přechodů tedy nebude nutné, stejně jako funkce "limbo", kdybych hodně vzdoroval... proto jen doufám, že tamní piva nejsou systémově ošetřená, abych se po jednom ještě dokázel odpotácet domů. A hlavně tím způsobené sklony k nudismu taky zatím nemám, odhalit víc než tvář zatím nemusím. :)


Ps.: Všem ochotným šoférům, kteří se jistě jen nestihli nabídnout: Už mám lístek, takže prosbu beru zpět.

Posted: 00:46 12. Oct 2007
by OneHeart
to je dobře, rád poznám Najíva :)

Posted: 01:48 12. Oct 2007
by chlor
fakt si nikdo neveme domů na přespání tři mladý, heterosexuální kluky z prahy? Představa spaní v autě (ve třech!? :shock: ) nebo na ubytovně s ukačkama za cenu deseti piv a kdoví čeho ještě mě moc nenadchává :) :roll:

Posted: 10:35 12. Oct 2007
by Rejty
Snad bys nespal. :twisted:

Posted: 10:44 12. Oct 2007
by chlor
Rejty wrote:Snad bys nespal. :twisted:
ohoho, ceka me pernej tejden...vcera do noci v práci, dneska do noci v hospode a zejtra do noci v hospode. Krom toho se musím dostat tam z toho vaseho divokýho západu dom do středozemě a to pokud mozno zase autem (kdyz s nim prijedu ze :) Takze bych se nejakymu zdrimnuti nebranil :roll:

(taky nerikam, ze zatahnu v jedenáct, ze ;)

Posted: 12:25 12. Oct 2007
by Zyga
To mi pripomina ze se asi ubytovny v plzni ve tri rano shanej docela blbe ze jo?

Posted: 13:09 12. Oct 2007
by Rejty
Na schaneni ubytovani je uz trochu pozde...

Posted: 16:06 12. Oct 2007
by chlor
Zyga wrote:To mi pripomina ze se asi ubytovny v plzni ve tri rano shanej docela blbe ze jo?
kdyztak budem na "buzeranty" v aute ve trech no... Takze klucí betre kartacek a pastu, at se rano nepoblijem :)