Page 4 of 6
Posted: 18:44 10. Oct 2007
by Žorž
Kiri wrote:na desatou??? taak brzo? To se Rejtak akort zahreje a ja nejspis dorazim. Zadam o prehodnoceni casu odjezdu

Já za to nemůžu! Vyberte si - buď busem či vlakem ve 22:00, nebo busem či vlakem v 3:30 (to jako dalšího dne). Jo...a jako nápověda: V 3:30 nechci, to nezvládám.
Edit: Pokud by však nějaký abstinent (já vím, naivní představa jak od mojí postavy) chtěl jet třeba kolem půlnoci autem, rád se svezu.
Posted: 19:53 10. Oct 2007
by Aznar
Žorž wrote:Vyberte si - buď busem či vlakem ve 22:00, nebo busem či vlakem v 3:30 (to jako dalšího dne). Jo...a jako nápověda: V 3:30 nechci, to nezvládám.

kdybys nechtel jet ve 3:30, tak ten cas vubec nezminujes
takze imho je to jasny

Posted: 19:59 10. Oct 2007
by igor
Žorž wrote:...
Jenže to ještě nevíš, že až vlezeš do hospody tak DM odstraní přechod mezi lokacema, takže se pryč nedostaneš

Posted: 22:02 10. Oct 2007
by Rejty
igor wrote:Jenže to ještě nevíš, že až vlezeš do hospody tak DM odstraní přechod mezi lokacema, takže se pryč nedostaneš

To je dobrej napad.

Posted: 22:31 10. Oct 2007
by Sylmael
rada pre najiva : staci odlognut
Posted: 22:37 10. Oct 2007
by igor
Sylmael wrote:rada pre najiva : staci odlognut
to je mu prd platný, pač až se ráno logne tak tam bude zas... leda se hodně opít a projít přes podsvětí

To je vlastně fakt... když si člověk po chlastačce nic nepamatuje, to je proto, že si pán podsvětí vzal část duše

Posted: 22:43 10. Oct 2007
by Sylmael
pre igora : tvoja dusa patri mne

Posted: 21:16 11. Oct 2007
by Žorž
Aznar wrote:Žorž wrote:Vyberte si - buď busem či vlakem ve 22:00, nebo busem či vlakem v 3:30 (to jako dalšího dne). Jo...a jako nápověda: V 3:30 nechci, to nezvládám.

kdybys nechtel jet ve 3:30, tak ten cas vubec nezminujes
takze imho je to jasny

Když se nad tím zamyslím....herdek, ty máš recht!

Jo, přijedu po sedmý a zmizím až takhle k ránu, ono to nějak půjde...ač zase prospím půlku víkendu, což z principu nesnáším.
Odstranění přechodů tedy nebude nutné, stejně jako funkce "limbo", kdybych hodně vzdoroval... proto jen doufám, že tamní piva nejsou systémově ošetřená, abych se po jednom ještě dokázel odpotácet domů. A hlavně tím způsobené sklony k nudismu taky zatím nemám, odhalit víc než tvář zatím nemusím.
Ps.: Všem ochotným šoférům, kteří se jistě jen
nestihli nabídnout: Už mám lístek, takže prosbu beru zpět.
Posted: 00:46 12. Oct 2007
by OneHeart
to je dobře, rád poznám Najíva

Posted: 01:48 12. Oct 2007
by chlor
fakt si nikdo neveme domů na přespání tři mladý, heterosexuální kluky z prahy? Představa spaní v autě (ve třech!?

) nebo na ubytovně s ukačkama za cenu deseti piv a kdoví čeho ještě mě moc nenadchává

Posted: 10:35 12. Oct 2007
by Rejty
Snad bys nespal.

Posted: 10:44 12. Oct 2007
by chlor
Rejty wrote:Snad bys nespal.

ohoho, ceka me pernej tejden...vcera do noci v práci, dneska do noci v hospode a zejtra do noci v hospode. Krom toho se musím dostat tam z toho vaseho divokýho západu dom do středozemě a to pokud mozno zase autem (kdyz s nim prijedu ze

Takze bych se nejakymu zdrimnuti nebranil
(taky nerikam, ze zatahnu v jedenáct, ze

Posted: 12:25 12. Oct 2007
by Zyga
To mi pripomina ze se asi ubytovny v plzni ve tri rano shanej docela blbe ze jo?
Posted: 13:09 12. Oct 2007
by Rejty
Na schaneni ubytovani je uz trochu pozde...
Posted: 16:06 12. Oct 2007
by chlor
Zyga wrote:To mi pripomina ze se asi ubytovny v plzni ve tri rano shanej docela blbe ze jo?
kdyztak budem na "buzeranty" v aute ve trech no... Takze klucí betre kartacek a pastu, at se rano nepoblijem
