Page 4 of 17
Re: Černokněžník
Posted: 11:40 19. Dec 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:
Jinak řečeno, pokud máš něco s větším postihem než lehkou zbroj tak si to na sebe nezakouzlíš.
postava má lehkou zbroj, chyba je jinde
Re: Černokněžník
Posted: 11:43 19. Dec 2013
by Shaman88
Barbar321 wrote:Shaman88 wrote:
Jinak řečeno, pokud máš něco s větším postihem než lehkou zbroj tak si to na sebe nezakouzlíš.
postava má lehkou zbroj, chyba je jinde
A nemá štít?
Re: Černokněžník
Posted: 12:02 19. Dec 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Barbar321 wrote:Shaman88 wrote:
Jinak řečeno, pokud máš něco s větším postihem než lehkou zbroj tak si to na sebe nezakouzlíš.
postava má lehkou zbroj, chyba je jinde
A nemá štít?
ne, nemůže ho používat
edit: má ho jen v invu
Re: Černokněžník
Posted: 12:53 19. Dec 2013
by kokosak
kokosak wrote:Temnota - postavička má stále "inviz" i po opuštění sféry temnoty, i po vyprchání temnoty. Efekt na jiném PC zatím neozkoušen.
Efekt na jimémm PC identický jako před opravou, oprava neměla žádný efekt.
Re: Černokněžník
Posted: 07:21 20. Dec 2013
by kokosak
Útěk ze scény Samotná ikonka haste effektu nebliká před vyprcháním. Po nějaké chvíli (možná přechodu do jiné lokace) zmizí všechny ostatní ikonky aktivních buffů.
Funkcionality buffů nejsou ovlivněny, pouze jejich zobrazování.
Re: Černokněžník
Posted: 12:24 04. Jan 2014
by kokosak
Regenerace spadne, pokud postava dostane kamenku. Řeší až relog.
Re: Černokněžník
Posted: 08:11 09. Jan 2014
by Shaman88
kokosak wrote:Regenerace spadne, pokud postava dostane kamenku. Řeší až relog.
Tak tohle je opravdu divné.
Re: Černokněžník
Posted: 08:15 09. Jan 2014
by kokosak
Pokud si to vybavuju dobře, tak regenerace jako taková pořád byla, jen se neléčily životy. Každopádně se to dá jednoduše obejít

Re: Černokněžník
Posted: 23:57 11. Jan 2014
by kokosak
..tak oprava, regenerace občas spadne sama i bez kamenky.
Re: Černokněžník
Posted: 23:46 13. Jan 2014
by Shaman88
Připravena snad už finální oprava temnoty.
Re: Černokněžník
Posted: 07:28 14. Jan 2014
by kokosak
Shaman88 wrote:Připravena snad už finální oprava temnoty.
...skoro se to i bojím napsat... ale ne. Testováno jen na vlastní postavě - temnota stále dává inviz. Jak je to se slepotou někomu jinému testnu odpoledne.
Re: Černokněžník
Posted: 18:11 14. Jan 2014
by kokosak
Tak bohužel, stav temnoty zůstává nezměněn. Oprava se nijak neprojevila, jiná PC zůstávají slepá a vlastní postava má inviz.
Re: Černokněžník
Posted: 18:13 14. Jan 2014
by Shaman88
Poproste nějakého drowa at zkousí svou temnotu zda ta se alespon opravila.
Re: Černokněžník
Posted: 18:32 14. Jan 2014
by Shaman88
Tak to jen vypadá že oprava není nahraná

Re: Černokněžník
Posted: 18:38 14. Jan 2014
by Mourisson1
Doména hněv taky nefunguje no, takže oprava nejspíš nenahrána
