Page 4 of 4
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Posted: 13:49 11. Jan 2008
by igor
Kiri wrote:...
Sorry Kiri, ale nepřijde mi jako nejlepší obhajovat někoho na základě svojí vymyšlený domněnky "jak to asi mohlo bejt", když pravej důvod nenapsal ani Theo, kterej zná Sylma asi nejlíp z nás

Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Posted: 13:55 11. Jan 2008
by Kiri
igor wrote:Kiri wrote:...
Sorry Kiri, ale nepřijde mi jako nejlepší obhajovat někoho na základě svojí vymyšlený domněnky "jak to asi mohlo bejt", když pravej důvod nenapsal ani Theo, kterej zná Sylma asi nejlíp z nás

sem snad dole psal, ze tim nehodlam nikoho obhajovat

:D:D este se ale podivam.
edit: OK, tak to berte cely jako nejakej fake a neberte ten pripevek vubec v potaz.
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Posted: 14:00 11. Jan 2008
by Rejty
Tak naposledy i pro pomalu chapajici.
Byl to podvod nejvetsiho kalibru a zneuziti duvery celeho teamu. Dukazy hotovori za vse. Sylmael neni nic jineho nez sprosty krivak a podvodnik, ktery nedokaze ani priznat svoji chybu. Zastavat se nekoho takoveho povazuji za naproste pokrytectvi.
Trest je to adekvatni, normalne smyslejici clovek jiste nechce hrat s takovymi lidmi na serveru ci dokonce s nimi spolupracovat. Na NWN scene je rada serveru, mozna ho tam privitaji s otevrenou naruci.
Sylmael na Thalii vitany neni a nikdy nebude!!!
Muze si za to jen on sam, nikdo jiny.
Dale nema smysl o tom diskuzovat, vecer tuto bezpredmetnou diskuzi zamknu a hodim do kose.
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Posted: 14:33 11. Jan 2008
by OneHeart
pojďte flejmovat o tom, jak jsou válečníci přesílený.
Tohle je nuda
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Posted: 14:35 11. Jan 2008
by Kiri
Valecnik vs Wizna uz je taky vohrany. Chce to neco novyho, ale uz mi nic nenapada.

Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Posted: 16:41 11. Jan 2008
by jiromir
Kiri wrote:Valecnik vs Wizna uz je taky vohrany. Chce to neco novyho, ale uz mi nic nenapada.

už tu dlouho nebylo běhání...