Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Ja len nechapem Theo co chces tymto vsetkym co tu predvadzas na fore dosiahnut???
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Skrytí levelů při logování
Netvrdim že Sylm pro Thalii nic neudělal, sám sem si s nim psal a paradoxně jsme dělali opatření proti lidem co cheatujou - aby jsme je odhalili ty co nehrajou fér. Ty co cheatujou, porušujou pravidla a následuje trest. Sylm porušil pravidla a následuje trest. Přijde mi to logický.Theo wrote:Ked ste ho uz tak odpratali .. odpratajte aj jeho pracu!! Je predsa podpisana! Zacnite u dynamickych zbrani.
Soudite a nevite.
A stahnout ze hry to na čem se podílel? Když budeš dělat ve firmě v týmu na nějakym projektu a budeš zneužívat informací a přístupu k věcem který máš a ohrozíš tim firmu, tak tě vyhodí. Znamená to teda, že z trhu se stahnou všechny produkty na kterých ses podílel?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Skrytí levelů při logování
Paradoxne? Cely cas robil protiopatrenia, aby nakoniec napisal script, ktory ho mohol hocikedy prezradit? Premyslej trocha, uz vtedy vedel, ze dostane BAN a bolo mu to jedno.igor wrote: ... paradoxně jsme dělali opatření proti lidem co cheatujou - aby jsme je odhalili ty co nehrajou fér. Ty co cheatujou, porušujou pravidla a následuje trest. Sylm porušil pravidla a následuje trest...
Ora et Labora
Re: Skrytí levelů při logování
A neměl by přemejšlet někdo jinej? Už vtedy věděl, že dostane BAN a bolo mu to jedno. A proč to dělal? Proč o tom nikdo jinej z teamu nevěděl? A když mu to bylo jedno a o ten BAN si vyloženě řek, tak proč to pořád řešíš?Theo wrote:Paradoxne? Cely cas robil protiopatrenia, aby nakoniec napisal script, ktory ho mohol hocikedy prezradit? Premyslej trocha, uz vtedy vedel, ze dostane BAN a bolo mu to jedno.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Skrytí levelů při logování
Preco sa naraz tak zmenil by som tiez rad zistil !!igor wrote:A neměl by přemejšlet někdo jinej? Už vtedy věděl, že dostane BAN a bolo mu to jedno. A proč to dělal? Proč o tom nikdo jinej z teamu nevěděl? A když mu to bylo jedno a o ten BAN si vyloženě řek, tak proč to pořád řešíš?
Ale uz mi dosli nervy. Uz to nebudem riesit.
Ora et Labora
Re: Skrytí levelů při logování
Já se nezměnil, já ti jen říkam to, že sem si vědomej toho co pro Thalii udělal ale nechápu proč cheatoval. Ty to víš? Píšeš tu, ať se zamyslim... jak bojoval proti cheaterům aby nakonec taky cheatoval a vysloužil si tak BAN. Když ho tu obhajuješ, tak bych chtěl jen vědět proč. Mě to přijde přinejmenšim divný co udělal, ale za hrubý porušení pravidel je BAN a v tomhle se DM nedivim.Theo wrote: Preco sa naraz tak zmenil by som tiez rad zistil !!
Ale uz mi dosli nervy. Uz to nebudem riesit.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Ty jo.. zauvažuj trochu, mě to tay dostalo že to udělal a že dostal Ban, docela sem si ho v podsvětí oblíbil a hrálo se s nim dobře a jo udělal taky dost pro Thalii a bez něj by jsme se tak rychle nekoukali na zbraně co vysej po našich postavičkách, ale sám věděl o pravidlech, a pravidla jsou z nějakýho důvodu, on ty pravidla porušil a následoval trest.. ber to z druhý strany, ty tady mluvíš jak se mu ukázal tým, že ho tým zklamal a tak.. ale co z druhý strany? řekl bych, že tým věřil i jemu a co udělal? ..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Mam pocit, ze tu asi slo o neco jinyho. Pravda je jen jedna a tu zna Sylm. Takze nema cenu tu vymyslet mozne nemozne.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Uz aby byl ten Wipe ten vam ty huby zacpe

...mozna..... a kdyz ne rozhnevanej pan Berserk vas dostane
...mozna..... a kdyz ne rozhnevanej pan Berserk vas dostane
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Lord_Berserk wrote:Uz aby byl ten Wipe ten vam ty huby zacpe![]()
...mozna..... a kdyz ne rozhnevanej pan Berserk vas dostane
To je kdo?Nějakej bard?
Není to ten neschopnej vůdce co vedl výpravu na draka?
Elken mu chtěl nakopat zadek
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Jo to je presne vonPivo wrote:To je kdo?Nějakej bard?![]()
Není to ten neschopnej vůdce co vedl výpravu na draka?![]()
Elken mu chtěl nakopat zadek
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Boze muj, Theo prober se, cos jako cekal ze tym udela? rekne mu joo Sylme pekne si to nascriptoval fakt supr prace jako vsechno co si pro nas udelal, nam to nevadi ze mas privilegia si, kdykoliv se ti za chce, pridat neco tech xpu a zlata?
Promin ale nemas jedinej padnej argument, Igor to popsal pekne, ocividne si to nepochopil tak jinak...
delas ve firme, pak ji vytunelujes a co udela firma? chapu, ze ve tvym svete by te jeste odmenila a pochvalila te jak si to pekne udelal ale na zemi to tak nechodi ;]
Promin ale nemas jedinej padnej argument, Igor to popsal pekne, ocividne si to nepochopil tak jinak...
delas ve firme, pak ji vytunelujes a co udela firma? chapu, ze ve tvym svete by te jeste odmenila a pochvalila te jak si to pekne udelal ale na zemi to tak nechodi ;]
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
V každém případě Sylmael odvedl dobrou práci - zbraně. To se mu musí nechat. Tým jako celek odvádí skvělou práci, za což každému z něj patří velký dík.
Co udělal pak už se omluvit dá je těžko, ten výpis, kde kdo je, to by se snad i dalo pochopit, ale to zlato a exp - těžko. Udělal chybu, byl potrestán, tak to prostě chodí. Je škoda, že tím pádem už pro Thalii nic neudělá, ale naprosto chápu, že to jinak nejde.
Jestli měl podezření, že někdo podvádí, tak to mohl hodit na fórum, aby se k tomu dotyčný vyjádřil, ne začít podvádět taky.
Co udělal pak už se omluvit dá je těžko, ten výpis, kde kdo je, to by se snad i dalo pochopit, ale to zlato a exp - těžko. Udělal chybu, byl potrestán, tak to prostě chodí. Je škoda, že tím pádem už pro Thalii nic neudělá, ale naprosto chápu, že to jinak nejde.
Jestli měl podezření, že někdo podvádí, tak to mohl hodit na fórum, aby se k tomu dotyčný vyjádřil, ne začít podvádět taky.
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Toto uz je lepsie. Diki Anderson.Anderson I wrote:V každém případě Sylmael odvedl dobrou práci - zbraně. To se mu musí nechat. Tým jako celek odvádí skvělou práci, za což každému z něj patří velký dík.
Co udělal pak už se omluvit dá je těžko, ten výpis, kde kdo je, to by se snad i dalo pochopit, ale to zlato a exp - těžko. Udělal chybu, byl potrestán, tak to prostě chodí. Je škoda, že tím pádem už pro Thalii nic neudělá, ale naprosto chápu, že to jinak nejde.
Tak zacinala vetsina flamov. Miesto toho sa robyli logy. Tie predsa Igor videl.Anderson I wrote:Jestli měl podezření, že někdo podvádí, tak to mohl hodit na fórum, aby se k tomu dotyčný vyjádřil, ne začít podvádět taky.
Sylm urobil chybu a dostal BAN.
Nejde o obhajobu, ale o dovod, preco sa to stalo. Preco dalsi po Khainovi. A snad nebude dalsi. Tecka.
http://www.neverwinter.cz/modules.php?n ... le&sid=487
Last edited by Theo on 16:48 10. Jan 2008, edited 1 time in total.
Ora et Labora
Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani
Teď nevim jestli si rozumíme, ty logy byly jen na jednu konkrétní věc, který se zneužívalo u Thala. Zároveň s tim se rovnou zamezila možnost podvodu a logovaly se jen pokusy těch co to dál zkoušeli. Nemá to nic společnýho se Sylmovo soukromym výpisem hráčů ve hře.Theo wrote:...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.