Sylmael a jeho podvod - pokracovani

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Sylmael a jeho podvod - pokracovani

Post by Daanri »

Ja len nechapem Theo co chces tymto vsetkym co tu predvadzas na fore dosiahnut???
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by igor »

Theo wrote:Ked ste ho uz tak odpratali .. odpratajte aj jeho pracu!! Je predsa podpisana! Zacnite u dynamickych zbrani.

Soudite a nevite.
Netvrdim že Sylm pro Thalii nic neudělal, sám sem si s nim psal a paradoxně jsme dělali opatření proti lidem co cheatujou - aby jsme je odhalili ty co nehrajou fér. Ty co cheatujou, porušujou pravidla a následuje trest. Sylm porušil pravidla a následuje trest. Přijde mi to logický.
A stahnout ze hry to na čem se podílel? Když budeš dělat ve firmě v týmu na nějakym projektu a budeš zneužívat informací a přístupu k věcem který máš a ohrozíš tim firmu, tak tě vyhodí. Znamená to teda, že z trhu se stahnou všechny produkty na kterých ses podílel?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Theo »

igor wrote: ... paradoxně jsme dělali opatření proti lidem co cheatujou - aby jsme je odhalili ty co nehrajou fér. Ty co cheatujou, porušujou pravidla a následuje trest. Sylm porušil pravidla a následuje trest...
Paradoxne? Cely cas robil protiopatrenia, aby nakoniec napisal script, ktory ho mohol hocikedy prezradit? Premyslej trocha, uz vtedy vedel, ze dostane BAN a bolo mu to jedno.
Ora et Labora
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by igor »

Theo wrote:Paradoxne? Cely cas robil protiopatrenia, aby nakoniec napisal script, ktory ho mohol hocikedy prezradit? Premyslej trocha, uz vtedy vedel, ze dostane BAN a bolo mu to jedno.
A neměl by přemejšlet někdo jinej? Už vtedy věděl, že dostane BAN a bolo mu to jedno. A proč to dělal? Proč o tom nikdo jinej z teamu nevěděl? A když mu to bylo jedno a o ten BAN si vyloženě řek, tak proč to pořád řešíš?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Skrytí levelů při logování

Post by Theo »

igor wrote:A neměl by přemejšlet někdo jinej? Už vtedy věděl, že dostane BAN a bolo mu to jedno. A proč to dělal? Proč o tom nikdo jinej z teamu nevěděl? A když mu to bylo jedno a o ten BAN si vyloženě řek, tak proč to pořád řešíš?
Preco sa naraz tak zmenil by som tiez rad zistil !!

Ale uz mi dosli nervy. Uz to nebudem riesit.
Ora et Labora
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Skrytí levelů při logování

Post by igor »

Theo wrote: Preco sa naraz tak zmenil by som tiez rad zistil !!

Ale uz mi dosli nervy. Uz to nebudem riesit.
Já se nezměnil, já ti jen říkam to, že sem si vědomej toho co pro Thalii udělal ale nechápu proč cheatoval. Ty to víš? Píšeš tu, ať se zamyslim... jak bojoval proti cheaterům aby nakonec taky cheatoval a vysloužil si tak BAN. Když ho tu obhajuješ, tak bych chtěl jen vědět proč. Mě to přijde přinejmenšim divný co udělal, ale za hrubý porušení pravidel je BAN a v tomhle se DM nedivim.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani

Post by Krata »

Ty jo.. zauvažuj trochu, mě to tay dostalo že to udělal a že dostal Ban, docela sem si ho v podsvětí oblíbil a hrálo se s nim dobře a jo udělal taky dost pro Thalii a bez něj by jsme se tak rychle nekoukali na zbraně co vysej po našich postavičkách, ale sám věděl o pravidlech, a pravidla jsou z nějakýho důvodu, on ty pravidla porušil a následoval trest.. ber to z druhý strany, ty tady mluvíš jak se mu ukázal tým, že ho tým zklamal a tak.. ale co z druhý strany? řekl bych, že tým věřil i jemu a co udělal? ..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani

Post by Kiri »

Mam pocit, ze tu asi slo o neco jinyho. Pravda je jen jedna a tu zna Sylm. Takze nema cenu tu vymyslet mozne nemozne.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani

Post by Lord_Berserk »

Uz aby byl ten Wipe ten vam ty huby zacpe :D :D
...mozna..... a kdyz ne rozhnevanej pan Berserk vas dostane :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Pivo
Měšťan
Posts: 235
Joined: 00:38 11. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani

Post by Pivo »

Lord_Berserk wrote:Uz aby byl ten Wipe ten vam ty huby zacpe :D :D
...mozna..... a kdyz ne rozhnevanej pan Berserk vas dostane :mrgreen:

To je kdo?Nějakej bard? :D
Není to ten neschopnej vůdce co vedl výpravu na draka? :D
Elken mu chtěl nakopat zadek :twisted:
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"

Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani

Post by Lord_Berserk »

Pivo wrote:To je kdo?Nějakej bard? :D
Není to ten neschopnej vůdce co vedl výpravu na draka? :D
Elken mu chtěl nakopat zadek :twisted:
Jo to je presne von :D ...na kterym by si neuspel ani v pestnim souboji :twisted: *silacky se prasti do hrudi a vodplivne*
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani

Post by wekslo »

Boze muj, Theo prober se, cos jako cekal ze tym udela? rekne mu joo Sylme pekne si to nascriptoval fakt supr prace jako vsechno co si pro nas udelal, nam to nevadi ze mas privilegia si, kdykoliv se ti za chce, pridat neco tech xpu a zlata?

Promin ale nemas jedinej padnej argument, Igor to popsal pekne, ocividne si to nepochopil tak jinak...

delas ve firme, pak ji vytunelujes a co udela firma? chapu, ze ve tvym svete by te jeste odmenila a pochvalila te jak si to pekne udelal ale na zemi to tak nechodi ;]
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
Anderson I
Měšťan
Posts: 188
Joined: 17:37 08. May 2007
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani

Post by Anderson I »

V každém případě Sylmael odvedl dobrou práci - zbraně. To se mu musí nechat. Tým jako celek odvádí skvělou práci, za což každému z něj patří velký dík.
Co udělal pak už se omluvit dá je těžko, ten výpis, kde kdo je, to by se snad i dalo pochopit, ale to zlato a exp - těžko. Udělal chybu, byl potrestán, tak to prostě chodí. Je škoda, že tím pádem už pro Thalii nic neudělá, ale naprosto chápu, že to jinak nejde.
Jestli měl podezření, že někdo podvádí, tak to mohl hodit na fórum, aby se k tomu dotyčný vyjádřil, ne začít podvádět taky.
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani

Post by Theo »

Anderson I wrote:V každém případě Sylmael odvedl dobrou práci - zbraně. To se mu musí nechat. Tým jako celek odvádí skvělou práci, za což každému z něj patří velký dík.
Co udělal pak už se omluvit dá je těžko, ten výpis, kde kdo je, to by se snad i dalo pochopit, ale to zlato a exp - těžko. Udělal chybu, byl potrestán, tak to prostě chodí. Je škoda, že tím pádem už pro Thalii nic neudělá, ale naprosto chápu, že to jinak nejde.
Toto uz je lepsie. Diki Anderson.
Anderson I wrote:Jestli měl podezření, že někdo podvádí, tak to mohl hodit na fórum, aby se k tomu dotyčný vyjádřil, ne začít podvádět taky.
Tak zacinala vetsina flamov. Miesto toho sa robyli logy. Tie predsa Igor videl.

Sylm urobil chybu a dostal BAN.
Nejde o obhajobu, ale o dovod, preco sa to stalo. Preco dalsi po Khainovi. A snad nebude dalsi. Tecka.

http://www.neverwinter.cz/modules.php?n ... le&sid=487
Last edited by Theo on 16:48 10. Jan 2008, edited 1 time in total.
Ora et Labora
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Sylmael a jeho podvod - pokracovani

Post by igor »

Theo wrote:...
Teď nevim jestli si rozumíme, ty logy byly jen na jednu konkrétní věc, který se zneužívalo u Thala. Zároveň s tim se rovnou zamezila možnost podvodu a logovaly se jen pokusy těch co to dál zkoušeli. Nemá to nic společnýho se Sylmovo soukromym výpisem hráčů ve hře.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Locked