Tak ten podpis je naozaj husty.
Lidi naozaj sklidnite hormon, kazdemu sa tu snazime vyhoviet ako sa da, ale nie vsetko proste ide. Svet ma urcite normy a nastavenia, ktorych sa mienime drzat.
Odpoved na jachymov prispevok co by som poradil hracovi co sa pripoji a je akurat noc, no myslim, ze Duergarovia a Drowovia (jedna sa o dve samostatne skupiny v podstate), nemozu byt vsade a naozaj nemaju radar na postavy na povrchu. Su miesta kde je ich vyskyt pravdepodobnejsi a cize je jasne, ze tam ist v noci obnasa riziko napadnutia. Takze si staci bud najst druzinu a vyrazit v znacnej druzine, na ktoru nezautocia, alebo ist do lokacii kde je vyskyt "podtemnakov" menej pravdepodobny. Myslim, ze Thalia je naozaj dooooost velka a pracuje sa na dalsich rozsireniach.
Co sa tyka craftu, no tak sakra sa na nom dela, ale delaju natom ludia a nie roboty. Tak bud prilozte ruku k dielu, alebo pockajte. Myslim, ze sa oplati cakat.
Co sa tyka pravomoci a postavenia ludi na povrchu, tak myslim, ze ked niekto patri ku domobrane tak ma znacne postavenia aspon v Ivory, ktore obnasa jak povinosti tak pravomoci. Dana osoba dohliada nad dodrziavanim poriadku v Ivory a pokial niekto tento poriadok porusuje, moze mu dat pokutu, nechat ho zatknut a podobne. Slechtic ma tiez znacne postavenie, moze pozadovat ochranu od strazi, moze prikazat strazam niekoho zatknut, potrestat a reakcia NPC na slechtica bude znacne ina ako na neznamu osobu. Mag ktory je clenom Azurovych magov, Strieborneho kruhu, Ohnivych magov alebo Elfich zaklinacov, moze mat vcelku znacne postavenie vo svete a aj z toho plynuce vyhody. Takto by som mohol pokracovat dalej a dalej a dalej. Nemyslel som si, ze nato vsetko potrebuje presne pravidla a popisy, kto ma presne ake vyhody a podla toho sa rozhodovat kam asi vstupim a myslem som si, ze z logiky je to kazdemu jasne.
Co sa tyka vyjadrovania a pisania na fore, tak to je uz naozaj vrchol co tu citam, ale niektorim sa naozaj necudujem, ze su podrazdeny, ked sa niekto nepravom do nich navaza. Takze znova opakujem sklidnite hormon. A to tu na fore nechavame velku volnost vo vyjadrovani, kazdy si moze povedat co chce, co sa mu paci alebo nepaci a ocividne niektori ludia toho znacne zneuzivaju. Bol by som vazne zvedavy ako by vam tolerovali taketo prispevky na inych serveroch a ich forach. Velmi rychlo by ste boli zaradeny medzi neziaduce osoby a este aj dostali BAN, boli by ste ignorovany v hre atd. Tu sa s vami normalne bavime a snazime sa vysvetlit veci a pripadne ich riesit.
Takze naozaj uvazujte nad tym co pisete.