Page 31 of 31

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:20 10. Jun 2008
by Krata
Ne! všichni patří Xi'An! :twisted:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:36 10. Jun 2008
by Neithan1
Vidim ze se neshodneme, takze Vas vsechny budu muset zabit.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:40 10. Jun 2008
by Daanri
Tak ten podpis je naozaj husty. :lol: :lol: :lol:

Lidi naozaj sklidnite hormon, kazdemu sa tu snazime vyhoviet ako sa da, ale nie vsetko proste ide. Svet ma urcite normy a nastavenia, ktorych sa mienime drzat.

Odpoved na jachymov prispevok co by som poradil hracovi co sa pripoji a je akurat noc, no myslim, ze Duergarovia a Drowovia (jedna sa o dve samostatne skupiny v podstate), nemozu byt vsade a naozaj nemaju radar na postavy na povrchu. Su miesta kde je ich vyskyt pravdepodobnejsi a cize je jasne, ze tam ist v noci obnasa riziko napadnutia. Takze si staci bud najst druzinu a vyrazit v znacnej druzine, na ktoru nezautocia, alebo ist do lokacii kde je vyskyt "podtemnakov" menej pravdepodobny. Myslim, ze Thalia je naozaj dooooost velka a pracuje sa na dalsich rozsireniach.

Co sa tyka craftu, no tak sakra sa na nom dela, ale delaju natom ludia a nie roboty. Tak bud prilozte ruku k dielu, alebo pockajte. Myslim, ze sa oplati cakat.

Co sa tyka pravomoci a postavenia ludi na povrchu, tak myslim, ze ked niekto patri ku domobrane tak ma znacne postavenia aspon v Ivory, ktore obnasa jak povinosti tak pravomoci. Dana osoba dohliada nad dodrziavanim poriadku v Ivory a pokial niekto tento poriadok porusuje, moze mu dat pokutu, nechat ho zatknut a podobne. Slechtic ma tiez znacne postavenie, moze pozadovat ochranu od strazi, moze prikazat strazam niekoho zatknut, potrestat a reakcia NPC na slechtica bude znacne ina ako na neznamu osobu. Mag ktory je clenom Azurovych magov, Strieborneho kruhu, Ohnivych magov alebo Elfich zaklinacov, moze mat vcelku znacne postavenie vo svete a aj z toho plynuce vyhody. Takto by som mohol pokracovat dalej a dalej a dalej. Nemyslel som si, ze nato vsetko potrebuje presne pravidla a popisy, kto ma presne ake vyhody a podla toho sa rozhodovat kam asi vstupim a myslem som si, ze z logiky je to kazdemu jasne.

Co sa tyka vyjadrovania a pisania na fore, tak to je uz naozaj vrchol co tu citam, ale niektorim sa naozaj necudujem, ze su podrazdeny, ked sa niekto nepravom do nich navaza. Takze znova opakujem sklidnite hormon. A to tu na fore nechavame velku volnost vo vyjadrovani, kazdy si moze povedat co chce, co sa mu paci alebo nepaci a ocividne niektori ludia toho znacne zneuzivaju. Bol by som vazne zvedavy ako by vam tolerovali taketo prispevky na inych serveroch a ich forach. Velmi rychlo by ste boli zaradeny medzi neziaduce osoby a este aj dostali BAN, boli by ste ignorovany v hre atd. Tu sa s vami normalne bavime a snazime sa vysvetlit veci a pripadne ich riesit.

Takze naozaj uvazujte nad tym co pisete.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:49 10. Jun 2008
by Shifter
No tak zkoušky dopadli skvěle, ale ani si tu radost nemůžu užít, protože potom, co jsem se podíval na fórum je mi už fakt blbě! Některý lidi mi už hlava nebere, rači snad přestat číst fórum, protože se mi z toho už ani nechce do hry. Mám sto chutí seknout s akcema, které se měli rozjet, zabít dobrou postavu (řekl jsem si, na Thalii bych po letech zloby mohl konat dobro) a spustit sekundární plán. Buď stvořit šíleného kultistu, nebo jít do podtemna. Podtemno by asi vyhrálo, protože hrát na povrchu kacíře, bych asi přišel o nervy!

edit: asi by to pro povrch nebylo dobré. Hrál jsem už pořádné devianty a nějaké předsudky k zabíjení nemám i kdyby hrozila permka na každym kroku

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:50 10. Jun 2008
by Neithan1
Aby bolo jasne ten podpis vymyslel MOJ development tim, takze sa nanho vztahuju aj autorske prave... cize ak ho bude niekto chciet pouzit do filmu, ako text piesne alebo do realii bude sa musiet konfrontovat so spravnou radou spolocnosti.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:53 10. Jun 2008
by Daanri
Tak forum pre povrch mate vytvorene som zvedavy co si najdete teraz. :roll:

A naozaj uvazujte nad tym co pisete, pretoze tymto len znechucujete ostatnych ludi od hrania. :!:

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:56 10. Jun 2008
by Krata
Shifter: vybodni se na ně.. pak tam bude plno plyšáků který se rozbrečej když se jich dotkneme, kdo bude ten protivník? *rejp*

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 18:59 10. Jun 2008
by Neithan1
Vidite to prilis jednostrane a poukazujete len na negativa podtemna. Ale ma aj vyhody, napriklad konecne sa aj vyssi level moze bat o svoj zivot, nebezpecna situacia na sucastnej Thalii dava milion podnetov pre RP kazdej postavy. Ako tu uz bolo povedane, nemusi ist len o boj, ale daju sa najst aj ine moznosti ako "bojovat" s podtemnom aj bez zbrane v ruke. To ze tieto moznosti nevidite je vasa chyba.

Re: HYDEPARK anebo Pokec o Thalii jen tak lážo plážo beztrestně

Posted: 19:01 10. Jun 2008
by kucik
*zabimba zvon*

Polocas. Po reklamni pauze opet hrajem.


Nadavat muzete kucikovi. Muze za vsechno.

Re: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!

Posted: 12:12 11. Jun 2008
by steel_martin
To se mi na Thalijském foru líbí... když vznikne flejm, tak ho hráči většinou po určitém čase udusí hromadou spamu :lol:

Jojo miláčkové... tenhle příspěvek je taky spam :lol:

Re: HYDEPARK | Pozor! Obsahuje spoilery!

Posted: 12:14 11. Jun 2008
by photter
nj ale trvalo to jedenatřicet stránek :mrgreen: :D