Page 31 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 08:07 20. Jul 2011
by -RoF-
Nalkanar wrote:Targothské počítání času

Jo to bylo perfektní.
Jak to měl? Galeona, škuner, veslice?
Mě dostal pak i paladinský výcvik

.
Si paladin nebo paladinka? Tak musíš unést svého koně na hlavě.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:11 23. Jul 2011
by Nalkanar
Čuch strážných

"ty, Petere... cítíš taky mátu?"
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:15 25. Jul 2011
by davidsoft
Je to už z dřívější doby, ale pobavilo mě to:

- 2011_06_18_093x.jpg (23.03 KiB) Viewed 6852 times
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:26 25. Jul 2011
by Hafen
Dneska jsem zazil zakernou pomstu svinerfblina se svoji postavickou a jak jsem si tu popijel stavu, malem jsem se tim udusil:
Drowi klericka odpociva, hlubbinny pulcik ma za ukol hlidat. Sotva je vprestred odpocinku, pulcik skace kolem "pani pani pani, pani pani pani, nekdo tam je!" "pani pani pani!"
Drowka se probere, rozhledne se a spatri pulcika jak beha okolo. "Co to rves ty kretene." "Nekdo tam byl nekdo tam byl!" "Ty se bojis i prdu, drz hubu a hlidej!"
Toz si lehne, usne a odpociva. Pulcik prijde k ni, zacne si ho honit. "Ti dam, takhle bejt hnusna na me!"
Po chvili drowka vstava, rozlamana z kamenu a chladu, a pulcik se pta: "Odpocinula sis dobre pani?" "Stalo to za hovno." "Hmm hm hm" potmesile se smeje pulcik.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:06 01. Aug 2011
by Kathermara
Stojím v Ivory u radnice se psem, celou dobu nic a pak z čista jasna se seběhnou všichni obránci a zabijou mi ho na ránu. To jsem dost čuměla. Uznávám, pes se dá lehce opatřit nový a v rp hledisku to asi vůbec nebudu brát na vědomí, ale dost mě to zarazilo a překvapilo. A docela i naštvalo, jeden si ho tak piplá

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 10:08 01. Aug 2011
by -RoF-
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:55 01. Aug 2011
by Lolipop
Kathermara wrote:Stojím v Ivory u radnice se psem, celou dobu nic a pak z čista jasna se seběhnou všichni obránci a zabijou mi ho na ránu. To jsem dost čuměla. Uznávám, pes se dá lehce opatřit nový a v rp hledisku to asi vůbec nebudu brát na vědomí, ale dost mě to zarazilo a překvapilo. A docela i naštvalo, jeden si ho tak piplá

Tak to se mi stalo asi už 100 krát. Řekla jsem si jednoduše, že mám vždycky takového trhače, co napadá obyvatele Karathy a strážní ho proto likvidují. Jinak se tomu taky pokaždé směju.

Zatím jsem přišla na to, že je to náhlým odlogem, kdy psa nevypustíš. Strážní ho mají na okamžik rudého a než zmodrá, je už po něm.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:31 01. Aug 2011
by Miell
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 09:46 11. Aug 2011
by DenGrasse
Inkvizitor Marius: Dokonce i zde, na posvěcené půdě chrámu, cítím slabou přítomnost zla!
modlící se postava: *provinile pohlíží na inkvizitora*

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:23 14. Aug 2011
by davidsoft

- hmmm.jpg (19.23 KiB) Viewed 6226 times
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 00:36 22. Aug 2011
by kokosak
Mě teda totálně uzemnily všechny ty lehké pohyby rtů, uhrančivé pohledy a lesky v očích, které mi i přes půl mapy připomněly červenou knihovnu (řekl bych Twilight, ale ten znám naštěstí jen z doslechu). Také hodnoceno spoluhráčem jako "onanie nad svou úžasností". Fakt sem se musel chlámat, jen houšť, jen houšť!
A samo některý možnosti odpovědí na soutěži byly epický - třeba opálené nymfomanky

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:25 22. Aug 2011
by -RoF-
kokosak wrote:Mě teda totálně uzemnily všechny ty lehké pohyby rtů, uhrančivé pohledy a lesky v očích, které mi i přes půl mapy připomněly červenou knihovnu (řekl bych Twilight, ale ten znám naštěstí jen z doslechu). Také hodnoceno spoluhráčem jako "onanie nad svou úžasností". Fakt sem se musel chlámat, jen houšť, jen houšť!
A samo některý možnosti odpovědí na soutěži byly epický - třeba opálené nymfomanky

Třeba dělat otázky a odpovědi trošku odlehčené at se lidi pobaví
Jinak mě dostalo tohle

Při vysvělování pravidel soutěže (obrázek viz nižejc)
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 21:59 23. Aug 2011
by Nalkanar
Bubnující kněz Morusa v hospodě....
Ještě, že tam nesmím čarovat, bylinkář jeden...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 22:37 23. Aug 2011
by Prasokralik
Asi ho to přestalo bavit protože jsem právě našel před hospodou obrovskou kopu nejrůznějších bylinek. No co, užijou se.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:05 24. Aug 2011
by innfra
Tak si takhle čistim dung žraloků a pohodička poslední dva žraloci v dungu a oni dostanou fear. Jenže co se neděje utíkaj na začátek dungu kde stojí low lvl hranda, kterémů jsem chtěl ukázat co je na druhý straně toho průchodu. Mno a míšsto ukázky táhnu společnici do chrámu. Protože rybky našli jí jako bod ke kterému se maj ve strachu stáhnout.