Page 31 of 31

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 18:51 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
davidsoft wrote:...
Netroufnu si odhadnout jaky dopad by mela bezprsatost zen na dedicnost a plodnost naslednych genereaci, ale pokud budu fatalista....on by se tu ten svet obesel i bez lidi vubec vsech tech nesmyslu kolem nich :lol:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 18:52 09. Oct 2012
by klobouk
Slečno, vy máte tak krásný sunar... Jen pro něj já chci žít.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 19:09 09. Oct 2012
by Caehan
Já vám nechci kazit vaše úvahy o nesmrtelnosti chrousta, ale velikost poprsí prý nemá na kojení vliv.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 19:12 09. Oct 2012
by Aulus
Caehan wrote:Já vám nechci kazit vaše úvahy o nesmrtelnosti chrousta, ale velikost poprsí prý nemá na kojení vliv.
Však o velikosti tu nikdo nemluvil (kromě KaTouška) nebo jo? :wink: :mrgreen:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 19:12 09. Oct 2012
by KaTo
..pššt!! Víš jak si tu chrochtám, co jsem rozpoutal?! Huš zpátky! Zelená je dobrá!! :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 19:23 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Ja jsem stejne spis spodnak

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 19:31 09. Oct 2012
by Prasokralik
Caehan wrote:Já vám nechci kazit vaše úvahy o nesmrtelnosti chrousta, ale velikost poprsí prý nemá na kojení vliv.
ses do té deirdry nějak vil, jako bych ji slyšel...

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 19:35 09. Oct 2012
by Aulus
Prasokralik wrote: ses do té deirdry nějak vil...
Cítím odkaz na další postavu, která by souhlasila všemi jedenácti. :mrgreen:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 19:36 09. Oct 2012
by KaTo
xxxMajkyxxx wrote:Ja jsem stejne spis spodnak
Já taky, i když se pomalu dostávám do věku mého kolegy, který (před lety) se vypotáceje z baru (odkud jsme ho donutili odejít a táhnout do dalšího), kde dělal do nějaký buchty (není pro pointu vtipu důležité jak vypadala, ani jaká měla, tento, sunarové vaky :twisted: ) o ní pak celý zbytek večera básnil. A druhý den, když sme se ho ptali, zda vůbec ví jak vypadala, nám odpověděl památnou větou: "Byla fakt moc krásná, bylo jí šestnáct!"
Tož asi tak :biggrin: :lol: :twisted: :lol: :lol: .
P.S.
Aneb co je na světě nejdůležitější - mladší ženský, starší whisky a víc peněz! Ani slovo o pravopise!!! :twisted:

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 21:00 09. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
KaTo wrote:...
Mladi je krasna vec.....a cim je clovek starsi tim vic si to uvedomuje :lol:.

Re: Ambeřino škubání žil a následná první pomoc

Posted: 21:57 09. Oct 2012
by Absinthorix
KaTo wrote:Aneb co je na světě nejdůležitější - mladší ženský, starší whisky a víc peněz! Ani slovo o pravopise!!! :twisted:
ÁMEN