Page 32 of 115
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 23:15 25. Aug 2011
by Nalkanar
Co vše jeden musí přetrpět, aby dostal vzkaz... a ještě ho dostane pozměněný

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 11:14 26. Aug 2011
by Absinthorix
Lokace jejiz objeveni je za 35xp a ktera je osidlena ridce a "slabou populaci"
a lokace, za jejiz objeveni je 10xp a smrt v jednom az dvou kolech

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:28 26. Aug 2011
by Molly23
Nejlepší je jít a má za lokaci tak deset, patnáct a pak vejít do jeskyně a naskočí nějakých... hmm 350 to bylo? To pak hráč většinou zneužije OOC informace a zdrhne

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 14:26 26. Aug 2011
by Alvarion
Molly23 wrote:Nejlepší je jít a má za lokaci tak deset, patnáct a pak vejít do jeskyně a naskočí nějakých... hmm 350 to bylo? To pak hráč většinou zneužije OOC informace a zdrhne

Nemyslím si, že by to bylo tak strašné OOC. Člověk má pět smyslů, ale ve hře má 1 a půl. Stále se na to zapomíná. on takovej drak může být cejtit, může trošku pochrupávat atd....
1. Viditelnost ve hře je limitovaná, v reálu by jsi videl dál
2. Sluch - na zvuky ve hře je malý spoleh
3. Hmat - = 0
4. Čich - moc popisů na itemech u vstupu není, taže max 5%
5. Chuť - jen dle představicosti
6. Sestý smysl ( 350 XP) - jedne z mála nástrojů.
Postava má příliš málo informací na to, aby se tupě zřekla informaci o XP. Mimochodem se nejspíš jedná o 6 smysl, když dostanu 450 xp tak mne sakra mrazi v zátylku

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 02:16 28. Aug 2011
by Kathermara
Jak jsem ulovila v jezírku žraloka a pak ho musela vykuchat, ikdyž znám sotva anatomii ryby

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:50 28. Aug 2011
by Braenn
Dvě postavy v hrobce, logická hádanka s plošinami.
Ryu: Tady musíte opatrně, šlápnutí vedle vás zabije ohněm! *došlapuje pečlivě na správné pole*
Tariel RDD: *vezme to přímo, jen šlehá oheň, kam došlápne* Jo? To zrovna, mě tady příjemně*
O vteřinu později dupne na pole vedle pole správného, na kterém stojí Ryu, ožehnou ji neškodně plameny... a jeho pošlou jako škvarek do podsvětí.
V tu chvíli mě málem trefilo.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 13:32 28. Aug 2011
by Pajule

tos skoro mohla hodit do poslední věty před smrtí hh
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 12:38 30. Aug 2011
by Nalkanar
Dvě mrtvoly z jednoho padlého spolubojovníka

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 18:19 30. Aug 2011
by Bruciacullo
Nalkanar wrote:Dvě mrtvoly z jednoho padlého spolubojovníka

To byla artefaktová paladinka, z jednoho kusu nesložíš

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:06 31. Aug 2011
by Braenn
Čtyřřádkové jméno koně, které mi zabralo zblízka půlku obrazovky. Ještě že mají hráčské postavy umožněné popisy, jinak by tu dozajista běhali i podobně pojmenovaní hrdinové.
A pak to, že dotyčný kůň dle rasy pocházel z Andalusie, což je nejspíš někde vedle Alansie. Jen nevím, odkud pocházel kůň, co měl pro změnu v popisu, že je to mustang

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 15:26 31. Aug 2011
by Molly23
Braenn wrote:Čtyřřádkové jméno koně, které mi zabralo zblízka půlku obrazovky. Ještě že mají hráčské postavy umožněné popisy, jinak by tu dozajista běhali i podobně pojmenovaní hrdinové.
A pak to, že dotyčný kůň dle rasy pocházel z Andalusie, což je nejspíš někde vedle Alansie. Jen nevím, odkud pocházel kůň, co měl pro změnu v popisu, že je to mustang

No jo, mě by kolikrát zajímalo kde tyhle koně berou jako a kolik je stáli. Já vím jen o pár stájích na Thalce a tam se takové koně nevedou.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:05 31. Aug 2011
by Pajule
to dlouhé zvíře je moje, ten název je pro přiblížení podoby né proto vodkaď(tak to bylo ymšleno a proto to bylo ve *), ale je pravda byla to blbost už to nepotkáš

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:42 31. Aug 2011
by Maya
Braenn wrote:... Jen nevím, odkud pocházel kůň, co měl pro změnu v popisu, že je to mustang

Je to klasicke plemeno koně, to je jako by ses divila, že jsi potkala ponyho...
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:49 31. Aug 2011
by Braenn
Maya wrote:Braenn wrote:... Jen nevím, odkud pocházel kůň, co měl pro změnu v popisu, že je to mustang

Je to klasicke plemeno koně, to je jako by ses divila, že jsi potkala ponyho...
Ehm, mustang stejně jako andalůský kůň je právě velmi konkrétní plemeno koně s velmi konkrétní historií, ale pony, nebo spíše poník není plemeno, ale klasifikace výšky, která říká, že se jedná o
koně menšího 148 cm.
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Posted: 16:53 31. Aug 2011
by Maya
Co já koukala, tak mustang i pony jsou obě plemena, ale to je v podstatě jedno, protože co jsem chtěla říct, že v Thalii se nejde vyhnout označením z reálu, protože pak bychom nemohli použít jediný název jako třeba nazvy květin, zvířat, věcí...