Page 33 of 115

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 16:54 31. Aug 2011
by Miell
Braenn wrote:
Maya wrote:
Braenn wrote:... Jen nevím, odkud pocházel kůň, co měl pro změnu v popisu, že je to mustang :biggrin:
Je to klasicke plemeno koně, to je jako by ses divila, že jsi potkala ponyho...

Ehm, mustang je velmi konkrétní plemeno koně s velmi konkrétní historií, ale pony, nebo spíše poník není plemeno, ale klasifikace výšky, která říká, že do této kategorie spadají všichni koně menší 148 cm.
Tak nebudeme si hrát na slovník, jako s paladinem.. myslím, že většina z nás to chápe tak jak zřejmě má.. a to tak, že vidíme v podstatě polodivoce vypadajícího koně. Viz. co dopsala Maya :ewink: :ewink:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 17:02 31. Aug 2011
by Braenn
Maya: Jop:) a já se snažím - uznávám, že poněkud šťouravě - oponovat, že kůň a poník jsou názvy druhu, nikoli plemene. A že plemeno je Shetlanský poník, Falabella nebo třeba Americký jezdecký pony.

A věřím, že pojmenovat svého koně Americký jezdecký pony nebo Waleský pony sekce D, tak to asi neukecám tím, že to je "prostě obyčejný druh koně" a nejde se vyhnout reálným názvům. To je prostě o míře.

No, ale dost, nebo šup s tím do SPAMu:)

Edit: Farah mě předběhla, proto ostatně tenhle příspěvek byl v "co vás ve hře pobavilo", tak toho už nechám a někdo nás prosím hoďte kam patříme:D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:33 01. Sep 2011
by davidsoft
Mluvící truhla. Vám to třeba připadá zcela normální, ale mě ne.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 13:55 01. Sep 2011
by DenGrasse
Nikdy jsi neslyšel o Myslícím hruškovníku?

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 14:12 01. Sep 2011
by KaTo
davidsoft wrote:...
Jestli tě dostala TAHLE truhla, tak by mě zajímalo, co budeš dělat, až potkáš truhlu v Krynský věži mága :lol: :lol: . Hint - obě truhly mají mnoho společného - se řídí heslem "Pes který štěká nekouše!"
P.S.
Buď rád, že tahle truhla je ta co štěká...bo ta krynská mlčí...a kouše. A fest! :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:21 01. Sep 2011
by davidsoft
DenGrasse wrote:Nikdy jsi neslyšel o Myslícím hruškovníku?
Četl, ale v Karathě mimo magickou univerzitu a arénu (a snad stoky) bych něco takového nečekal.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 15:27 01. Sep 2011
by DenGrasse
Znáš, to, vždycky se vyskytuje na nečekaných místech... vesměs v malých, zapadlých obchůdcích. :biggrin:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:31 02. Sep 2011
by Nalkanar
Oprava rozbitého zařízení v dílně :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:46 06. Sep 2011
by Nalkanar
Myšleno v dobrém

Kterak se Bahňák omlouval za pauzu, kterou provedl tak rychle, že to vypadalo jako když pauzu dávají jiná DM i bez omluvy (možná omylem překlepem). :) A pak že drowové jsou banda chaotická :mrgreen:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:18 08. Sep 2011
by de Aers
Jak prošla, tak upadla brada nejen mě, ale všem psotavičkám v dílně též...
hoho.png

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:20 08. Sep 2011
by G-ladiator
http://www.collegehumor.com/video/65508 ... rmor-sucks :)
I když ve videu to je výrazně "těžší" verze ženské zbroje :)

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:22 08. Sep 2011
by Braenn
de Aers wrote:...
A tos nehodil screen zezadu :D

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:37 08. Sep 2011
by Braenn
Ale přidám k věci - dostala mě dneska nová drowí taktika lovu povrchňanů, když mi došel (opravdu ke mě směřovaný) tell z nejhlubšího podtemna: "Nedáme si scuka? Zaerpil bych!"

:D Ale bylo to milý.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 18:55 08. Sep 2011
by Prasokralik
Máš říct ať přijde do Ivory na pivko.

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Posted: 21:06 08. Sep 2011
by LDamian
Braenn wrote:Ale přidám k věci - dostala mě dneska nová drowí taktika lovu povrchňanů, když mi došel (opravdu ke mě směřovaný) tell z nejhlubšího podtemna: "Nedáme si scuka? Zaerpil bych!"

:D Ale bylo to milý.
:lol: :lol: :twisted: Ale je vidět, že je to cílený lov. Jiného by určitě lákal na trapný creep. :wink: